Going. | Zabaw się w plenerze!

Zabaw się w plenerze!

Poznań | piątek, 1. lipca 2016

Środek lata zobowiązuje. Oczywiście wszyscy już jesteśmy starzy i wakacje nie są już tym co kilka lat temu, ale nadal zamiast siedzieć w domach i pracować powinniśmy spędzać większość naszych godzin rozkoszując się pogodą. W Going. postanowiliśmy ułatwić wam życie (jak zawsze) i wybraliśmy najciekawsze wydarzenia plenerowe nadchodzących tygodni, abyście już teraz wiedzieli kiedy warto zamknąć komputery, uruchomić Pokemon Go i przy okazji się ukulturalnić.

Podczas warsztatów poznamy kulturę Afryki, zwyczaje, muzykę i zabawy z Czarnego Lądu, a wszystko to w towarzystwie afrykańskich bębnów djembe.

Zajęcia nie tylko zwiększą umiejętności w zakresie samoobrony przed potencjalną napaścią ale są również doskonałą formą aktywnego spędzania czasu i poprawy ogólnej kondycji fizycznej.

Zajęcia fitness z elementami jogi kierowane są do młodzieży, dorosłych i seniorów.

62 minuty folkowej muzyki granej na instrumentach akustycznych do filmu, który zablokowany przez cenzurę ujrzał światło dzienne dopiero po 40 latach od produkcji - w latach 60.

Podczas warsztatów dowiemy się z czego złożony jest zestaw perkusyjny oraz poznamy jego zastosowanie w muzyce rozrywkowej.

Podczas warsztatów dzieci będą wykonywać interesujące eksperymenty, które wprawią je w zdumienie i oczarowanie światem chemii i fizyki.

Na pierwszym spotkaniu poznamy tajniki przygotowywania guacamole, a to dopiero początek.

W weekendowy nastrój wprowadzi Was pochodzący z Chile muzyk i wokalista w branży folkloru i muzyki latynoamerykańskiej.

CZELUŚĆ słynie z wypuszczania przez głośniki gęstych kłębów dymu w postaci najświeższej selekcji oscylującej na pograniczu trapu i cloud-rapu.

  wakacje     wiekszosc     zamiast     pogoda     godzin     kiedy     wybralismy     srodek     ukulturalnic     zawsze     oczywiscie     wiedzieli     ulatwic     siedziec     teraz     abyscie     going     powinnismy     wydarzenia     komputery     tygodni     okazji     spedzac     warto     uruchomic     nadchodzacych     domach     postanowilismy     rozkoszujac     zycie     kilka     temu