Going. | Must See

Must See

Białystok

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Białymstoku: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Liczy się efekt. Pewnie słyszałeś to nieraz. Tutaj efektem będzie stosowne rozluźnienie mięśni, lekki szumek w głowie, być może przyjemne mrowienie pleców, najwytrwalsi mogą spodziwać się podróży w rejony niewysłowionego błogostanu. I

Aby podtrzymać tradycję, Green Jesus przybędzie to jakże pięknego miasta by szerzyć dobre słowo i muzykę. Szalone dźwięki, 8bitowe motywy, sample z bajek niejednego wzruszą i zachęca do tańca.

Wakacje czas start, koniec sesji, roku szkolnego lub początek Twojego urlopu!

#kobiety . To one będą „headlinerami” kolejnej, szóstej edycji Halfway Festival. Ale każdy uważny uczestnik naszego festiwalu z pewnością się zgodzi z tym, że nie ma w tym niczego szczególnego.

GRAMY: witch-house, ruskie techno, trap, hardbass, gabber

Zapraszamy na kosmodrom Zmiana Klimatu skąd wyruszymy w podróż dookoła galaktyki-muzyki!

„Egzotykę” wyróżnia niewątpliwie koncepcja. Krążek powstał podczas podróży po świecie, a każdy z 14 utworów inspirowany jest innym miejscem na Ziemi.

Helena Bohle-Szacka była projektantką mody, dziennikarką, artystką, kuratorką i graficzką, a także jedna z najważniejszych Polek mieszkających w Berlinie Zachodnim.

Nasi widzowie będą mieli okazję towarzyszyć Alicji w podróży po krainie czystej fantazji.

Zajęcia poprowadzi Justyna Bandurska - jedna z trzech joginek tworzących MuktiJoga. Absol

  bialymstoku     sprobowac     wartych     liste     trzeba     kiedy     gdzie     dokladnie     mieszka     jest     malo     dobre     wybierac     miescie     ulatwienia     przygotowalismy     obejrzenia     duzo     planowania     rzeczy     wszystkiego     czasu     wydarzen     bardzo     zobaczyc     wiemy     widzimy