Going. | Must See

Must See

Białystok

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Białymstoku: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Big Daddy Wilson to amerykański wokalista bluesowy, na którego koncie znajduje się dwanaście kilkakrotnie nagrodzonych płyt.

Zapraszamy na kolejną odsłonę najlepszego jam session w mieście. Zabieramy zatem wszelkie instrumenty, gardła, przepony i struny głosowemile, mile widziane trójkąty, grzebienie i cymbałki.

Zapraszamy do Zmiany Klimatu wszystkich fanów Zmiciera Wajciuszkiewicza, który tym razem zaprezentuje swoją nową płytę zatytułowaną "W naszych snach". Todar pochyli się nad twórczością Uładzimira Niklajeua i zagra w pierwszej kolejności muzykę, którą skomponował do tekstów poety. Obiecuje też powrót do swoich starszych utworów.

Swinging with Sinatra to od lat jeden z najciekawszych projektów muzycznych w kraju – artyści występowali na większości scen polskich filharmonii i teatrów muzycznych, gościli na festiwalach i kameralnych koncertach.

Akcja spektaklu toczy się w posiadłości domorosłego wynalazcy, Andrew, który na co dzień pracuje na giełdzie. Andrew przeżywa problemy w związku z ukochaną Adrian. Do tego gości u siebie przyjaciela, Maxwella i jego partnerkę, jurną pielęgniarkę Dulcy oraz kuzyna Leopolda z narzeczoną, Ariel. W miarę rozwoju akcji okazuje się, że wszyscy mają swoje tajemnice i seksualne potrzeby, które skłaniają do osobliwych roszad, ale też każdy z bohaterów uczy się czegoś o sobie, miłości i duszy.

Będzie Kazik, Jantar, Maanam, Perfect, Lady Pank, Violetta Villas, Fogg, Brodk, Steczkowska, Krawczyk, Maryla, a i może się Liroy pojawi. Przekonamy się, czy Baśka miała fajny biust i czy dziewczyna szamana (nie Damiana, a szamana!) rzeczywiście nie zazna nigdy snu. Przejedziemy się na zielony Żoliborz, pieprzony Żoliborz, pobiegniemy przez marchewkowe pole, aż w końcu pojawimy się u Maksyma w Gdyni.

Imprezę swoją obecnościa za deckami uświetni światowej renomy Dj i producent Richard Sen, będący autorem jednego z remixów do soundtracku filmu. Richard znany także jako połowa duetu Padded Cell.

Sam Mozart właśnie „Idomenea” uważał za jedną ze swoich najlepszych oper. Ze względu na karkołomność partii męskich – Idomenea i Idamanta – dzieło to nie jest wykonywane tak często, jak na to zasługuje. Zaczerpnięta z mitologii greckiej historia króla Krety obfituje w dramatyczne zwroty akcji i typową dla swoich czasów baśniową ornamentykę.

Wiosenny koncert CIRA + BAND Cira (rap), Nikon (rap), Dorota Pietraszuk (śpiew), Marek Kubik (instrumenty klawiszowe)

ROTTENBERG czyli wspólny projekt Małpy, Grubego Mielzkyego oraz The Returners, który powstał w ciągu jednego wspólnego wyjazdu do domku w lesie.

Mamy zaszczyt już po raz dziesiąty (łał!) zaprosić Was wszystkich do Zmiany Klimatu na najcichszą imprezę w mieścieczyli, czyli SILENT DISCO!

Hory i Bumi Phillips nieprzerwanie od ponad dekady obecni na scenie klubowej. Prowadzili audycję ON&ON w Radio Roxy, organizowali wiele imprez muzycznych, sami występowali na licznych festiwalach w Polsce i zagranicą.

Impreza dla wszystkich wielbicieli jamajskich rytmów, głębokich bassów, Twerku, Dancehallu oraz takich muzycznych ikon jak DIPLO czy DJ Snake jednoczą tej nocy swoją moc!

Jedyne w swoim rodzaju filmy, koncerty, wystawy, warsztaty i spotkania! Będzie energetycznie, twórczo i – jak zawsze – refleksyjnie.

  gdzie     przygotowalismy     kiedy     wszystkiego     trzeba     ulatwienia     bardzo     mieszka     dokladnie     widzimy     wartych     obejrzenia     rzeczy     zobaczyc     dobre     duzo     jest     planowania     miescie     liste     wydarzen     malo     bialymstoku     sprobowac     wiemy     czasu     wybierac