Going. | Klubowa sobota we Wrocławiu

Klubowa sobota we Wrocławiu

Wrocław

Wrocław nie może narzekać na niedobór parkietowych sztosów spod znaku elektronicznych brzmień. Sprawdźcie, gdzie trzeba być, by poszaleć do rana:

Flirtini i Heartbeats wracają nad Odrę. Zagrają: Jedynak & Ment XXL (FLIRTINI), Heisenbergs HSBG (FLIRTINI/ HeartBeats), Restrict Flavour (SoFarUnknown.Records/ HeartBeats), Kacpa (HeartBeats).

Już w najbliższą sobotę, o godz. 21:00 na plażowej scenie pojawi się ten długo wyczekiwany artysta. Po gorącym przyjęciu na tegorocznym Open’er Festival producent, kompozytor, instrumentalista i wokalista z Gdańska zagra dla wrocławskiej publiczności.

BauBar niby uśpiony w sezonie ogórkowym, ale nic bardziej mylnego, gdyż specjalnie w te wakacje, a dokładnie 23 lipca o godzinie 21.00 otwiera swoją scenę, wyjątkowo po to, by na dostępnej dla wszystkich chętnych i spragnionych mocnych bitów imprezie gościć ekipę Houseradio i jednocześnie świętować 18+ urodziny Michaela M.

Nihad Tule jest jednym z najbardziej płodnych i rozpoznawalnych producentów szwedzkiej sceny techno. Jego odwieczną inspiracją były maszyny, dzięki czemu jego muzyka jest często okrojona do samych podstaw - na pozór uproszczona na początku, później odsłania swą złożoność.

Przedsmak Nagle Nad Morzem Festiwal 2016 już w najbliższą sobotę. Zagrają: Matt Hardy b2b Oli Wer (nagle/ploetzlich), Ejmi, Raev.

DJ Plan to weteran wrocławskiego clubbingu - jako rezydent legendarnej Drogi do Mekki przeżył złoty okres istnienia klubu. Ale jego historia sięga dalej - grywał również w Dziwnych Dniach czy Wagonie. Plan ma za sobą również roczny pobyt w Londynie, który mocno zainspirował jego przygodę z muzyką taneczną. Do dzisiaj ma jedną z najlepszych selekcji house'owych w mieście.

  rana     poszalec     brzmien     wroclaw     spod     niedobor     moze     parkietowych     gdzie     narzekac     sztosow     znaku     elektronicznych     sprawdzcie     trzeba