Going. | Oh Wonder, Yung Lean & Sad Boys, Joyce Wrice - łap bilety!

Oh Wonder, Yung Lean & Sad Boys, Joyce Wrice - łap bilety!

Kraków

Oto najlepsze imprezy, na które złapiecie bilety w Going.! Muzyka wielu gatunków w najlepszym wydaniu. Światowe gwiazdy. Łapcie bilety, nim zgarną je inni.

Gypsy and The Acid Queen aka Kuba Jaworski. Wykorzystując technikę loopowania dźwięków, gitary, instrumentów elektronicznych i wokalu, sam tworzy brzmienie całego zespołu, wprowadzając słuchaczy w hipnotyczny trans. Na scenie pojawi się też młody szwajcarski songwriter, Julian Brown.

Z.B.U.K.U – raper z Prudnika, zasilający szeregi Step Records. Zadebiutował w 2012 roku utworem „Witam Cie w Polsce” oraz wcześniejszym gościnnym udziałem w kawałku Chady „Tego nie da się naprawić”.

Po chwilowej nieobecności Max Bravura wraca w nowym składzie, z nowym materiałem i nowymi aranżacjami.

Tego wieczoru koncert zagra wyjątkowy Patrick the Pan , a następnie bawić będziemy się jakby jutro zajęć nie było dzięki Naphta, Ola Teks i Puto.

W ramach zamknięcia festiwalu wystąpią Rosalie. i Liricas Analas, a później o mocne zakończenie weekendu zadbają Daniel Drumz, Kixnare oraz DJ Ryan R.

Zmiany pór roku to pewnik, taki sam jak jesienna trasa Happysad. Po dobrze przyjętej, najnowszej płycie Ciało Obce, oraz intensywnym okresie plenerowym, jeden z najczęściej koncertujących zespołów w naszym kraju, rusza ponownie w Polskę.

Takiej ilości wielkoformatowej obsady antykomercyjnej elektroniki w jednym miejscu, w jednym czasie zdecydowanie nie spotyka sie na imprezowej mapie Polski. Brzmi to jak ciężki mash-up'owy obłęd z pogranicza jungle-tekowego-brejkorejva, który najprawdopodobniej się już więcej nie powtórzy.

YUNG LEAN pomimo krótkiego stażu na hiphopowej scenie zdążył zdobyć serca i uznanie publiki na całym świecie – od nastoletnich fanek, po bardziej wyrobioną publikę w tym środowisko muzycznych krytyków.

Drenched in the storied history and traditions of post-punk, noise pop, shoegaze, lo-fi, and punk rock, Charm.

W skład zespołu wchodzą cztery osoby: Dominik, Janek, Krzysiek oraz Filip Zespół odpowiedzialny jest zarówno za warstwę tekstową, muzyczną jak i produkcyjną w swoich utworach.

Luxtorpeda z jednej strony solowy projekt Roberta "Litzy" Friedricha, z drugiej kapela czterech przyjaciół, grających ze sobą już wcześniej w różnych konfiguracjach.

Front Row Heroes i Klub RE zapraszają Was na koncert zespołów Eric Shoves Them In His Pockets, Wild Books i Fertile Hump.

Suumoo – młode trio tworzące błyskotliwą indieelektronikę z polskimi tekstami - coś, czego na naszej rodzimej scenie muzycznej wciąż jest mało.

Zespół Tabu powstał w 2003 roku. Przez lata działalności krystalizował się skład zespołu jak i styl muzyczny,który do dziś mu towarzyszy. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek,którym Tabu podąża od wielu lat.

Osiem lat temu wzięli szturmem warszawską scenę niezależną. Z marszu zyskali miano pary dziwaków – aktywiści zajęci ratowaniem świata przed konsumpcyjnym szaleństwem, muzykujący na początku trochę z przypadku, przy okazji.

  gatunkow     wydaniu     zlapiecie     najlepszym     muzyka     ktore     inni     swiatowe     imprezy     najlepsze     zgarna     wielu     going     gwiazdy     lapcie     bilety