Going. | Warsztaty

Warsztaty

Poznań

Nigdy nie jest za późno, aby się czegoś nauczyć. Warto dać sobie szansę na rozwój dlatego każdy w naszej redakcji jest stałym bywalcem różnego rodzaju warsztatów. Uczymy się gotować, pisać, programować i robić misie ze śmieci (poważnie). Jeśli macie trochę wolnego czasu i szuka ciekawszych form rozrywki, które dodatkowo nagrodzą was nową umiejętnością to mamy idealną listę dla was!

Na nadchodzące wakacje zapraszamy małych odkrywców do różnych oddziałów Muzeum Narodowego w Poznaniu na fascynujące podróże po muzealnych zakamarkach.

Zapraszamy na wspólne wakacje na…balkonie. Bo to właśnie balkony znajdą się w centrum zainteresowania, począwszy od naszych zamkowych, których jest aż 11!

Zmęczeni po całym tygodniu? Mamy idealne rozwiązanie.

Cykl warsztatów DJskich, które skierowane są do seniorów interesujących się każdym rodzajem muzyki oraz otwartych na nowe doświadczenia.

Dzwonki wietrzne w Starożytnym Rzymie wieszano w ogrodach, wierząc, że odpędzają złe duchy. Na Dalekim Wschodzie umieszczano je na dachach świątyń i domów, w nadziei, że ich dźwięk przyniesie ludziom pomyślność.

Uczestnicy poznają w jaki sposób działa gramofon, mikser czy kontroler Midi podczas pracy profesjonalnych DJów.

Warsztat #3 - Sampling / Jak prowadzić swój label. Gość specjalny Maciek Sienkiewicz / Father And Son Records And Tapes.

Chcesz spróbować swoich sił w opisywaniu książek? Masz zacięcie literackie?

Czym jest fotografia? Jak działa aparat fotograficzny i jak powstaje zdjęcie? Jak zrobić zdjęcie bez aparatu za pomocą papieru fotograficznego, dowolnych przedmiotów i światła?

Bule lub inaczej petanka to wdzięczna i relaksująca gra dla każdego.

Warsztaty literacko-plastyczne na podstawie serii książek o różowym słoniu Pomelo.

Chcesz się nauczyć podstaw języka migowego? I to za darmo? To możliwe w Tandem pub wraz z Wielkopolska Jednostka Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym.

Dzieci bardzo lubią zajmować się zwierzętami, nazywając je swoimi pupilami. Temat obejmuje zagadnienia związane z popularnymi gatunkami egzotycznych zwierząt chętnie hodowanych w domach.

  nowa     nigdy     liste     misie     troche     pisac     redakcji     robic     rozrywki     form     dodatkowo     umiejetnoscia     bywalcem     rodzaju     programowac     warto     czasu     gotowac     rozwoj     szanse     roznego     warsztatow     uczymy     dlatego     mamy     ktore     powaznie     czegos     stalym     szuka     sobie     kazdy