Going. | Bok Bok, Bitamina, Vitalic  - łap bilety!

Bok Bok, Bitamina, Vitalic - łap bilety!

Poznań

Oto najlepsze imprezy, na które złapiecie bilety w Going.! Muzyka wielu gatunków w najlepszym wydaniu. Światowe gwiazdy. Łapcie bilety, nim zgarną je inni.

Culolethu pochodzi z Południowej Afryki i jest uważany za cudowne dziecko muzyki elektronicznej. Już jako 17-latek nawiązał współpracę z labelem Soulistic Music, a rok później wziął udział w Red Bull Music Academy w Barcelonie, będąc jednym z najmłodszych uczestników w historii konkursu.

Tym razem gościem specjalnym będzie jedna z największych ikon francuskiego techno - Terence Fixmer. Jest aktywny na scenie już od ponad dwóch dekad. Zdążył w tym czasie zaistnieć w katalogach takich wytwórni jak m.in. Ostgut Ton,CLR (Official), Electric Deluxe, International Deejay Gigolo Records czyPlanete Rouge records, którą prowadzi od 1998 roku.

Lutowa edycja Acid Plant będzie świętem dla wszystkich fanów kwaśnego brzmienia 303'ki... Dr. Rubinstein & TIN MAN to dwa nazwiska, które sprawiają, że szybciej biją nasze acidowe serca!

Bok Bok a właściwie Alex Sushon, to przede wszystkim brytyjski producent, który współpracował m.in. z Kelela oraz założyciel legendarnego cyklu klubowego Night Slugs. W 2010 cykl ewoluował w wytwórnię wydając światu muzykę takich artystów jak KINGDOM, Mosca, L-Vis 1990, GIRL UNIT, Lil Silva, Jacques Greene i wielu innych.

Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Obaj swoje pierwsze kroki na scenie stawiali w rockowym zespole Clock Machine. Nie mając wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, wnoszą zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce.

W czasach, gdy dorastała, ogromny wpływ na charakter jej grania miała cała masa New Wave’u i inne gatunki muzyczne, z którymi miała styczność: od downtempo, przez minimal, po disco. Nietypowe granie zjednało jej ogromną ilość fanów na całym świecie, co dało jej pozycję jednej z najbardziej uznanych w branży DJ'ek.

Nie patrząc na mody i trendy, pracują nad swoją muzyką. Mimo, iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów. Doceniają oni wrażliwość i szczerość, które nie pozwalają pozostać obojętnym.

CHØCØLATE to polsko-kanadyjski projekt elektroniczny pochodzący z Lublina założony w 2017 roku przez grupę przyjaciół. Ich obecne brzmienie, pomimo gitarowego debiutanckiego singla pozostawiającego szerokie pole do interpretacji, można określić jako energiczne indie z dużą domieszką elektroniki, w którym można odnaleźć inspiracje takimi zespołami jak The 1975, Disclosure czy Everything Everything
.

Vitalic to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego aktywna dzialalność na scenie od 20 lat wyznaczy kierunki i trendy dla takich gatunków jak electro, techno i house.

  gwiazdy     gatunkow     wielu     wydaniu     going     najlepszym     imprezy     najlepsze     swiatowe     muzyka     lapcie     ktore     zlapiecie     inni     bilety     zgarna