Going. | Weekend z Going. w Białymstoku

Weekend z Going. w Białymstoku

Białystok

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

„Esperanckie Piosenki” – to koncert kompozycji Macieja Fortuny do wierszy w języku Esperanto poetów związanych z Wielkopolską. Projekt ma na celu uczczenie setnej rocznicy śmierci Ludwika Zamenhofa.

Podczas ostatnich koncertów Daria udowodniła, że jej występy to przede wszystkim rockowa energia, duża charyzma i świetny kontakt z publicznością. Koncerty na takich festiwalach jak Orange Warsaw, Open’er czy CoJestGrane24 rozbudziły apetyt fanów, który czas najwyższy zaspokoić podczas trasy koncertowej.

Już 15 Grudnia zapraszamy do Herkulesy klub.. Tego wieczoru usłyszymy premierowe koncety albumów HIGH QUALITY od Wac Toja oraz KRUK od Reto.

Z głośników rozniosą się najlepsze rock&roll'owe hity, piękne barmanki i przystojni barmani rozgrzeją Was od środka, a na parkiecie nie zabraknie wybornego towarzystwa do tańca!

Prosto z Hagi przyjedzie do nas Deadcrow, młody kot sceny wave/trap, który mimo niedługiego stażu zdążył wywrócić scenę swymi nowatorskimi, klimatycznymi produkcjami. Możecie go usłyszeć na słynnej wytwórni Plasticiana: Terrorhythm Recordings, basowej oficynie Saturaterecords, Liquid Ritual i innych.

Idąc na skróty, jako rejs organizujemy Wam zabawę choinkową gdzie będziecie mogli kogoś poznać. Zakochaj się na święta.

Nasze imprezy charakteryzują się niesamowitym klimatem i niebanalną selekcją. Możecie liczyć na dużą dawkę energii i zdecydowanie nieprzewidywalną noc.

Zapraszamy Was na wielki pojedynek, w którym najważniejszy będzie nie wynik na oręż! Bo pojedynkować się będziemy na muzykę. I to nie byle jaką! W ruch pójdą największe z największych hitów, które królowały na listach przebojów stacji MTV w czasach, gdy "M" w nazwie było skrótem od słowa "music".

Gorączka sobotniej nocy tego wieczoru ogarnie każdego! Świetna muzyka, piękne kobiety i wyjątkowe alkohole to coś co od zawsze cechowało nasze imprezy. W sobotę wszystko jest u nas ze zdwojoną mocą, dlatego nie może was tam zabraknąć!

PROGRAM: L. Różycki – Rapsodia na skrzypce, fortepian i wiolonczelę op. 33 G. Fitelberg – trio fortepianowe f – moll op.10 1. Allegro moderato e appasionato 2. Scherzo 3. Elegia 4. Finale Allegro agitato WYKONAWCY: Trio fortepianowe Lontano

Charytatywny Pingwin z gronem białostockich muzyków oraz we współpracy z Europejskim Stowarzyszeniem Studentów Prawa ELSA Białystok organizują wydarzenie, które jest przede wszystkim ogromną dawką muzyki, ale i najlepszą okazją, aby poczuć magię zbliżających się świąt. Koncertowi towarzyszy licytacja przedmiotów, sprzedaż domowych wypieków oraz kiermasz ręcznie wykonanych ozdób świątecznych.

Dżem - polski zespół grający muzykę z pogranicza rocka i bluesa założony w 1973 roku przez braci Adama i Benona Otrębów oraz Pawła Bergera. Zaliczany do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej.

  nieco     zeby     spedzcie     weekend     wspolnie     caly     podpowiadamy     warto     bawic     lyknac     kultury     going     swietnie     gdzie     pojawic