Going. | Must See

Must See

Białystok

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Białymstoku: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Dzieło „króla walca” swoją popularność zawdzięcza nie tylko porywającej muzyce, która trafia prosto do serca słuchaczy, ale także dowcipnym dialogom przetłumaczonym przez genialnego Juliana Tuwima.

Matrioszka Party to impreza dla wszystkich, którzy lubią klubowe brzmienia z nutą słowiańskiej duszy. Imprezę we wschodnim stylu charakteryzować będą zarówno współczesne jak i te zapomniane hity muzyki rosyjskiej, ukraińskiej oraz białoruskiej.

Mgr Inż DJ Malczyk, jego sety to mieszanka styli począwszy od rapu, funku, rnb, starego dobrego disko, popu czy kobiecego soulu. Od rockowych bębnów i mocnych gitar po breakbeat, tudzież funky&house.

Trzeba dbać o dobre samopoczucie i komfort psychiczny! Okazja do tego jest niebylejaka, bo nie dość, że ostatnia sobota tygodnia, to jeszcze pokrywa się ona z OSTATKAMI!

Podlaska Akademia Kultury przy Białostockim Ośrodku Kultury oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej zapraszają na film Szczęście Świata.

Historia odsłaniająca życie wielkiego pisarza, opowiadająca o skomplikowanych relacjach małżeńskich, obnażająca mroczne zakamarki ludzkich pragnień, wśród których dominują niepokój, bezwzględność i brak miłości.

Zapraszamy na koncert promujący nowy album Acid Drinkers – Peep Show!

  przygotowalismy     wiemy     wydarzen     wybierac     obejrzenia     rzeczy     duzo     gdzie     trzeba     planowania     wartych     bialymstoku     miescie     sprobowac     wszystkiego     ulatwienia     liste     mieszka     jest     widzimy     malo     dokladnie     dobre     kiedy     bardzo     czasu     zobaczyc