Going. | Must see!

Must see!

Lublin

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest, gdy mieszka się w Lublinie: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Nasz Hamlet to człowiek, który stracił zaufania do świata. Kpi z autorytetów, demaskuje kłamstwa, nie wierzy w dobro i piękno, jest opętany śmiercią.

Przyjrzymy się femomenowi "Miasteczka Twin Peaks". O przeszłości i teraźniejszości tego serialu opowiedzą: BARBARA KOSECKA i WOJCIECH ORLIŃSKI, spotkanie poprowadzi JERZY SOSNOWSKI.

Zapraszamy na koncerty w wykonaniu uznanych artystów, twórców młodego pokolenia oraz zespoły lubelskie.

Solar i Białas to wieloletni koledzy zza mikrofonu. Od 2008 roku przeszli razem długą drogę. Od bitew freestylowych, przez podziemne mixtejpy, epki, płyty, single. Dziś reprezentują własną ekipę i wydawnictwo. #nowanormalnosc opowiada o rzeczywistości pokolenia Y.

Pracownia ds. Kultury Tradycyjnej zaprasza na koncert tradycyjnych pieśni serbskich w wykonaniu Jeleny Jovanović i Branka Tadicia.

Songs of Myself to pierwszy longplay Natalii Moskal. Album ukazał się 19 maja 2017 roku i promuje go singiel Better Man, do którego powstał także teledysk. Inspiracją przy tworzeniu płyty były elektroniczne brzmienia z lat 80. i 90-tych.

11. sezon transmisji to 10 przedstawień na żywo ze sceny nowojorskiej The Metropolitan Opera, która tym razem zagra w swojej siedzibie łącznie 225 spektakli.

Fascynująca podróż przez historię kolektywu Chonabibe Widowisko muzyczno-teatralne. Jedyny występ zespołu Al-fatnujah, wspaniali goście: Marika Rahim, Ras (Rasmentalism), Lilu, Dj Feel-x, Skorup, Bu, Metrowy, Sinsen

po koncercie w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie nie kończymy tych pozytywnych, ciepłych wibracji. My dopiero je zaczynamy. Wraz z naszymi gośćmi zapraszamy Was do Domu Kultury.

  lublinie     sprobowac     gdzie     duzo     ulatwienia     malo     mieszka     kiedy     zobaczyc     obejrzenia     wybierac     dobre     planowania     czasu     jest     miescie     trzeba     widzimy     wartych     wydarzen     wszystkiego     liste     wiemy     dokladnie     bardzo     przygotowalismy     rzeczy