Going. | Must see

Must see

Białystok

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Białymstoku: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Trasa „TU/Etiuda Zimowa” to najbardziej artystyczne przedsięwzięcie zespołu. Wyjątkowe połączenie dwóch albumów wymaga wyjątkowej oprawy. Tym razem LemON zaprasza do filharmonii i pięknych sal koncertowych, w których intrygujące aranżacje i dźwięki wybrzmią w teatralnej oprawie wizualnej, a liryczność przeplatać się będzie z nieokiełznaną drapieżnością

Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Tym razem kluczem do nowej płyty jest czas i jego nieustanny upływ. Na nowym albumie Voo Voo znajdzie się zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich będzie zatytułowany od kolejnych dni tygodnia.

„Esperanckie Piosenki” – to koncert kompozycji Macieja Fortuny do wierszy w języku Esperanto poetów związanych z Wielkopolską. Projekt ma na celu uczczenie setnej rocznicy śmierci Ludwika Zamenhofa.

Podczas ostatnich koncertów Daria udowodniła, że jej występy to przede wszystkim rockowa energia, duża charyzma i świetny kontakt z publicznością. Koncerty na takich festiwalach jak Orange Warsaw, Open’er czy CoJestGrane24 rozbudziły apetyt fanów, który czas najwyższy zaspokoić podczas trasy koncertowej.

Aloha Events , Herkulesy klub oraz GOOD TIMES zapraszają na premierowe koncerty Wac Toja oraz Reto! Już 15 Grudnia zapraszamy do Herkulesy klub. Tego wieczoru usłyszymy premierowe koncety albumów HIGH QUALITY od Wac Toja oraz KRUK od Reto.

Z głosników rozniosą się najlepsze rock&roll'owe hity, piękne barmanki i przystojni barmani rozgrzeją Was od środka, a na parkiecie nie zabraknie wybornego towarzystwa do tańca!

Prosto z Hagi przyjedzie do nas Deadcrow, młody kot sceny wave/trap, który mimo niedługiego stażu zdążył wywrócić scenę swymi nowatorskimi, klimatycznymi produkcjami. Możecie go usłyszeć na słynnej wytwórni Plasticiana: Terrorhythm Recordings, basowej oficynie Saturaterecords, Liquid Ritual i innych.

Zapraszamy Was na wielki pojedynek, w którym najważniejszy będzie nie wynik, a oręż! Bo pojedynkować się będziemy na muzykę. I to nie byle jaką! W ruch pójdą największe z największych hitów, które królowały na listach przebojów stacji MTV w czasach, gdy "M" w nazwie było skrótem od słowa "music".

Lekko Techno to cykl imprez organizowany od 2 lat w warszawskich klubach 55 i Luzztro w czwartkowe noce. Nasze imprezy charakteryzują się niesamowitym klimatem i niebanalną selekcją. Możecie liczyć na dużą dawkę energii i zdecydowanie nieprzewidywalną noc.

PROGRAM: L. Różycki – Rapsodia na skrzypce, fortepian i wiolonczelę op. 33 G. Fitelberg – trio fortepianowe f – moll op.10 1. Allegro moderato e appasionato 2. Scherzo 3. Elegia 4. Finale Allegro agitato WYKONAWCY: Trio fortepianowe Lontano

Dżem - polski zespół grający muzykę z pogranicza rocka i bluesa założony w 1973 roku przez braci Adama i Benona Otrębów oraz Pawła Bergera. Zaliczany do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej.

Spośród zespołów które w okresie od października do kwietnia zagrają podczas eliminacji zostaną wyłonione dwa, które rozpoczną kolejne dni festiwalu! 17.12 zagrają: Kreha i Bifrost.

  bardzo     przygotowalismy     dokladnie     duzo     bialymstoku     ulatwienia     gdzie     malo     liste     wartych     planowania     trzeba     wybierac     kiedy     wszystkiego     sprobowac     miescie     dobre     obejrzenia     wiemy     zobaczyc     wydarzen     widzimy     rzeczy     mieszka     jest     czasu