Going. | Ruszaj w miasto! - KONCERTOWO / Konkurs

Ruszaj w miasto! - KONCERTOWO / Konkurs

Warszawa | poniedziałek, 18. stycznia 2016

Nie ma to jak dobrze zacząć tydzień. A mieć w kieszeni 4 podwójne bilety na 4 najciekawsze koncerty tygodnia to chyba dobry plan. Tak więc z okazji poniedziałku mamy dla Was taką oto paczuszkę. Co trzeba zrobić? Pod facebookowym postem z konkursem otagować osobę, z która chcecie koncertowo przeżyć tydzień i polubić nasz profil FB. Losowanie jutro (wtorek) o 15:00!

Jazz ma to do siebie, że można go oglądać w milionie różnych form. Są małe koncerty solistów, wielkie big-bandy i też takie w pół drogi. Power of the Horns to skład stworzony przez Piotra Damasiewicza, który zaprosił do współpracy 11 muzyków i stworzył jeden z najbardziej energetycznych zespołów jazzowych w naszym kraju. Występ “Mocy Rogów” to kolejna odsłona serii koncertów “Cały ten Jazz”, która miała swój początek we wrześniu zeszłego roku i co miesiąc przedstawia słuchaczom magię polskiego jazzu.

Pochodzący z Húsavíku 20-letni Axel Flóvent tworzy muzykę, którą można okreslić jako nowoczesny folk. Jego utwory mają ponad milion odsłuchów na Soundcloud, a piosenka “Beach” znalazła się na ścieżce dźwiękowej popularnego amerykańskiego serialu The Vampire Diaries. W ubiegłym roku Axel tworzył i koncertował na Islandii, teraz rozpoczyna swoją karierę zagraniczną: w 2015 zdążył już wystąpić w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Holandii oraz na rodzimym festiwalu Iceland Airwaves. Przyszedł czas na wyczekiwany debiut w naszym kraju.

Brytyjska Little Simz to jedna z najgorętszych raperek brytyjskiej sceny. W zeszłym roku wydała debiutancki album, który został świetnie przyjęty przez recenzentów i fanów. Simz sama odpowiadała za wydanie projektu dzięki czemu jej płyta to nie tylko świetna muzyka, ale przemyślany od początku do końca koncept. Dla niektórych Simz ma potencjał, aby stanąć w jednym szeregu z największymi gwiazdami kobiecego undergroundowego hip-hopu - Azealią Banks czy Angel Haze. W Warszawie Brytyjkę będziemy mogli zobaczyć w Miłości. Nie można przegapić. Kto wie czy to nie narodziny wielkiej gwiazdy?

W Kari Polacy zakochali się stosunkowo niedawno, ale miłość ta jest wielka i nie widać jej końca. Wcześniej znana jako Kari Amiriam wokalistka była jedną z pierwszych przedstawicielek wytwórni NextPop. Od 3 lat mieszka i tworzy w Wielkiej Brytanii, gdzie zaczęła blisko współpracować z Ryanem Carinsem i Huw Edwardsem, z którymi pracuje nad nową drogą swojej muzycznej kariery. W Polsce Kari pojawi się na trzech koncertach wśród, których oczywiście nie mogło zabraknąć Warszawy.

  1500     jutro     osobe     kieszeni     trzeba     okazji     wiec     ktora     zrobic     zaczac     miec     chcecie     tygodnia     profil     postem     taka     najciekawsze     koncerty     paczuszke     polubic     tydzien     facebookowym     plan     dobry     podwojne     bilety     koncertowo     konkursem     losowanie     przezyc     otagowac     chyba