Going. | Zanim dogoni nas weekend - najciekawsze wydarzenia nadchodzącego tygodnia

Zanim dogoni nas weekend - najciekawsze wydarzenia nadchodzącego tygodnia

Warszawa | poniedziałek, 11. stycznia 2016

Kto powiedział, że wyruszamy z domu w miasto tylko w weekend? Stolica jest bogata w kulturę codziennie i my to każdego dnia Wam podajemy na tacy. Szukacie planu? Oto on - przed wami najciekawsze wydarzenia najbliższych 72 godzin

Seriale kochamy wszyscy. A jeszcze bardziej niż seriale w telewizji ekscytować się powinniśmy ich wersją na żywo. Jeśli chcecie zobaczyć jak seriale wyglądają na scenie to przybywajcie. Główny bohater czwartego odcinka „Fabularnego przewodnika po…” to mężczyzna w rozkroku na progu dojrzałości, wystawiony na najcięższą z prób i to przez własną rodzinę in spe. Wędrówka po osobliwym oddziale położniczym będzie obfitować w wiele brzemiennych w skutkach spotkań. Spektakl dla graczy o tym, jak przechodzić na wyższy level, i czy warto.

Jeżeli uwielbiacie nową serię reklam ING to na pewno chętnie wybierzecie się do teatru, aby zobaczyć Agatę Kuleszę w nieco innej roli. Królowa Szkocji powraca na deski i po raz kolejny będzie musiała się zmierzyć z ostatnimi godzinami swojego życia.

Pardon, To Tu razem z Austriackim Forum Kultury postanowiły połączyć w ciekawej formie słowo pisane i muzykę. Najpierw czeka nas spotkanie z Philippem Schmicklem, które poprowadzi znany nam z Instytut Improwizacji dziennikarz muzyczny Krzysztof Wójcik. Wieczór uświetni występ dwóch znakomitych muzyków, którzy po raz pierwszy spotkają się na jednej scenie. Będzie to legendarny perkusista Paul Lovens oraz jeden z najlepszych polskich gitarzystów Raphael Roginski, nominowany w tym roku przez tygodnik Polityka do nagrody Paszporty, której wyniki poznamy tego samego wieczoru.

Ściągnij Going. i sprawdź, co jeszcze w mieście!

  wyruszamy     tacy     planu     jest     sciagnij     najciekawsze     szukacie     sprawdz     jeszcze     wydarzenia     going     codziennie     powiedzial     najblizszych     domu     stolica     podajemy     weekend     kulture     dnia     miescie     tylko     bogata     przed     miasto     wami     godzin     kazdego