Going. | Najciekawsze wydarzenia tego weekendu

Najciekawsze wydarzenia tego weekendu

Warszawa | piątek, 8. stycznia 2016

Pierwsze dni 2016 roku już minęły. Mówi się, że w zależności od tego jak rok się zaczyna można ocenić, jak będzie wyglądał w całości. Z tego właśnie powodu zadbaliśmy o to, byście od samego początku byli na czasie. Sprawdźcie, co ciekawego w stołecznych klubach, teatrach i kinach. MUST SEE!

Cały rok tęsknimy za letnimi festiwalami. Organizatorzy Nowych Horyzontów na szczęście łagodzą ten ból i dają szansę fanom dobrego kina w całej Polsce zobaczyć festiwalowe filmy, w których zakochało się jury, dziennikarze i publiczność NH. Trasa festiwalowa biegnie w styczniu przez całą Polskę - będzie można obejrzeć najlepsze filmy 15. edycji festiwalu. Warszawiacy muszą zaznaczyć w kalendarzach daty między 8 a 14 stycznia. Zacieramy ręce z ekscytacji!

Porty w Polsce zostały pozamykane, wszystko skute lodem. Ale bez obaw, do Warszawy 8 stycznia przyjadą przedstawiciele jednego z najfajniejszych portów w Polsce i zagrają dla mieszkańców stolicy muzykę, która przekona wszystkich, że warto zapisać się do jacht klubu czyli od tanecznych hitów przez hip-hopowe klasyki po retro szlagiery. Wpadajcie potańczyć, jak Wam zagrają DJ-e: Polar, Klemens i Vader. W końcu leniliście się przez długi czas przerwy świątecznej (Sylwester nie wystarczy!) i potrzebujecie trochę ruchu.

Ponad dwa lata temu, kilku fanatyków 303. połączyło swoje moce i spotkało się, aby zaprezentować posiadane nagrania w w/w wymienionej stylistyce oraz własną, analogową twórczość, wykorzystującą brzmienia tego osławionego urządzenia. Po tych wspomnianych dwóch latach postanowili wrócić! Z nową energią i jeszcze większą miłością do kwaśnych brzmień.

UVB to młody francuski DJ i producent, który już zdążył sporo namieszać na światowej scenie techno. Poza swoim solowym projektem, pracuje również w duecie z Jean Redondo pod aliasem Daxyl. Artysta zasłynął swoimi unikalnymi dj setami, skomponowanymi wyłącznie z jego własnych produkcji. W swoich występach stawia na energię, sięgając często po klasyczne, bezkompromisowe numery. Czas zobaczyć, jak sobie poradzi na żywo w stolicy.

Do zobaczenia na mieście!

  byscie     kinach     ocenic     sprawdzcie     byli     teatrach     bedzie     stolecznych     pierwsze     minely     mowi     samego     must     wygladal     zaczyna     zaleznosci     zadbalismy     calosci     poczatku     2016     wlasnie     zobaczenia     mozna     powodu     roku     klubach     tego     ciekawego     czasie     miescie