Going. | Weekend z Going. we Wrocławiu

Weekend z Going. we Wrocławiu

Wrocław

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury. Zaczynamy!

Nadchodzący longplay pt. "Assemblage" jest niezwykle warstwowy, wręcz tytułowo kolażowy, dzięki autorskiej mieszance przejmującego neo-soulu, hipnotyzującego downtempo, eksperymentalnego hip-hopu, mrocznej elektroniki zakorzenionej w IDM-owej tradycji, żywych bębnów i przesterowanych, wyjących gitar.

Gdy w 2004 roku Skalpel wydawał swój pierwszy album w Ninja Tune, NME pisał o nich jako o egzotycznej ciekawostce z dalekiego kraju. Dziesięć lat później, mając na koncie dwa klasyczne, nu jazzowe albumy Skalpel i Konfusion, które zaznaczyły Polskę na światowej mapie muzyki elektronicznej, Skalpel powraca z nową płytą już jako uznany i szanowany zespół.

"Przyjdźcie się pożegnać i przywitać nowe. To było pięknych, 5 grubych lat. Zamykamy pewien etap w naszej działalności...Nowe nadchodzi. Stay tuned!"

Jak tribjutować, to klasyce gatunku i tańcom nieokiełznanym.

Zespół Pogodno po wydaniu płyty „Plemnik” w 2011 zamilkł na całe sześć lat. Ale w błędzie jest ten kto myśli że panowie z Orkiestry PGDN w tym czasie zasypiali gruszki w popiele.

GYOKURO cenione jest ze względu na swoje zdrowotne właściwości. Brzmienie określa się jako intensywnie warzywne i trawiaste.

"To będzie już 10 wydarzenie pod marką Deep Depot, taki mały jubileusz. Choć dla nas w sumie nie ma znaczenia, czy jest okazja, czy jej nie ma. "

Zapraszamy wszystkich miłośników ubrań z duszą na drugą edycję targów vintage w Surowcu.

"W tym miesiącu powracamy z cyklem FILMS for FOOD, w którym łączymy świat sztuki filmowej i kulinariów. Po wspólnych pokazach zapraszamy do rozmowy o tym, jak jedzenie i związane z nim praktyki wpływają na nasze społeczeństwo i codzienne życie."

Krytycy zgadzają się co do tego, że Charles Lloyd nigdy jeszcze nie brzmiał tak dobrze. Głębia jego ekspresji odzwierciedla doświadczenia całego jego życia.

Noc z eklektycznym składem łączącym melodyjne techno z technicznym housem.

Jeśli rock'n'roll umarł, oni są jego inkarnacją. Wybuchowi na scenie, niepokorni poza nią. Brzmią jak dzieci Janis Joplin i Red Hot Chili Peppers wychowane w jednej piaskownicy z The Black Keys i alt-J.

Warsztaty dedykowane są nie tylko fotograficznym autoportretom, ale i Instagramowi jako przestrzeni, w której rozwija się selfie w swych różnych odmianach - nie tylko w amatorskich, ale i w artystycznych przejawach. Jak instagram wykorzystują współcześni artyści?

  zeby     kultury     spedzcie     lyknac     weekend     nieco     gdzie     zaczynamy     swietnie     wspolnie     pojawic     caly     warto     podpowiadamy     bawic     going