Going. | Weekend z Going. w Łodzi

Weekend z Going. w Łodzi

Łódź

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Ich muzyka to spotkanie energii z nostalgią, brudu łódzkich kamienic i czystego szaleństwa zamkniętego w formie, która może zarazem zachwycać, jak i wprowadzać niepokój. Nieprzypadkowo warstwa liryczna ma w tym swój udział, bowiem jako jeden z nielicznych zespołów na rodzimej scenie posiadają teksty po polsku, które mają głębszy sens.

Przed nami kolejny weekend pełen wrażeń! A my nie przestajemy nawet na chwilę i działamy ze zdwojoną mocą! Wpadajcie do błyszczącej Czekolady!

Trzy najmocniejsze dekady XX wieku dla muzyki rozrywkowej. Cykl imprez Disco Dancing pozwoli przypomnieć o kapelach, które najbardziej zamieszały światem.

RoundA House to efekt twórczej współpracy brytyjskiego DJ-a Darrena Vegi oraz jego polskiego kolegi, DJ-a Your Mad Frienda. Z RoundA House chcemy pokazać głębsze oblicze jackin’ tech i minimal house’u, a któż zrobi to lepiej niż Your Mad Friend, DJ i producent, który ma na koncie wiele wydawnictw dla niezależnych labeli?

SamoGęsteX21 W gęstym, sztywnym, świątecznym składzie! Zagrają: SIX REBUS, G-SOUND, VYTI TAUTA, ONESOMEONE.

W tym roku w listopadzie minie 25 lat od wydania debiutanckiej płyty „The Ultimate Incantation”. Pragniemy przedstawić tę płytę w całości na serii koncertów klubowych w Polsce już w grudniu! „The Ultimate Incantation” zagrany był z pełnym programem tylko dwa razy w historii zespołu.

W ramach trasy „20 lat mikrofony w rękach” na scenach 5 polskich miast będzie można usłyszeć najważniejsze utwory z dyskografii rapera i nie tylko. Na każdym z koncertów pojawi się także Jotuze – współzałożyciel Grammatika – z którym ELDO wykona numery legendarnego już warszawskiego składu. Zza konsolety wesprze ich Daniel Drumz, a to wszystko z akompaniamentem 4-osobowego instrumentalnego bandu.

JAZĄBU to nowy, wielopokoleniowy projekt, muzyków z Łodzi, Bydgoszczy i Warszawy. Na razie tajemnica poliszynela jest, ile w ich muzyce jest jazzu, a ile zębów......Jedno jest pewne - zęby zjedli na graniu muzyki....

Jak co roku w grudniu zapraszamy na urodziny Dreadsquad - tym razem szesnaste! Soundsystemowe szaleństwo w rytmach reggae i dub. Nagłośnienie 20KW Subnation Sound System.

Naprawdę wyjątkowa odmiana imprez... Line up: - El'mirka - Michael Warren Live - Shari Vari - Steve Moob

Trasa „TU/Etiuda Zimowa” to najbardziej artystyczne przedsięwzięcie zespołu. Wyjątkowe połączenie dwóch albumów wymaga wyjątkowej oprawy. Tym razem LemON zaprasza do filharmonii i pięknych sal koncertowych, w których intrygujące aranżacje i dźwięki wybrzmią w teatralnej oprawie wizualnej, a liryczność przeplatać się będzie z nieokiełznaną drapieżnością.

Tej niedzieli nasz fortepian i scenę przejmie Wojtek Szczepanik - młody kompozytor, pianista, producent neoklasyczny. Odwiedza Łódź świeżo po premierze swojej nowej płyty “Instinct", w której odwołuje się do natury i dźwięków otoczenia.

  caly     going     swietnie     warto     spedzcie     nieco     kultury     gdzie     bawic     wspolnie     lyknac     zeby     pojawic     weekend     podpowiadamy