Going. | Weekend z Going. w Białymstoku

Weekend z Going. w Białymstoku

Białystok

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Będzie Kazik, Jantar, Maanam, Perfect, Lady Pank, Violetta Villas, Fogg, Brodk, Steczkowska, Krawczyk, Maryla, a i może się Liroy pojawi. Przekonamy się, czy Baśka miała fajny biust i czy dziewczyna szamana (nie Damiana, a szamana!) rzeczywiście nie zazna nigdy snu.

Imprezę swoją obecnościa za deckami uświetni światowej renomy Dj i producent Richard Sen, będący autorem jednego z remixów do soundtracku filmu. Richard znany także jako połowa duetu Padded Cell.

Sam Mozart właśnie „Idomenea” uważał za jedną ze swoich najlepszych oper. Ze względu na karkołomność partii męskich – Idomenea i Idamanta – dzieło to nie jest wykonywane tak często, jak na to zasługuje. Zaczerpnięta z mitologii greckiej historia króla Krety obfituje w dramatyczne zwroty akcji i typową dla swoich czasów baśniową ornamentykę.

Zapraszamy na koncert promujący najnowszy album Gedz'a "AMEBA"

ROTTENBERG czyli wspólny projekt Małpy, Grubego Mielzkyego oraz The Returners, który powstał w ciągu jednego wspólnego wyjazdu do domku w lesie.

Mamy zaszczyt już po raz dziesiąty (łał!) zaprosić Was wszystkich do Zmiany Klimatu na najcichszą imprezę w mieścieczyli, czyli SILENT DISCO!

Hory i Bumi Phillips nieprzerwanie od ponad dekady obecni na scenie klubowej. Prowadzili audycję ON&ON w Radio Roxy, organizowali wiele imprez muzycznych, sami występowali na licznych festiwalach w Polsce i zagranicą.

Impreza dla wszystkich wielbicieli jamajskich rytmów, głębokich bassów, Twerku, Dancehallu oraz takich muzycznych ikon jak DIPLO czy DJ Snake jednoczą tej nocy swoją moc!

Doskonałe libretto opery na podstawie „Scen z życia cyganerii” Henri Murgera stworzył zgrany duet Luigi Illica i Giuseppe Giacosa. Pierwszy odpowiedzialny był za dramatyczną dynamikę, drugi nadał całości poetycki sznyt.

  zeby     warto     pojawic     kultury     swietnie     weekend     going     bawic     nieco     podpowiadamy     spedzcie     lyknac     wspolnie     caly     gdzie