Going. | GrubSon, Yung Lean & Sad Boys, Joyce Wrice - łap bilety!

GrubSon, Yung Lean & Sad Boys, Joyce Wrice - łap bilety!

Kraków

Oto najlepsze imprezy, na które złapiecie bilety w Going.! Muzyka wielu gatunków w najlepszym wydaniu. Światowe gwiazdy. Łapcie bilety, nim zgarną je inni.

4 razy po 2 razy, czyli cztery duety! Lubomyr Melnyk i Melvyn Poore. Najszybszy pianista na świecie i twórca continous music z niezwykłym tubistą Musikfabrik, którego tuba brzmi jak instrument solowy.

Koncert A night from the past to zbuntowana muzyka afroamerykańskiego geja!

Niewidomy i bezdomny Wiking Szóstej Alei – Moondog, czyli Louis Thomas Hardin urodził się w 1916 roku, rok później rozpoczął naukę gry na skrzypcach i wiolonczeli.

Muzyka jednego dźwięku, trudnej do usłyszenia zmiany, niuansów, medytacji, wyciszenia. Czego potrzebujemy bardziej do słuchania muzyki od ciszy?

Ducktails to solowy projekt znanego z Real Estate Matthew Mondanile. Pod tym szyldem nagrywa i wydaje (m.in. dla Domino) od 2008 roku.

Wiesz kto, wiesz kiedy, ale nie wiesz gdzie ... Impreza organizowana w samym centrum Krakowa, a gdzie dokładnie? Kup bilet a się przekonasz.

W programie koncertu Mad Honkies / Crazy Nigger znajdziecie najbardziej chwytliwą i romansującą z muzyką popularną kompozycję Stay on it, która z pewnością zainfekuje Was swoją zapętloną melodią oraz Hail Mary, którą odważymy się nazwać piosenką.

Koncert Essence z Arditti Quartet stanowi niemal centralny punkt programu festiwalu i z pewnością jest jego esencją, zbierając trzy odmienne i ważne dla tegorocznego Sacrum Profanum estetyki.

Z mocą batalionu ciężkich walców drogowych ze stolicy Ukrainy nadciąga do Krakowa kapela, która zrobi takie show jakiego te miasto dawno nie widziało!

Spektralizm powstał we Francji wśród uczniów Oliviera Messiaena, w tym przede wszystkim Gérarda Grisey’a, jednak w Rumunii rozwijał się równolegle i niezależnie, przybierając szczególną formę

Ostatni koncert soboty jest próbą zdefiniowania, uchwycenia, a może nawet ukonstytuowania nowej estetyki – post indie classical?

Cykl Muzyczek Henryka Mikołaja Góreckiego ma ogromny potencjał do improwizacji, a jeśli skorzystają z niego sprawni interpretatorzy, to musi wydarzyć się coś niepowtarzalnego.

Gideon Alorwoyie wraz ze swoim zespołem i amerykańska grupa Mantra Percussion zaprezentują specjalny afrykańsko-amerykański program z minimalizmem, który opracowano na przypadające w ubiegłym roku 80. urodziny Steve’a Reicha

  lapcie     muzyka     inni     going     imprezy     swiatowe     zlapiecie     gatunkow     gwiazdy     zgarna     wielu     najlepszym     bilety     najlepsze     ktore     wydaniu