Going. | Weekend z Going. w Białymstoku

Weekend z Going. w Białymstoku

Białystok

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Na Wasze liczne prośby otwieramy swoje drzwi piątego stycznia przed wolnym piątkiem.

Każdemu z nas, gdzieś tam za lewym uchem, obok serducha albo najczęściej w okoliach wątroby ukrywa się figlarna, spontaniczna i nie całkiem poważna, ale za to bardzo rozrywkowa część naszej duszy.

Czasem bywają rzeczy, które lepiej pokonać razem. Tym razem walczymy o Tomka, który musi stoczyć walkę z rakiem i my mu w tym pomożemy!

Domowe melodie to niezwykłe trio w ciągu kilku lat mocno już odcisnęło swoje dłonie na polskim podwórku muzycznym. Kroczą swoimi ścieżkami, unikają medialnego szumi i marketingowych trików, zdobywając wierną grupę słuchaczy, którzy zapełniają kolejne sale koncertowe.

Piękne Panie, Szanowni Panowie! Jak głosi mądrość ludowa, śmiech to zdrowie. Więc nie żałując sobie okazji do radości, ani pretekstów do wesołości, zapraszamy na kolejkę rozweselaczy przy pogodnej muzyce w zdecydowanie optymitycznej atmosferze!

  nieco     caly     wspolnie     warto     zeby     weekend     pojawic     spedzcie     bawic     swietnie     gdzie     podpowiadamy     kultury     lyknac     going