Going. | Michelle Gurevich, Algiers, Taco Hemingway - łap bilety!

Michelle Gurevich, Algiers, Taco Hemingway - łap bilety!

Poznań

Oto najlepsze imprezy, na które złapiecie bilety w Going.! Muzyka wielu gatunków w najlepszym wydaniu. Światowe gwiazdy. Łapcie bilety, nim zgarną je inni.

DJ Rolando aka The Aztec Mystic to dla całego pokolenia klubowiczów postać wręcz mistyczna, a to oczywiście za sprawą numeru „Jaguar”, jednego z największych hitów w historii muzyki klubowej. Jednak Rolando to przede wszystkim wybitny DJ, który od połowy lat 90’ występuje regularnie w najważniejszych klubach świata.

Pod pseudonimem Sailor & I kryje się szwedzki wokalista, producent i multiinstrumentalista Alexander Sjödin. Jak sam wyjaśnia, Sailor & I oznacza dwie, walczące w nim, przeciwstawne osobowości.

Zapraszamy na występ przedstawiciela niezwykle popularnych labeli takich jak Drumcode oraz Truesoul – Dave Robertsona występującego solowo jako Reset Robot.

Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką do nas trafia jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwamy bardzo osobiście.

Muzyk gitarowego zespołu Kumka Olik oraz hip-hopowego duetu Małe Miasta. Autor tekstów dla projektu SONAR. Producent muzyczny mający na koncie współpracę z takimi raperami jak W.E.N.A. czy Ten Typ Mes. Teraz buduje własną markę - wystąpi dla Was HOLAK.

Ich muzyka to jedyne w swoim rodzaju połączenie R&B, disco i boogie z techno i muzyką house. Swobodne podejście do gatunków muzycznych zaowocowało niesamowicie inspirującym i oryginalnym brzmieniem.

Zapraszamy na drugi poznański koncert Taco Hemingwaya w ramach trasy promującej nowy materiał.

Dwudziestopięcioletni duński DJ i producent, który obecnie jest jedną z najpopularniejszych postaci sceny EDM.

Algiers to zespół, którego nie da się zaszufladkować w konkretnym gatunku muzycznym. Działając na pograniczu rocka, post-punku, industrialnej elektroniki, a nawet wpływów gospel i soulu, tworzą niepowtarzalne produkcje.

J. Bernardt, a właściwie Jinte Deprez, to jeden z wokalistów uwielbianej w Polsce grupy Balthazar. Artysta w tym roku wydał nakładem wytwórni Play It Again Sam debiutancki album „Running Days”.

„Majestatyczne motywy retro i rozbrajająca szczerość” – to idealne określenia, oddające charakter Michelle Gurevich, którą wielu może znać z występów pod pseudonimem Chinawoman.

Londyński duet szturmem podbił serca nie tylko publiczności, ale też krytyków muzycznych. Muzyka Josephine i Anthony’ego to połączenie popu i elektroniki, przywodzące na myśl skojarzenia z najlepszymi nazwami alternatywnego popu.

  ktore     bilety     muzyka     zgarna     wydaniu     swiatowe     gwiazdy     going     zlapiecie     inni     gatunkow     lapcie     najlepsze     najlepszym     imprezy     wielu