Going. | Weekend z Going. w Łodzi

Weekend z Going. w Łodzi

Łódź

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia – nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. “BOGOWIE”.

Kolejne wyjazdowe spotkanie organizowane w ramach StoryCode Warszawa on Tour, tym razem będziemy rozmawiać o budowaniu strategii branded content w oparciu o VR, AR, MR i video 360. Technologie te dają markom niesamowite możliwości tworzenia nowych doświadczeń, opowiadania historii i budowania zaangażowania odbiorcy.

Doom Wings to zespół z Częstochowy, który stawia na mocną metalową muzę. Staramy się czerpać inspiracje z wszystkich stylów tego gatunku. Rok 2016 był dla nas przełomowy ponieważ wyszliśmy z sali prób i zaczeliśmy koncertować po bliższej i dalszej okolicy. Podczas występów na żywo stawiamy na moc i energię dlatego po koncercie pot, krew i łzy leją się strumieniami.

Liderem zespołu jest Marek Kapłon, perkusista na co dzień grający w TSA. OPIŁKI - grupa rockowa grająca wyłącznie własne kompozycje osadzone w realiach ciężkiego rocka z elementami muzyki punk, grunge i rocka progresywnego. „Eurarium” to ich najnowsze dzieło, które ukazało się bardzo niedawno .

Grywają w pełnych salach w Polsce i w Chinach, supportowali Bonobo, z sukcesami występowali m. in. na London Jazz Festival i Copenhagen Jazz Festival. W ciągu ośmiu lat działalności wydali sześć płyt i stali się jednym z najbardziej cenionych polskich zespołów.

20 października Żabson zagości po dłuższej przerwie w Łodzi. Czas sprawdzić w jakiej formie jest jeden z najbarwniejszych reprezentantów młodego pokolenia polskiej rap gry. Szczególnie, że zbliżamy się do premiery nowego materiału, którego przedsmak usłyszymy w Sodzie.

CHODŹ Z NAMI NA OŚKĘ, ZABIERZ BLETY, WÓDE ZIMNĄ, BROWARY NA ROZPĘD. BonSoul Tour. Nowy i stary materiał. Normalnie. Do zobaczenia!

So Flow to sample z płyt winylowych i szeroki sześcioosobowy skład. Syntezatory, gitary, kontrabas, żywa perkusja i MPC. A wszystko spaja magnetyzujący głos wokalistki Karoliny Teernstra.

Ewa & Piotrek to łódzki duet akustyczny. Wykonują utwory autorskie oraz standardy z pogranicza bluesa, jazzu i popu we własnej interpretacji. Ewa – to Ewa Cieślak- studentka Łódzkiej Akademii Muzycznej na kierunku musical, nagradzana na ogólnopolskich festiwalach piosenki.

Piosenki grupy W-O-W-A to z jednej strony przewrotne, dowcipne teksty, z drugiej zaś ostra energetyczna muzyka, porywająca słuchacza od pierwszych taktów. Czuć w niej wpływy wielu gatunków muzycznych, ale w całości składa się ona na niezwykle oryginalny projekt artystyczny.

Format to nowa przestrzeń na mapie łodzi, klubokawiarnia znajdująca się na terenie Art_inkubatora. Od rana znajdziesz tam pyszne śniadania oraz desery natomiast wieczorami świetne koncerty, spotkania oraz imprezy, którym towarzyszyć będą specjalnie wyselekcjonowane napoje.

Zapraszamy Wszystkich Muzyków do dalszego tworzenia Elitarnej Sceny Jazzu.

  nieco     podpowiadamy     caly     weekend     zeby     gdzie     swietnie     pojawic     bawic     kultury     wspolnie     warto     lyknac     going     spedzcie