Going. | Zabaw się w plenerze!

Zabaw się w plenerze!

Poznań | piątek, 1. lipca 2016

Środek lata zobowiązuje. Oczywiście wszyscy już jesteśmy starzy i wakacje nie są już tym co kilka lat temu, ale nadal zamiast siedzieć w domach i pracować powinniśmy spędzać większość naszych godzin rozkoszując się pogodą. W Going. postanowiliśmy ułatwić wam życie (jak zawsze) i wybraliśmy najciekawsze wydarzenia plenerowe nadchodzących tygodni, abyście już teraz wiedzieli kiedy warto zamknąć komputery, uruchomić Pokemon Go i przy okazji się ukulturalnić.

Podczas warsztatów poznamy kulturę Afryki, zwyczaje, muzykę i zabawy z Czarnego Lądu, a wszystko to w towarzystwie afrykańskich bębnów djembe.

Zajęcia nie tylko zwiększą umiejętności w zakresie samoobrony przed potencjalną napaścią ale są również doskonałą formą aktywnego spędzania czasu i poprawy ogólnej kondycji fizycznej.

Zajęcia fitness z elementami jogi kierowane są do młodzieży, dorosłych i seniorów.

62 minuty folkowej muzyki granej na instrumentach akustycznych do filmu, który zablokowany przez cenzurę ujrzał światło dzienne dopiero po 40 latach od produkcji - w latach 60.

Podczas warsztatów dowiemy się z czego złożony jest zestaw perkusyjny oraz poznamy jego zastosowanie w muzyce rozrywkowej.

Podczas warsztatów dzieci będą wykonywać interesujące eksperymenty, które wprawią je w zdumienie i oczarowanie światem chemii i fizyki.

Na pierwszym spotkaniu poznamy tajniki przygotowywania guacamole, a to dopiero początek.

W weekendowy nastrój wprowadzi Was pochodzący z Chile muzyk i wokalista w branży folkloru i muzyki latynoamerykańskiej.

CZELUŚĆ słynie z wypuszczania przez głośniki gęstych kłębów dymu w postaci najświeższej selekcji oscylującej na pograniczu trapu i cloud-rapu.

  zamknac     going     zycie     okazji     przy     pracowac     ukulturalnic     lata     nadchodzacych     kiedy     ulatwic     pokemon     zobowiazuje     oczywiscie     wakacje     jestesmy     wybralismy     spedzac     plenerowe     zawsze     temu     kilka     najciekawsze     siedziec     komputery     wiekszosc     naszych     pogoda     domach     nadal     teraz     powinnismy