Going. | Weekend z Going. w Białymstoku

Weekend z Going. w Białymstoku

Białystok

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Ten kto wie co w trawie piszczy i o czym szepczą wierzby, wie także, że na poszukiwania kwiatu paproci nie może być ani za późno ani za wcześnie. Musi to być odpowiednia noc.

Zapraszamy do tańca, do baru, na jedzonko, do 2 baru, do narni, na ogródek, do barmanek i barmanów, do świętowania dnia wolnego!

KEEP IT SLAV to styl życia, w którym kobiety z chustami na głowach i panowie w trzech paskach zawsze odnajdą siebie.

Ponieważ zaczynamy nową „piątkę” edycji Halfway Festival, a na naszej liście życzeń w czołówce od lat jest kilka wyjątkowych artystek, to postanowiliśmy na nasze szóste spotkanie w Połowie Drogi w Białymstoku zaprosić głównie #kobiety .

Za didżejskimi sterami *Okrętu Gwiezdnego Polskiej Floty Kosmicznej "Gramofon" stanie kapitan Zjednoczonych Sił Zmiany Klimatu, Muzyki i Trunków: DJ EsDwa!

Przewidywane są tańce, przegryzki z menu Hary'ego, hulanki, popitki i swawole ogródkowe do rana

„Egzotykę” wyróżnia niewątpliwie koncepcja. Krążek powstał podczas podróży po świecie, a każdy z 14 utworów inspirowany jest innym miejscem na Ziemi.Pomimo jasnego motywu przewodniego, tracklista „Egzotyki” jest bardzo różnorodna: od emocjonalnych i osobistych kawałków, po świeże i nowoczesne bangery.

Zapraszamy na after party po Halfway Festival/ W Połowie Drogi

W ramach Dni Miasta Białegostoku odbędzie się miejska potańcówka!

W czerwcowy słoneczny dzień, 25 czerwca, zapraszamy już po raz trzeci na trawę przy Operze i Filharmonii Podlaskiej na wyjątkowy targ "Śniadanie na trawie", czyli dziew/czyński targ śniadaniowo-rękodzielniczy, który odbędzie się w ramach Halfway Festival 2017.

  podpowiadamy     pojawic     spedzcie     going     gdzie     warto     lyknac     nieco     swietnie     kultury     bawic     caly     weekend     wspolnie     zeby