Going. | Must see!

Must see!

Lublin

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest, gdy mieszka się w Lublinie: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

W każdy poniedziałek odbywa się spotkanie z filmami, które mają już status klasyki. Obok filmów polskich pojawią się dzieła z bliższej i dalszej zagranicy.

Dotknij Teatru to ogólnopolski projekt organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Jego celem jest stworzenie możliwości twórczego spotkania artystów teatru i widzów.

THE EYE OF TIME jest politycznym, solowym projektem francuskiego muzyka Marca Euvrie. Niezależnie od klasycznego wykształcenia jakie posiada, jego artystyczna droga zawsze była silnie związana z francuską sceną DIY punk i hardcore (Karysun, Aussitôt Mort, Sugartown Cabaret). Współpraca z wieloma zespołami obudziła w nim potrzebę indywidualnej wypowiedzi.

Jedna z najbardziej legendarnych formacji rockowych w Polsce, Lady Pank, obchodzi w tym roku 35-lecie działalności. Z tej okazji zespół zagrał ponad 80 koncertów w całym kraju. W marcu i kwietniu 2017 roku zwieńczeniem obchodów 35-lecia będzie trasa "Lady Pank – 35 lat - akustycznie".

„Clashes” to projekt multidyscyplinarny. Dźwięki stają na równi z obrazem. Na scenie potężne organy spotykają się z tajemniczą fisharmonią i gitarami elektrycznymi. „Clashes” tworzy niedopowiedzianą, otwartą dla odbiorcy opowieść.

Przez lata duet braci Waglewskich przyzwyczajał fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączyła wysoka jakość i zaangażowanie. Ich ostatni album pt. „Mamut” był tego najlepszym przykładem.

Chemia na świecie wita się z publicznością za pomocą dwóch hasztagów #GoodMornigWorld #WeAreFromPoland.

Zespół, który od blisko 50-ciu lat wzrusza nas swoimi piosenkami. Już trzecie pokolenie Polaków śpiewa ich przeboje. W tym wyjątkowym koncercie zabrzmią m.in. takie hity jak: "No bo ty się boisz myszy", "Ciągle pada", "Płoną góry, płoną lasy", "Nie spoczniemy", "Takie ładne oczy", "Tak bardzo się starałem".

Tym razem na BYCZYCH PIĄTKACH obchodzić 10-te urodziny będzie ALKOPOLIGAMIA! Nie możecie ominąć tego wieczoru!

Swiernalis to wokalista, tekściarz i instrumentalista. Urodzony w Suwałkach w ciągu swego życia pomieszkiwał w niezliczonej ilości miejsc w Polsce, jak i za granicą – co ułatwiło mu uzbieranie niebagatelnych historii na piosenki. Przez słuchaczy i krytyków doceniany szczególnie za głębokie i często kąśliwe teksty.

„Wielkie sny z wielkich płyt o wielkiej płycie. Już nie martwię się o wynik. Wiem co będzie jak już wyjdzie.”

Oni nie są dj'ami i pewnie nigdy nie będą... Ale zagrają dla Was muzykę do tańca bo muzyki słuchają mnóstwo i wiedzą o niej więcej lub mniej!

Kinga Ruebenbauer kolejny raz postanowiła zabrać Was w piękną podróż. Zajrzyjcie na następną odsłonę cyklu Vamos A La Techno, podczas którego zaproszonymi gośćmi będą: Duss, Andrei Doe i Olsen.

Gruziński balet narodowy "Sukhishvili" składa się z więcej niż 100 tancerzy i własnej orkiestry. W swojej historii wyruszył na ponad 250 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli 12500 koncertów, które łącznie widziało ponad 10 mln widzów na całym świecie.

W dniach 2-4 kwietnia 2017 r. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena będzie miał swą premierę w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Festiwal stwarza doskonałą okazję do zapoznania mieszkańców Lublina z bogatym repertuarem muzyki klasycznej wykonywanej przez najwybitniejsze zespoły z różnych zakątków świata.

  dobre     rzeczy     bardzo     planowania     lublinie     duzo     trzeba     dokladnie     zobaczyc     gdzie     widzimy     obejrzenia     ulatwienia     jest     mieszka     wszystkiego     przygotowalismy     kiedy     wydarzen     miescie     wartych     sprobowac     wiemy     czasu     liste     wybierac     malo