Going. | Ruszaj w miasto za free!

Ruszaj w miasto za free!

Śląsk

Nie trzeba być bogaczem, aby wypełnić sobie cały tydzień ciekawymi wydarzeniami. Przygotowaliśmy dla Was listę pełną iwentów wartych odwiedzenia zwłaszcza, że cena za wstęp na nie wynosi równe okrągłe zero. Dużo darmowego dobra w naszym mieście.

„Odmowa” jest próbą wizualnego przedstawienia różnych systemów kontroli i wywierania nacisku. W proces formatowania i przesuwania znaczeń oraz tworzenia nowych ideologii wpisują się zarówno niewinne gesty, jak i sprawdzone zabiegi socjotechniczne.

Zapraszamy na spotkanie, które będzie okazją do dyskusji na temat stanu aktywności osób z niepełnosprawnościami w przestrzeni publicznej oraz w środowiskach zorganizowanych do reprezentowania ich potrzeb i interesów.

Wszystkich spragnionych wiedzy i wrażeń słuchowych zapraszamy na #6 spotkanie z Traklistą Marcina Dymitra, pt. "Muzyka improwizowana".

Zapraszamy na koncert pani Agnieszki Chrzanowskiej. Podczas tego wyjątkowego bożonarodzeniowego wydarzenia odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz Schroniska dla zwierząt w Sosnowcu.

Już za tydzień spektakl o nietypowej formie, opowiadający o wydarzeniach mających miejsce w kopalni "Wujek" w 1981 roku.

Krzysztof Korab w swojej twórczości porusza zagadnienie cielesności uwikłanej w procesy poznawcze i mechanizmy społeczne. Artysta podejmuje problem reifikacji ciała, na którą jest ono narażone wobec narcystycznych postulatów obecnej kultury, silnie kształtowanej przez media społecznościowe.

Mamy na śląsku naprawdę konkretną scenę jeśli chodzi o hip-hop, Magazyn wspiera ją całym swoim sercem, dlatego też zapraszamy Was do naszego poziom -1 na noc z DJ HWR!

Zapraszamy na finałowy koncert drugiej edycji Muzykodromu - stacji lotów muzycznych. Zagra i zaśpiewa dla nas Jerz Igor.

Tym razem w ramach cyklu „Poczytalność” Michał Śledziński opowie o swojej ostatniej części trylogii „Spisane na szybko”.

W Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się koncert zespołu Gospel Band pod tytułem Dotyk Nieba, którego organizatorem jest Kościół Chrystusowy Społeczność Chrześcijańska w Dąbrowie Górniczej.

Zapraszamy na dużą dawkę alternatywnej muzyki w dwóch różnych odsłonach. Wstęp wolny, przyjdźcie tłumnie jak na OFFa.

Ale zleciało. Zapraszamy was na 10 Gliwicką Giełdę Płytową do Klubu Spirala. Jest co świętować, a że tydzień później wypada Boże Narodzenie, to tworzy nam się świetna okazja na zakup prezentów pod choinkę.

Recital fortepianowy Łukasza Mikołajczyka - katowiczanina, pianisty, absolwenta Akademii Muzycznej w Katowicach, osobowości XVII Międzynarodowego Konkursu im. F. Chopina, obecnie na studiach w Vancouver Academy of Music w Kanadzie.

  darmowego     cena     wynosi     zwlaszcza     zero     okragle     pelna     odwiedzenia     wartych     miescie     bogaczem     wstep     dobra     wypelnic     przygotowalismy     trzeba     ciekawymi     rowne     caly     naszym     wydarzeniami     iwentow     liste     tydzien     duzo     sobie