Going. | Zabaw się w plenerze!

Zabaw się w plenerze!

Wrocław

Środek lata zobowiązuje. Oczywiście wszyscy już jesteśmy starzy i wakacje nie są już tym co kilka lat temu, ale nadal zamiast siedzieć w domach i pracować powinniśmy spędzać większość naszych godzin rozkoszując się pogodą. W Going. postanowiliśmy ułatwić wam życie (jak zawsze) i wybraliśmy najciekawsze wydarzenia plenerowe nadchodzących tygodni, abyście już teraz wiedzieli kiedy warto zamknąć komputery, uruchomić Pokemon Go i przy okazji się ukulturalnić.

Kolejne zajęcia z jogi na Plac Społeczny Przestrzeń Kreatywna. Łapcie słońce póki jest!

W każdą sobotę sierpnia od 10:00 zapraszamy Was do nowo otwartego klubu UFF na MARKIET. Będą starocie, ciuchy, warzywa, płyty, dizajn, sztuka.

Wrocławskie Towarzystwo Miłośników Astronomii zaprasza na wspólne oglądanie Perseid oraz tego co na niebie będzie jeszcze ciekawego dwukrotnie (13 i 20 sierpnia). Zabierzcie ze sobą karimaty bądź koce - wygodniej będzie się położyć.

To już trzecia edycja pojechanego projektu z Krakowskiej 100: ZWIERZAKI NA DACHU. Przypominamy zasady. Należy przystroić się w zwierzęcy element, strój, maskę, koszulkę z motywem zwierzęcym czy tez nasze ulubione skarpetki w cętki. Zagrają: Dimo Kyrmanidis (HEINZ - BERLIN), vom Feisten (BALLROOM - BERLIN), Seb & Rodrigezz (PRALNIA - WRO).

Zapraszamy do udziału w zlocie food trucków Żarcie Na Kółkach - czyli na spotkanie z najlepszymi mobilnymi gastronomiamy z całej Polski. W trakcie wydarzenia trzeba będzie nakarmić każdy rodzaj głoda, dlatego pojawią się slow foodowe burgery, meksykańskie smaki, wegetariańskie wariacje, słodkości i wiele innych pyszności.

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na trzeci i ostatni Rap Szalet. Zwłaszcza, że wyjątkowo można będzie przeciągnąć zabawę do nocy. Zatem gramy i karmimy do późnych godzin. Jak umiesz i się nie wstydzisz, możesz nawet potańczyć.

„Arka” wciąż przypomina nam, że żyjemy w epoce uciekinierów, tułaczy i koczowników, którzy przemierzają kontynenty, ogrzewają dusze wspomnieniami duchowego czy etycznego, niebiańskiego czy geograficznego, prawdziwego czy urojonego domu.

W sierpniowe dni miasto spowalnia. Bierze wolne od wielkich aktywności. Oddajcie się „nicnierobieniu”. Podobnie jak w minionym roku, wpadnijcie na dach MWW. Zagrają dla Was: Marta Malinowska i Jakub Walczak

Pina nie jest biografią zmarłej przed dwoma laty choreografki Piny Bausch. To raczej hołd złożony przez Wima Wendersa jej twórczości i hymn na cześć sztuki. W subtelnym, wyciszonym filmie niemiecki twórca staje w obronie najdelikatniejszych wartości - uczuć, piękna, szacunku dla drugiego człowieka.

BuskerBus to coroczny festiwal, który powstał z inicjatywy Romualda Popłonyka. Biorą w nim udział artyści reprezentujący wszystkie dziedziny sztuki ulicznej (np. muzycy, cyrkowcy, tancerze, magicy, akrobaci, aktorzy). Przedstawiany jest unikalny i inspirujący program dla publiczności w każdym wieku.

W piątek będzie miał miejsce plenerowy piknik sąsiedzki z gościnnym udziałem kapeli Huculi Mikołaja Iliuka. Kapelę Huculi Mikołaja Iliuka z Werchowyny tworzą rdzenni muzykanci huculscy, którzy opierają się głównie na repertuarze dziedziczonym drogą pamięciową od przodków i komponują własne utwory czerpiące wątki muzyczne z różnych sytuacji i obrzędów.

Charakterystyczne dla zespołu jest wykorzystywanie keyboardu Casio w połączeniu z komputerem oraz emocjonalne, minimalistyczne kompozycje połączone z tekstami w języku angielskim.

W samym sercu syberyjskiej głuszy, z dala od cywilizacji, 300 osób zamieszkuje małą miejscowość Bakhtia nad rzeką Jenisej - tak Werner Herzog, współautor i narrator filmu "Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze", rozpoczyna swoją niezwykłą opowieść.

  plenerowe     abyscie     okazji     zycie     wiekszosc     wydarzenia     spedzac     zamiast     going     oczywiscie     uruchomic     powinnismy     wiedzieli     teraz     zobowiazuje     naszych     wybralismy     nadchodzacych     ulatwic     kilka     wszyscy     komputery     godzin     ukulturalnic     pokemon     siedziec     pracowac     najciekawsze     tygodni     lata     kiedy     jestesmy