Going. | Zajmij sobie cały weekend za darmo - wygraj karnet!

Zajmij sobie cały weekend za darmo - wygraj karnet!

Warszawa | czwartek, 7. stycznia 2016

Stara tradycja wraca również w nowym roku - oprócz podwójnego biletu na 4 świetne wydarzenia zwycięzca dostanie od naszego Partnera MyTaxi 5 voucherów na kwotę 35 PLN - tak więc w zależności od odległości pojedzie w miasto za free lub ze sporą zniżką!
Wszystkie zaproszenia są podwójne!
Żeby wygrać należy polubić nasz fanpage i w komentarzu pod facebookowym postem otagować osobę, którą chcecie zabrać w ten imprezowo-kulturalny rejs.
Wylosujemy 1 szczęśliwy komentarz w piątek o 16:00.

A co proponujemy na start 2016? Same dobre rzeczy:

Trzy młode dziewczyny z prowincji przyjeżdżają na jeden dzień do Warszawy. Wierzą, że jest to miasto wielkich możliwości i wielkich karier; miejsce, w którym wszystko może się wydarzyć, w którym będą się mogły wyrwać z małomiasteczkowej monotonii, poznać kogoś interesującego, może nawet znaleźć prawdziwą miłość. Jak wypadnie konfrontacja oczekiwań i rzeczywistości?

Szalony, pełen czarnego humoru filmu, który wywraca do góry nogami wszelkie morały płynące z Biblii. Załóżmy, że Bóg nie jest dobry, lecz zły. Załóżmy, że spędza swoje dnie na oglądaniu telewizji i wymyślaniu zasad, które czynią ludzkie życie trudnym i żałosnym.

UVB to młody francuski DJ i producent, który już zdążył sporo namieszać na światowej scenie techno. Poza swoim solowym projektem, pracuje również w duecie z Jean Redondo pod aliasem Daxyl. Artysta zasłynął swoimi unikalnymi dj setami, skomponowanymi wyłącznie z jego własnych produkcji. W swoich występach stawia na energię, sięgając często po klasyczne, bezkompromisowe numery. Czas zobaczyć, jak sobie poradzi na żywo w stolicy.

Wylosujemy 1 szczęśliwy komentarz w piątek o 16:00.

  szczesliwy     wiec     1600a     kwote     same     oprocz     wydarzenia     pojedzie     komentarzu     voucherow     fanpage     swietne     1600     chcecie     facebookowym     rzeczy     odleglosci     wygrac     otagowac     podwojnezeby     rejs     2016     piatek     biletu     zabrac     imprezowokulturalny     postem     osobe     partnera     naszego     free     proponujemy