Going. | Must See!

Must See!

Łódź

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Łodzi: trzeba wybierać bardzo dokładnie, gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego, co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Fot. mat. promocyjne artysty

Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia – nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. “BOGOWIE”.

Trasa norweskiego kontrabasisty Christiana Meaasa Svendsena będzie połączeniem jego solowych występów jak i improwizowanych koncertów z polskimi muzykami.

Tej nocy także zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej mega promocji! Drink Ballantines + soft za jedyne 10 zł przez całą noc! Nie przepuśćcie takiej okazji!

DOOM WINGS Doom Wings to zespół z Częstochowy, który stawia na mocną metalową muzę. Staramy się czerpać inspiracje z wszystkich stylów tego gatunku. Rok 2016 był dla nas przełomowy ponieważ wyszliśmy z sali prób i zaczeliśmy koncertować po bliższej i dalszej okolicy.

Grywają w pełnych salach w Polsce i w Chinach, supportowali Bonobo, z sukcesami występowali m. in. na London Jazz Festival i Copenhagen Jazz Festival. W ciągu ośmiu lat działalności wydali sześć płyt i stali się jednym z najbardziej cenionych polskich zespołów.

Liderem zespołu jest Marek Kapłon, perkusista na co dzień grający w TSA. OPIŁKI - grupa rockowa grająca wyłącznie własne kompozycje osadzone w realiach ciężkiego rocka z elementami muzyki punk, grunge i rocka progresywnego. „Eurarium” to ich najnowsze dzieło, które ukazało się bardzo niedawno .

20 października Żabson zagości po dłuższej przerwie w Łodzi. Czas sprawdzić w jakiej formie jest jeden z najbarwniejszych reprezentantów młodego pokolenia polskiej rap gry. Szczególnie, że zbliżamy się do premiery nowego materiału, którego przedsmak usłyszymy w Sodzie.

Czy Andrzej Zaucha jest dla Was podstawą dobrej imprezy? Dzień bez Kombi to dzień stracony? Czy nic nie działa na Was tak jak głos Anny Jurksztowicz? A może podobało się, jak ściszaliśmy refreny żeby było lepiej słychać wasz śpiew?

Venflon Ta warszawska formacja zaaplikuje Wam dawkę muzyki, przy której nie będziecie stali obojętnie. Na scenie dają z siebie wszystko, nikomu nieodpuszczają, a wciągnięta w ten wir zabawy publika odpłaca się tym samym. Łączą energię metalu i melodię grunge'u,

Oficjalnie karierę muzyczną rozpoczęła w 2006 roku od samodzielnie nagranej i wydanej własnym sumptem płyty „Out”. To wtedy zaczęły zauważać ją media i rosnąca publiczność. Jednak przełomem był wydany z wielkim hukiem trzy lata później „Hat, Rabbit”. Posypały się laury: „Mateusz” radiowej Trójki, nominacja do paszportu Polityki, złota płyta i doskonałe recenzje, a także Fryderyk dla „wokalistki roku”.

CHODŹ Z NAMI NA OŚKĘ, ZABIERZ BLETY, WÓDE ZIMNĄ, BROWARY NA ROZPĘD.

So Flow to sample z płyt winylowych i szeroki sześcioosobowy skład. Syntezatory, gitary, kontrabas, żywa perkusja i MPC. A wszystko spaja magnetyzujący głos wokalistki Karoliny Teernstra.

Gramy Hendrixa od dawna. Zebraliśmy wszystkie grane przez nas utwory w jedną koncertową całość i tak powstał HENDRIX PROJECT. Początek działalności zespołu to koncert z Leszkiem Cichońskim znakomitym gitarzystą, organizatorem "Thanks Jimi Festival” oraz Gitarowego Rekordu Guinnessa, człowiekiem którego tak naprawdę fanom muzyki nie trzeba przedstawiać

Piosenki grupy W-O-W-A to z jednej strony przewrotne, dowcipne teksty, z drugiej zaś ostra energetyczna muzyka, porywająca słuchacza od pierwszych taktów. Czuć w niej wpływy wielu gatunków muzycznych, ale w całości składa się ona na niezwykle oryginalny projekt artystyczny.

Startujemy z DOMem TRAPÓW - cykl rozpoczynamy łódzką premierą płyty niezwykle utalentowanego producenta i DJa - Da Vosk Docta. Tej nocy mury DOMu wypełni gęsty dym, brzmienia inspirowane klimatem niebezpiecznych zakamarków ghetta i lejącej się purpury. Bas odbierze wam dech w piersiach, a gęste cykacze i urywane werble nie pozwolą ustać w miejscu.

  wszystkiego     czasu     dokladnie     kiedy     zobaczyc     sprobowac     liste     mieszka     ulatwienia     jest     wydarzen     duzo     widzimy     miesciefot     malo     wiemy     planowania     wybierac     promocyjne     gdzie     dobre     wartych     lodzi     obejrzenia     przygotowalismy     artysty     trzeba     bardzo     rzeczy