Going. | Must See

Must See

Białystok

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Białymstoku: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Po niemal 3 latach od ostatniego organizowanego przez Agencję Muzyczną UNION koncertu zespołu Perfect, powracamy wraz z największymi przebojami znanymi z najpopularniejszych rozgłośni radiowych oraz najnowszym materiałem koncertowym Perfectu do Białegostoku!

KONCERT SYMFONICZNY Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej Mihail Agafita – dyrygent Yoon Kyung Shin – altówka

Każdemu z nas, gdzieś tam za lewym uchem, obok serducha albo najczęściej w okoliach wątroby ukrywa się figlarna, spontaniczna i nie całkiem poważna, ale za to bardzo rozrywkowa część naszej duszy.

Czasem bywają rzeczy, które lepiej pokonać razem. Tym razem walczymy o Tomka, który musi stoczyć walkę z rakiem i my mu w tym pomożemy!

Domowe melodie to niezwykłe trio w ciągu kilku lat mocno już odcisnęło swoje dłonie na polskim podwórku muzycznym. Kroczą swoimi ścieżkami, unikają medialnego szumi i marketingowych trików, zdobywając wierną grupę słuchaczy, którzy zapełniają kolejne sale koncertowe.

  rzeczy     wszystkiego     wartych     czasu     kiedy     dobre     duzo     widzimy     planowania     bialymstoku     miescie     wiemy     jest     ulatwienia     przygotowalismy     malo     trzeba     zobaczyc     dokladnie     mieszka     gdzie     bardzo     obejrzenia     wydarzen     sprobowac     liste     wybierac