Going. | Top 5 imprez w plenerze

Top 5 imprez w plenerze

Warszawa | wtorek, 2. sierpnia 2016

W lecie nie warto siedzieć w domu, jednak czasami wybór miejsc do których warto się wybrać może sprawić wiele kłopotu. Dlatego jak to my, postanowiliśmy znaleźć dla was najważniejsze iwenty nadchodzącego weekendu i polecić pięć najlepszych. Widzimy się na mieście!

"Pokazać niezwykłość zwykłości" - to wziął sobie za cel duet Piotr Sikora i Paweł Najgebauer. Zwykłe życie zwykłych bohaterów w wydaniu komediowym.

19. polskich animowanych krótkich metraży - laureatów IV Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA wybranych przez publiczność z 69. polskich miejscowości, to będziecie mieć okazję obejrzeć na Placu Zabaw w ten wtorek.

Dwudniowa dawka lepszej plenerowej muzyki klubowej. Dwudniowa, bo musi Wam starczyć na długo. Idzie zima.

Wystąpią 4 piękne i arcyzdolne kobiety, które zaprezentują nam szeroki przekrój muzyki elektronicznej z naciskiem na techno. Z dużym naciskiem na t e c h n o.

Może w krótkim rękawku, może w swetrze. Nie wiemy, jak to będzie w sobotę, ale lato należy pożegnać porządnie, np. bujając się z kolektywem T2P.

  iwenty     ktorych     warto     wybrac     weekendu     nadchodzacego     lecie     klopotu     postanowilismy     wybor     dlatego     miescie     jednak     najwazniejsze     siedziec     znalezc     moze     wiele     sprawic     domu     polecic     miejsc     piec     widzimy     najlepszych     czasami