Going. | Weekend z Going. w Białymstoku

Weekend z Going. w Białymstoku

Białystok

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Epicka produkcja w reżyserii Martina Scorsese, nad którą twórca „Taksówkarza” i „Wilka z Wall Street” pracował prawie trzy dekady, z udziałem Liama Neesona, Andrew Garfielda i Adama Drivera. Oparte na powieści Shūsaku Endō i inspirowane autentycznymi wydarzeniami widowisko, ukazujące zderzenie dwóch cywilizacji i religii.

Nocny Kochanek to jeden z nielicznych polskich zespołów metalowych który traktuje muzykę oraz teksty z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Gościem pierwszej w tym roku edycji będzie pochodzący z Detroit, USA - Sinistarr. Artysta istnieje na scenie od ponad 10 lat, zdążył przekonać do siebie tym, że chętnie wykracza poza ramy stylistyczne drum’n’bassu.

Serdecznie zapraszamy na występ dj Lou Badgers amatora pejzaży wzgórz sokólskich, czarnobiałostockiego bimbru, kruszewskich ogórków, korycińskiego sera, monieckich ziemniaków, hajnowskich żubrów i urody pewnej supraślanki. W życiu kieruje się zasadą, że lepiej mieć i nie potrzebować, niż potrzebować i nie mieć.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Herkulesy z ogromną przyjemnością zapraszają na kolejny koncert KęKę, promujący album "Trzecie Rzeczy"

Zapraszamy cały Białystok na koncert promujący nowy album Dwa Sławy pt. „DANDYS FLOW"

Tego dnia, a jeszcze bardziej tej nocy, będzie miał pecha ten, kto nie usłyszy na własne uszy tego, co Zielony ma do zagrania! A będą same perłowe perełki, nowalijki zmieszane z wysezonowanymi smakołykami i setki pięknych półnut w różnych tonacjach i skalach, które wmasują w nasze serca Leśne Dźwięki serwowaną przez GreenJesusa i jego Same Piękne Dźwięki!

W Białymstoku pojawi się BEKA KSH. Nowa odsłona licealnych imprez w klubie Gwint. Zapraszamy.

Półmetek I sezonu za nami Trzeba to uczcić! Zapraszamy wszystkich na WHAT'S UP JAM!

Białostoccy studenci lalkarstwa zapraszają na swój spektakl dyplomowy "Pospolite żywoty martwych Polaków", który jest inspirowany książką Marcina Kąckiego.

Zapraszamy na niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers.

Dzięki doskonałej współpracy z jednym z najlepszych browarów w Polsce udało się nam pozyskać kilka butelek wyśmienitego trunku. Przed Wami Kormoran Imperium Prunum! Batyskaf jest jedynym lokalem w Polsce gdzie będziecie mogli je kupić! Śpieszcie próbować.

  kultury     bawic     podpowiadamy     lyknac     going     warto     swietnie     zeby     spedzcie     nieco     weekend     caly     wspolnie     gdzie     pojawic