Going. | Must see!

Must see!

Lublin

Mało czasu - dużo wydarzeń. Tak to już jest, gdy mieszka się w Lublinie: trzeba wybierać bardzo dokładnie gdzie i kiedy iść, bo wiemy że wszystkiego co dobre zobaczyć się nie da, ale i tak trzeba spróbować. Dla ułatwienia planowania przygotowaliśmy Wam listę rzeczy wartych obejrzenia. Widzimy się na mieście!

Spotkanie z filmami, które mają już status klasyki, a które pokazujemy w nowych, cyfrowo zrekonstruowanych wersjach, oraz z tytułami nowszymi i najnowszymi. Obok filmów polskich pojawią się dzieła z bliższej i dalszej zagranicy.

Krótkie formy miłosne czyli krótka, śmieszna forma o tematyce miłosnej.

Ta wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w internecie.

"LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE" to najnowszy program Abelarda Gizy. To też najświeższy zapis tego, co Abelardowi chodzi po głowie. Przez scenę przemknie całą galeria postaci - od zakatarzonych przedszkolaków po gobliny ze szklanej góry. Dowiecie się też kto stoi na drodze do stworzenia "nadczłowieka", po co uczyć się jak zabić jeża i co powiedział Cezar przed śmiercią.

Zestaw indywidualności muzycznych w połączeniu ze światowym talentem i doświadczeniem, gwarantuje niesamowity zastrzyk energii i niezapomniane wrażenia na koncertach.

SORRY BOYS - Roma Tour. Roma jest trzecim studyjnym albumem Sorry Boys. Napisana w połowie po polsku i angielsku, emanuje charakterystycznym dla zespołu bogactwem muzycznych światów i kontekstów.

KRÓLESTWO - czwartek - rap/twerk/rnb i inne beaty - wiadomo - poziom!

Exlibris i Thermit ponownie łączą siły, by dokończyć to, co rozpoczęli w październiku zeszłego roku!

Jacek Sienkiewicz jest pierwszym astronautą polskiego techno od wielu lat, nie mówi się o nim inaczej, niż jako absolutnym pionierze polskiej muzyki elektronicznej. Od lat stanowi muzyczną wizytówkę naszego kraju na świecie. Regularnie gra w klubach rozsianych po całym globie, a jego płyty można znaleźć w każdym szanującym się sklepie muzycznym. To bez wątpienia jeden z największych polskich producentów – zarówno w przenośni, jak i dosłownie, mierzy bowiem 2 metry wzrostu.

Zespół SOUNDRAGE powstał jesienią 2013 roku. Niespełna rok później ukazał się ich debiutancki singiel pt. "Strach", który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem fanów.

Krzysztof Daukszewicz - satyryk, poeta, kompozytor, gitarzysta i piosenkarz.

  planowania     trzeba     zobaczyc     mieszka     przygotowalismy     wszystkiego     gdzie     lublinie     dobre     sprobowac     ulatwienia     rzeczy     bardzo     czasu     dokladnie     jest     wartych     wiemy     miescie     duzo     wybierac     malo     obejrzenia     wydarzen     widzimy     liste     kiedy