Going. | Michelle Gurevich, Algiers, Quebonafide - łap bilety!

Michelle Gurevich, Algiers, Quebonafide - łap bilety!

Poznań

Oto najlepsze imprezy, na które złapiecie bilety w Going.! Muzyka wielu gatunków w najlepszym wydaniu. Światowe gwiazdy. Łapcie bilety, nim zgarną je inni.

Ich muzyka to jedyne w swoim rodzaju połączenie R&B, disco i boogie z techno i muzyką house. Swobodne podejście do gatunków muzycznych zaowocowało niesamowicie inspirującym i oryginalnym brzmieniem.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert stylistycznie zawieszony między spokojnym hip-hopem a wątkowym jazzem.

W Halloween murami Tamy zatrzęsie "the one and only" Butch. Zagra u nas minimum 3 godzinnego seta, wsparty solidnym polskim składem.

Żabson w towarzystwie CLN 3000 i Wrotas-a zagości w stolicy Wielkopolski. Będzie okazja sprawdzić koncertową formę jednego z najbarwniejszych reprezentantów młodego pokolenia polskiej rap gry.

Dwudziestopięcioletni duński DJ i producent, który obecnie jest jedną z najpopularniejszych postaci sceny EDM.

Algiers to zespół, którego nie da się zaszufladkować w konkretnym gatunku muzycznym. Działając na pograniczu rocka, post-punku, industrialnej elektroniki, a nawet wpływów gospel i soulu, tworzą niepowtarzalne produkcje.

J. Bernardt, a właściwie Jinte Deprez, to jeden z wokalistów uwielbianej w Polsce grupy Balthazar. Artysta w tym roku wydał nakładem wytwórni Play It Again Sam debiutancki album „Running Days”.

„Majestatyczne motywy retro i rozbrajająca szczerość” – to idealne określenia, oddające charakter Michelle Gurevich, którą wielu może znać z występów pod pseudonimem Chinawoman.

Londyński duet szturmem podbił serca nie tylko publiczności, ale też krytyków muzycznych. Muzyka Josephine i Anthony’ego to połączenie popu i elektroniki, przywodzące na myśl skojarzenia z najlepszymi nazwami alternatywnego popu.

Odpalamy dodatkowy koncert Quebo w Poznaniu! Będzie to klubowa premiera nowego materiału “Egzotyka”, który osiągnął status platynowej płyty już w preorderze.

Zespół BEMY założyli dwaj bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali we Francji, ale poprzez rodziców pochodzenie mają polskie. Zespół wraca w trasę z nową energią i materiałem, który będą prezentować na koncertach.

Umwelt przekroczył tyle różnych etapów, że nie interesuje się już nowościami. Od ponad dwudziestu lat gra i produkuje tylko te dźwięki, które oddają jego samego. Wywodzi się z owocnej rave’owej sceny Lyonu lat 90-tych i nigdy nie uciekł w oświecony światłem reflektorów muzyczny kompromis.

  wydaniu     najlepsze     muzyka     lapcie     gwiazdy     najlepszym     wielu     going     gatunkow     zlapiecie     ktore     imprezy     bilety     zgarna     inni     swiatowe