Going. | Must see!

Must see!

Łódź

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Łodzi: trzeba wybierać bardzo dokładnie, gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego, co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Fot. mat. promocyjne artysty

W najbliższy poniedziałek zapraszamy na epicką opowieść o mieszkańcach amerykańskich przedmieść "Na skróty" w reż.Roberta Altmana z roku 1993.Współczesne Los Angeles. Kilkanaście osób z różnych warstw społecznych łączy jedynie fakt, że mieszkają w tym samym mieście.

Moscow City Ballet powraca już w listopadzie i w grudniu do Polski! Grupa założona przez wybitnego choreografa Victora Smirnova-Golovanova to zespół tancerzy klasycznych, cieszący się uznaniem na całym świecie, również w tym roku zaprezentuje dwa wspaniałe spektakle Jezioro Łabędzie oraz Dziadka do Orzechów.

Witold Molenda. Urodził się w czasach fotografii analogowej i szczęśliwie doczekał czasów fotografii cyfrowej. Przeważnie zajmuje się zdjęciami zbliżeniowymi w technice stacking focus.

Po krótkiej przerwie wracamy do Jamowania z Markiem Kądzielą i jego utalentowaną ekipą!

Nie masz planów na środowy wieczór? Nie martw się, w Czekoladzie zajmiemy się Tobą tak jak trzeba!

Performens „Un(focussed)” polega na translacji fal mózgowych performerów na światło i dźwięk. To choreografia fal mózgowych wytwarzana przez porównanie sygnałów EEG dwóch performerów i ich sonifikację i wizualizację.

Po sukcesie ogólnopolskiej, akustycznej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności, zespół Lady Pank wraca do Łodzi - tym razem w tradycyjnym, rockowym wydaniu!

Egzaminy cię wkurzają, kolokwia wypalają, fajna dziewczyna z roku przestaje odpisywać na smsy z najnowszymi memami, a koledzy zamulają przed konsolą? Wpadaj do nas na DARMOWE PIWKO i mega imprezę!

W ciągu ostatnich 15 lat bracia Waglewscy wydali 10 płyt utrzymanych w różnorodnej stylistyce. Stale eksperymentują, szukają nowych dróg, zawsze jednak ich albumy łączy jeden mianownik – wysoka jakość, genialne teksty, nieoczywista muzyka.

Psychohardpop to bezkompromisowa wyprawa w odmęty absurdu. Hipnotyczne melodie, pulsujący rytm, charyzmatyczny wokal i teksty, które wwiercają się w czaszkę i serce. To muzyka dla odważnych, którzy nie boją się mroku i szaleństwa. Zostaliście ostrzeżeni.

Trzy najmocniejsze dekady XX wieku dla muzyki rozrywkowej. Cykl imprez Disco Dancing pozwoli przypomnieć o kapelach, które najbardziej zamieszały światem.

Przed nami kolejny weekend pełen wrażeń! A my nie przestajemy nawet na chwilę i działamy ze zdwojoną mocą! Wpadajcie do błyszczącej Czekolady!

Kaen to były członek formacji RSA Konqren. Jako twórca solowy zadebiutował w 2008 roku nielegalem pt. Żyj albo umieraj. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Słoń, Bezczel, Buczer, Peja, Chada i Kroolik Underwood.

RoundA House to efekt twórczej współpracy brytyjskiego DJ-a Darrena Vegi oraz jego polskiego kolegi, DJ-a Your Mad Frienda. Z RoundA House chcemy pokazać głębsze oblicze jackin’ tech i minimal house’u, a któż zrobi to lepiej niż Your Mad Friend.

SamoGęsteX21 W gęstym, sztywnym, świątecznym składzie! Zagrają: SIX, REBUS, G-SOUND, VYTI TAUTA, ONESOMEONE

  gdzie     jest     przygotowalismy     artysty     rzeczy     planowania     czasu     wydarzen     mieszka     wybierac     obejrzenia     duzo     sprobowac     dokladnie     lodzi     malo     wiemy     trzeba     kiedy     wszystkiego     zobaczyc     bardzo     widzimy     promocyjne     miesciefot     dobre     ulatwienia     liste     wartych