Going. | The Game, Bednarek, Otsochodzi - łap bilety!

The Game, Bednarek, Otsochodzi - łap bilety!

Kraków

Oto najlepsze imprezy, na które złapiecie bilety w Going.! Muzyka wielu gatunków w najlepszym wydaniu. Światowe gwiazdy. Łapcie bilety, nim zgarną je inni.

Sceniczne zwierzę z gatunku jeleniowatych potocznie znane jako Michał Jelonek występuje na świecie wyłącznie w jednym egzemplarzu.

Jesień? Czar ruszyć w trasę! Acid Drinkers na scenie podczas jesiennych koncertów czuje się wyśmienicie! W tym roku trasa odbywa się pod szyldem „In Thrash We Trust”, co zapowiada jazdę bez trzymanki.

Barwny, wielowątkowy styl MIN t spaja downtempowe aranżacje, neo-soulowy groove oraz oryginalną energię inspirowaną współczesną elektroniką i hip-hopem. Pod względem kompozycyjnym jej inspiracje to m.in. Moloko, A/T/O/S czy Flying Lotus.

Sylwestrową noc w Forum Przestrzenie weźmie na barki prawdziwy weteran ze Sztokholmu, założyciel Raw Fusion - Mad Mats.

Kurtyna podziemi Teatru Słowackiego musiała zostać odsłonięta! W takim miejscu trzeba bawić się niczym król, dlatego Nowy Rok świętujemy jak Pershing - król życia. W rodzinnej atmosferze opijmy nadchodzące sukcesy - Wasze i nasze, kochane pyski.

Srebrny król leniwie pojawiał się na widnokręgu, żeby spocząć w ramionach swej kochanki. Wigilia nowego roku to noc wyjątkowa, wtedy bowiem ciemności przecinane są niezwykłym spektaklem świateł i kolorów, a ilość magii przekracza granice ludzkiego umysłu.

Okres świąteczno-noworoczny jest wyjątkowy. I my w tym czasie magii Świąt i Nowego Roku zapraszamy Państwa na urokliwy koncert - usłyszą Państwo najpiękniejsze kolędy w wykonaniu zespołu Zakopower.

21 lat po premierze kultowego albumu “Zimowe Graffiti”, zespół Lady Pank postanowił nagrać kontynuację tej płyty. Tytuł nasunął się sam… remake Zimowego Graffiti nie mógł nazywać się inaczej.

Grupa powstała w 1979 roku w Opolu. Dwa lata później, jeszcze jako instrumentalny kwartet, TSA (Marek Kapłon, Stefan Machel, Janusz Niekrasz, Andrzej Nowak) z miażdżącą przewagą wygrało w Festiwal w Jarocinie, by zaraz potem, na "Pop Session", zadebiutować z Markiem Piekarczykiem w składzie.

Klub Studencki Kwadrat zaprasza serdecznie wszystkich na jedyny w swoim rodzaju koncert Pięknych i Młodych!

Krakowski koncert Otsochodzi, promujący najnowszy album pt. "Nowy Kolor". O rozgrzewkę przed właściwym występem zadba Szopeen, a za gramofonami stanie Phunk'ill.

Chociaż nagrania 999 nie są puszczane w komercyjnych stacjach radiowych, nie ukazują się artykuły o nich w poczytnych pismach, nie mają kontraktu z dużym koncernem płytowym to nadal istnieją i bynajmniej granie punk rocka im się nie znudziło.

Zespół Wilki w tym roku obchodził 25- lecie działalności, ale wciąż szuka nowych wyzwań. Muzycy postanowili zagrać akustyczna trasę koncertowa z towarzyszeniem Symfoników Filharmonii Gdańskiej.

Kariera Kamila Bednarka rozwija się w ogromnym tempie, a kolejnym jej przystankiem jest nowy, tegoroczony album. To właśnie utwory z najnowszej płyty fani zespołu usłyszą podczas nadchodzącej trasy koncertowej!

Urszula to jedna z najpopularniejszych wokalistek w historii polskiej sceny muzycznej . Ma na swoim koncie niezliczone przeboje, a wśród nich : „Na Sen” , „Dziś już wiem” , „Dmuchawce , Latawce , wiatr „ , „Konik na biegunach” , „Totalna Hipnoza”, „Szał sezonowej mody „ i wiele innych.

  swiatowe     bilety     inni     imprezy     muzyka     najlepsze     going     wydaniu     najlepszym     lapcie     wielu     gwiazdy     ktore     gatunkow     zgarna     zlapiecie