Going. | Klubowy Kraków

Klubowy Kraków

Kraków

Od dawna wiadomo, że nie bardziej żywiołowej publiki klubowej niż mieszkańcy Krakowa. Dlatego jesteśmy pewni, że każda okazja pojawienia się w dawnej stolicy nakręca was, aby poza pubingiem poświęcić kilka wieczorów klubingowi i muzycznemu szaleństwu. Nie bójcie się więc, że możecie nie być pewni gdzie warto się wybrać, bo przygotowaliśmy dla was listę najsmaczniejszych imprezowych kąsków nadchodzących dni - widzimy się na mieście!

Prawdopodobnie najstarszy imprezowy cykl w Polsce i jedna z ostatnich hiphopowych imprez w Krakowie, która wychowała rzeszę klubowiczów.

Drogie Panie, specjalnie dla Was Amnesia Club przygotowała wtorkowy cykl imprez! Jeśli nie wiecie, gdzie się kierować planując dobrą imprezę na rynku – podpowiadamy adres Floriańska 27!

Na przełomie września i października Amnesia Club zaprasza na najbardziej imprezowe, 3-dniowe Studenckie Otrzęsiny Krakowa! Część z Was na pewno jeszcze nie zna nocnego życia miasta, dlatego chce Wam w tym pomóc!

Crème de la Crème - oniryczne spotkania towarzyskie, gdzie wszystko jest możliwe, a na parkietach i w zaciemnionych salach spotyka się śmietanka nocnego życia Krakowa.

PROCES to zainicjowane przez ekipę BIAS wydarzenie muzyczne powstałe dwa lata temu w pełnych smogu ciemności piwnicach warszawskich klubów.

Brakuje Wam tego basowego uderzenia jakie miało miejsce w latach 2007-2011? Czas zrobić to ponownie - tak jak kiedyś! Jeśli takie tematy jak deep medi, chestplate czy rottun nie są Ci obce to już wiesz co robisz 30 września!

Pierwsza randka to spotkanie z romantykami z Flirtini, bo bitowe miłosne historie to przecież ich znak rozpoznawczy. Towarzystwa dotrzyma im Czarlson – na co dzień prawa ręka Wujaszka, specjalista od zranionych serc i szybkich przejść.

Szum najbardziej wyjątkowy ze wszystkich wyjątkowych Szumów. Łezka się kręci w oku, że to już szesnasta edycja Szumu, który to cykl rozpoczął się dokładnie rok temu.

Doskonała selekcja i niespotykane wyczucie - tak w skrócie można określić muzyczne wcielenie Anji Kraft. Zawsze poszukująca mrocznych brzmień.

Długo wyczekiwane wydarzenie Mobbyn Night wreszcie w Krakowie. Nie można było sobie wymyślić lepszego rozpoczęcia sezonu bookingowego Hype City 83 niż akurat w takim składzie. Sos, ciuchy i borciuchy przynosi również Igor Kwiatkowski, który wtedy obchodzi swoją kolejną 18-kę.

Po sobotnim szaleństwie Lokal Kraków zaprasza Was na kurację, gdzie będziemy skutecznie walczyć z bólem głowy i oddalać w myślach poniedziałkowy powrót do prozy życia codziennego i obowiązków.

  kazda     pewni     wiadomo     bojcie     imprezowych     przygotowalismy     okazja     szalenstwu     wybrac     kilka     miescie     nadchodzacych     poza     dawna     publiki     pojawienia     klubowej     dlatego     krakowa     klubingowi     dawnej     wiec     wieczorow     bardziej     widzimy     warto     gdzie     zywiolowej     mieszkancy     stolicy     liste     mozecie