Going. | 18-stka Young Igi, Kobranocka, Sztywny Pal Azji - łap bilety!

18-stka Young Igi, Kobranocka, Sztywny Pal Azji - łap bilety!

Trójmiasto

Oto najlepsze imprezy, na które złapiecie bilety w Going.! Muzyka wielu gatunków w najlepszym wydaniu. Światowe gwiazdy. Łapcie bilety, nim zgarną je inni.

Zapraszamy na pierwszą edycję Tribute Festival, czyli cztery dedykowane koncerty, które pozwolą wysłuchać na żywo muzyki kultowych zespołów w aranżacji trójmiejskich muzyków.

Úlfur Úlfur (is. wilk wilk) to raperski duet z Islandii, który tworzą Arnar Freyr i Helgi Sæmundur. Chłopaki rapują o otaczającej ich codzienności, poruszając wiele tematów, od poważnych po bardziej błahe, korzystają z życia i bawią się muzyką

Azealia Banks - jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci współczesnego hip-hopu - po raz pierwszy wystąpi na koncercie klubowym w Polsce. Występ w gdańskim B90 będzie jednym z nielicznych podczas niespodziewanej wizyty w Europie.

Zapowiadana od dłuższego czasu kolaboracja Nergala, lidera znanego na całym świecie zespołu Behemoth oraz weterana polskiej sceny rockowej – Johna Portera, w końcu ujrzała światło dzienne.

Koncert charytatywny, zorganizowany przez społeczność II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Gdyni

14 Października zapraszamy Was na 2 edycję Hip Hop Festivalu 3Miasto!

Od czasu znakomitego debiutu „Feel it Break” Austra to - obok Grimes i Crystal Castles - wizytówka kanadyjskiego electro-popu.

Eric Shoves Them In His Pockets w kwietniu wydali drugi album długogrający „With Love”.

Zapraszamy do Gdańska na VII edycję festiwalu muzyki psychodelicznej SpaceFest – wyczekiwane niczym pierwsza gwiazdka, grudniowe święto gitarowych przesterów, noisowych dronów i wszelkich dziwnych dźwięków kreowanych pod wpływem tajemniczej energii z kosmosu.

Zapraszamy do Gdańska na VII edycję festiwalu muzyki psychodelicznej SpaceFest – wyczekiwane niczym pierwsza gwiazdka, grudniowe święto gitarowych przesterów, noisowych dronów i wszelkich dziwnych dźwięków kreowanych pod wpływem tajemniczych substancji z kosmosu.

  muzyka     imprezy     wielu     gwiazdy     gatunkow     going     wydaniu     lapcie     najlepszym     zlapiecie     ktore     inni     najlepsze     swiatowe     zgarna     bilety