Going. | Michelle Gurevich, Oh Wonder, Quebonafide  - łap bilety!

Michelle Gurevich, Oh Wonder, Quebonafide - łap bilety!

Poznań

Oto najlepsze imprezy, na które złapiecie bilety w Going.! Muzyka wielu gatunków w najlepszym wydaniu. Światowe gwiazdy. Łapcie bilety, nim zgarną je inni.

Ivan Smagghe to nieoficjalny ojciec chrzestny klubowego Paryża. Swego czasu znany z działalności w znaczącym dla niezależnej muzyki francuskiej projektu Black Strobe. Na klubowej scenie aktywny jest od początku lat 90.

Odpalamy dodatkowy koncert Quebo w Poznaniu! Będzie to klubowa premiera nowego materiału “Egzotyka”, który osiągnął status platynowej płyty już w preorderze.

Mimo, że Luk Slater zaczynał w latach dziewięćdziesiątych i ma już status żywej legendy muzyki techno, do każdego swojego występu przywiązuje ogromną wagę. Tak samo będzie w Poznaniu, gdzie jego widowisko będzie miało wyjątkową oprawę świetlną i dźwiękową.

Już 8 grudnia NewBadLabel i agencja Good Times zapraszają na premierowy koncert ReTo w Poznaniu.

Osiem lat temu wzięli szturmem warszawską scenę niezależną. Z marszu zyskali miano pary dziwaków – aktywiści zajęci ratowaniem świata przed konsumpcyjnym szaleństwem, muzykujący na początku trochę z przypadku, przy okazji.

Zespół BEMY założyli dwaj bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się i wychowali we Francji, ale poprzez rodziców pochodzenie mają polskie. Zespół wraca w trasę z nową energią i materiałem, który będą prezentować na koncertach.

Vitalic to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego aktywna dzialalność na scenie od 20 lat wyznaczy kierunki i trendy dla takich gatunków jak electro, techno i house.

The Hacker od ponad 20. lat kultywuje swoją charakterystyczną fuzję klasycznego electro, oldskoolowego rave'u i futurystycznych dźwięków technicznych. Parkiet przed Hackerem rozgrzeje Olivia, rezydentka krakowskiego Unsoundu i klubu Szpitalna 1.

  wielu     gatunkow     muzyka     najlepszym     inni     ktore     gwiazdy     zlapiecie     bilety     going     swiatowe     lapcie     imprezy     najlepsze     zgarna     wydaniu