Going. | Na Dancing do Poznania

Na Dancing do Poznania

Poznań

Dancing Poznań jest znanym w całej Europie przedsięwzięciem, które odwiedza co roku setki osób kochających taniec, pragnących uczyć się go pod okiem doskonałych pedagogów z całego świata.
W ramach tegorocznych Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego odbywających się już po raz dwudziesty trzeci możecie uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w czterdziestu technikach – od ballet dance, przez taniec współczesny, jazz, aż po hip-hop oraz dancehall.
Ponad dwie dekady doświadczeń owocują nie tylko perfekcyjnie przygotowanymi stałymi punktami programu, ale także szczególnym wyczuleniem na potrzeby uczestników, zmieniającymi się profilami technicznymi i stylistycznymi, wreszcie gwarancją wspaniałej atmosfery.

W ramach tegorocznych Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego przygotowane zostały zajęcia prowadzone w czterdziestu technikach – od ballet dance, przez taniec współczesny, jazz, aż po hip-hop oraz dancehall.

Spektakl „Usłyszeć Taniec” to niezwykły pokaz różnych form stepowania: flamenco, stepu irlandzkiego, amerykańskiego, tańca współczesnego oraz muzyki ethnojazzowej granej na żywo.

Pokaz „Żywa Historia. Przedmiot myśli” oraz premiera spektaklu „Pourquoi pas...”.

Pokaz „Żywa Historia. Przedmiot myśli” oraz premiera spektaklu „Pourquoi pas...”.

Spektakl „Przenikanie”. W co chcemy przeniknąć? Co przenika w nas? Częścią czego naprawdę jesteśmy?

Dwa spektakle. „Percepcja” porusza temat mechanizmów rządzących grupą, w której jak w soczewce odbija się obraz współczesnego społeczeństwa. „Wszystko co widać. OHIO” to subtelny i niezwykle intymny, a przy tym bardzo mocno osadzony w twórczości Samuela Becketta.

Aż cztery spektakle w CK Zamek i dwa na Scenie Wspólnej Centrum Sztuki Dziecka i Teatru „Łejery”.

„Lament” rozumiany jest tu wielorako. Jako zagadnienie wielopłaszczyznowe odnoszące się zarówno do kwestii osobistych, jak i rodzaju stanu psychicznego oraz emocjonalnego, który dotyka artystę w relacji z dziełem i jego oceną.

  odwiedza     dekady     stylistycznymi     miedzynarodowych     wyczuleniem     wspanialej     tegorocznych     owocuja     osob     atmosfery     uczyc     takze     mozecie     szczegolnym     odbywajacych     doskonalych     tylko     zmieniajacymi     swiataw     pedagogow     hiphop     technikach     uczestnikow     calej     trzeci     profilami     programu     roku     pragnacych     jazz     ramach     prowadzonych