Going. | Must See

Must See

Białystok

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest gdy mieszka się w Białymstoku: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Jestem zauroczona pracami pewnej, zdolnej mistrzyni sutaszu. Tworzy prawdziwe dzieła sztuki, mi oczy się świecą od samego patrzenia.

Najgoręcej zapraszamy na Koncert Charytatywny dla Naszej przyjaciółki Ani. Tego właśnie wieczoru dowiecie się na co i po co i dlaczego pomagamy. Zatem obecność obowiązkowa.

Powiadają, że u nas dziesięć miesięcy zimy, a potem... lato i lato! Ale i ono musi się kiedyś skończyć. Uczcijmy to godnie: obfitym i gęstym, jędrnym i chrupkim, nieobliczalnym i jak najliczniejszym chilloutem!

Jacek Dewódzki to charyzmatyczny wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów.

Zapraszamy do udziału w ekspozycji zdjęć towarzyszącej wystawie "Uwaga! Granica", która odbędzie się już wkrótce w Galerii Labirynt w Lublinie oraz w Galerii Arsenał w Białymstoku. Wystarczy, że prześlesz nam fotografię wykonaną przez Ciebie na dowolnej granicy państw, w dowolnym jej miejscu, a my zaprezentujemy ją pośród innych nadesłanych zdjęć w Lublinie i w Białymstoku.

Toast po podlasku! Zapraszamy wszystkich na premierę nowej karty alkoholi! A w związku z tym... na biesiadowanie w Spółdzielni!

Zespół RetroBeats skupia ludzi z pasją …pasją do grania, tworzenia nowych dźwięków lub ciekawych aranżacji. Założony w 2013 roku przez osoby związane od wielu lat ze światem muzycznych, działające w różnych projektach. Główne style muzyczne to rock, blues z naciskiem na słowo hard.

Dźwięk to wrażenie słuchowe, spowodowane falą akustyczną rozchodzącą się w ośrodku sprężystym (ciele stałym, cieczy, gazie). Pierwszego zapisu dźwięku dokonał w 1860 roku Édouard-Léon Scott de Martinville. Pierwszego zapisu dźwięku za pomocą urządzenia zwanego fonografem, mogącego jednocześnie odtwarzać dźwięk, dokonał w 1877 r. Amerykanin Thomas Alva Edison.

Holi Festival Poland to ogólnopolska edycja robiącego furorę na całym świecie festiwalu kolorów. Impreza skierowana do wszystkich, bez wyjątków, bez ograniczeń wiekowych!

Dla Włochów obiad niedzielny jest “nietykalny”. Jest to jedna z niewielu okazji gdzie można zobaczyć trzy pokolenia pracujące razem (oczywiście głośno kłócące się:).

Wakacje, urlop w pracy, czas wolny - mile to brzmi... Jednak pamiętamy, że nie każdy ma chwilę dla siebie i możliwość wyjazdu w ciepłe kraje.

Girls hit your hallelujah! Girls hit your hallelujah! ‘Cause Uptown Funk gon’ give it to you Saturday night and we in the spot Don’t believe me just watch!

Cytując Taco, zapraszamy Was na bal na zakończenie wakacji. Jak zapach świeżo skoszonej trawy, jak krótki rękaw w letni dzień, tak nasze ukochane wakacje mają swój kres. Celebrujmy ten wieczór do dna, tak aby lato trwało wiecznie.

Karihari Matka Boska Dyskotekowa Miss God Live! Sashka

Miasto #Białystok organizuje kolejną potańcówkę w Ogrodzie Branickich. Pod koniec wakacji, 27 sierpnia, suchy staw przy Pałacu Branickich przemieni się w salę taneczną :) Wystąpi zespół Akustyczni. Zapraszamy!

  dokladnie     czasu     ulatwienia     liste     bialymstoku     duzo     wszystkiego     malo     obejrzenia     dobre     zobaczyc     trzeba     rzeczy     gdzie     mieszka     wybierac     miescie     sprobowac     przygotowalismy     planowania     widzimy     wiemy     kiedy     bardzo     wartych     jest     wydarzen