Going. | Must see!

Must see!

Lublin

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest, gdy mieszka się w Lublinie: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Próba to miejsce dla osób, które lubią nowe smaki i cenią wysoką jakość. W menu znajdziecie sezonowe dania przygotowane z naturalnych produktów w większości od lokalnych dostawców.

Najlepsze filmy w najlepszej cenie! Zajrzyjcie we wtorkowy wieczór do Kino Bajka.

Smaczne jedzenie, przyjemna atmosfera, dobra muzyka i grono przyjaciół -zestaw idealny! Czego chcieć więcej?

Nostalgiczne, przedwojenne tanga i bolera polskie złamane współczesnym językiem jazzu i kubańskim pulsem. Przed Wami Anna Maria Jopek w towarzystwie kubańskiego pianisty, Gonzalo Rubalcaba.

Pablopavo opowiada. O miłości, o Warszawie, o młodości, o czasie. Opowiada prosto, prawdziwie i - czego życzyli sobie zawsze nasi poloniści - swoimi słowami.

Sarius to częstochowski raper, który zadebiutował w ramach Asfalt Records w listopadzie 2013. Ma zdecydowany i charakterystyczny styl. Na raperze poznał się między innymi O.S.T.R., który wraz z Hadesem nagrał gościnne zwrotki, a także wyprodukował jeden numer na płycie. Swój bit dostarczył też Emade. Z reszta, sprawdźcie sami!

Zapraszamy na spotkanie z Beatą Bochińską, jedną z czołowych polskich ekspertek w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, autorką książki „Zacznij kochać dizajn. Jak kolekcjonować polska sztukę użytkową”. Książka to podręcznik początkującego kolekcjonera.

Zespół w składzie Ero, Kosi, Łajzol, Siwers i Falcon1, zaprezentuję na scenie premierowe utwory, m.in. single "Tłoki" i "Word Wide" z udziałem Smif N Wessun, jak również nagrania z ostatniego studyjnego albumu SEQUEL.

Gaba Kulka śpiewa, pisze piosenki i gra na fortepianie. Oficjalnie na scenie od 11 lat. Występowała w Londynie, Berlinie, Pradze, Oslo czy Tajpej. A w Polsce? "W Polsce Gaba nadal pozostaje konkurencją tylko dla siebie" - pisał Newsweek.

Suumoo tworzą bracia Maciej i Paweł Kacperczyk, wcześniej związani z grupą ParaVan oraz producent Borys Kunkiewicz – założyciel grupy Stonkatank oraz połowa duetu Flemings. Warto ich znać.

Dwóch mocnych graczy na jednej scenie. Najlepsza impreza w mieście.

Jeszcze miesiąc temu ich płyta “Dobry wieczór” osiągnęła status złotej. Kilka dni później weszli do studia nagraniowego, by zarejestrować nowe utwory na album, który przywiozą na swój występ w ramach Festiwalu Wschody. Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski, Karim Martusewicz i Michał Bryndal wspólnie na scenie Centrum Spotkania Kultur.

  obejrzenia     czasu     wszystkiego     duzo     wiemy     lublinie     malo     sprobowac     ulatwienia     wydarzen     gdzie     dobre     kiedy     mieszka     wartych     dokladnie     wybierac     zobaczyc     przygotowalismy     trzeba     rzeczy     planowania     miescie     widzimy     bardzo     liste     jest