Going. | 5. Festiwal Sztuki Cyfrowej Patchlab [bilety]

5. Festiwal Sztuki Cyfrowej Patchlab [bilety]

Kraków

UWAGA! Bilety oraz pełny program Patchlab Festival - tylko w Going.!

Patchlab to międzynarodowe wydarzenie dedykowane interdyscyplinarnej twórczości cyfrowej tworzonej na styku humanistyki, nowych technologii i programowania, gdzie często “cyfrowość” przenika się z “analogowością”.

Widowiskowy choreograficzny performance, którego autorzy wykorzystują sztukę interaktywnej instalacji (sześcienny obiekt) z wideo mappingiem i tańcem. Spektakl Hakanaï reprezentuje symbiozę technologii cyfrowej ze sztuką sceniczną.

Długa noc, podczas której o unikalne wrażenia audiowizualne zadba m.in. nagradzany duet incite/, Elemaun z Teheranu i Thomasa Wagensommer z premierowym projekcie.

Wisieńka na torcie, czyli w AV NOC 2 Patchlab Festival 2016 pełne zanurzenie w berlińskich dźwiękach prosto z Berghain i monochromatycznych wizualach realizowanych przez czołówkę VJi z Londynu, Wiednia i Budapesztu. A to wszystko w samym środku legendarnego Hotelu Forum.

Ten warsztat to przystępne wprowadzenie do prawa autorskiego i otwartego licencjonowania oraz przystępny przewodnik po bezmiarze zasobów cyrkulujących w sieci.

Jak nie dać się zwariować, ograniczać zagrożenia i być przygotowanym na problemy? Nad tym będziemy pracować podczas warsztatu. Warsztat pozwoli Ci zrozumieć istniejące zagrożenia i metody samoobrony chroniące Twoje bezpieczeństwo i prywatność w sieci.

  programowania     przenika     bilety     humanistyki     program     tworzonej     goingpatchlab     oraz     dedykowane     uwaga     pelny     interdyscyplinarnej     technologii     festival     styku     analogowoscia     patchlab     nowych     wydarzenie     tworczosci     czesto     cyfrowej     tylko     miedzynarodowe     gdzie     cyfrowosc