Going. | Ruszaj w miasto za free!

Ruszaj w miasto za free!

Lublin | wtorek, 24. stycznia 2017

Nie trzeba być bogaczem, aby wypełnić sobie cały tydzień ciekawymi wydarzeniami. Przygotowaliśmy dla Was listę pełną iwentów wartych odwiedzenia zwłaszcza, że cena za wstęp na nie wynosi równe okrągłe zero. Dużo darmowego dobra w naszym mieście.

Gdzie przebiega granica, pomiędzy użytecznym byciem w zasięgu sieci, a tym, że zapominamy przy tym o realnym świecie? Czy i kiedy powinna nas niepokoić częstotliwość, z jaką zaglądamy do swojej skrzynki e-mailowej, sprawdzamy sms-y, profil na Facebooku? Jaka jest przyszłość sieci i naszej w niej obecności?

Klasyk z katalogu Carola Reeda i jeden z najważniejszych, a przy okazji najbardziej innowacyjnych filmów swojej dekady. Akcja dzieje się w Wiedniu, tuż po II Wojnie Światowej. Głównym bohaterem jest Amerykanin, Holly Martins (Joseph Cotten), pisarz tanich powieści kryminalnych, przekonany o swoim talencie.

Dzięki znanym utworom muzyki rozrywkowej wykonywanym na saksofonie oraz projekcji zdjęć natury będą mieli Państwo okazję do chwili zapomnienia, która przyniesie odpoczynek, poprawi nastrój i komfort psychiczny oraz ułatwi koncentrację.

Impreza dedykowana lubelskim studentom.

DJ KEBS – reprezentant Prosto Label, w tej chwili współpracuje z Sokołem. Nie sposób wymienić wszystkich artystów, którym DJ Kebs pomógł swoimi skreczami, czy to pracując w studiu czy też jako dj koncertowy.

Cykl wydarzeń ma na celu promowanie freestyle rapu, integrację i rozwój freestylowców po wschodniej stronie Polski oraz utworzenie tzw. “Reprezentacji Wschodu” - czyli 4 graczy wyłanianych co miesiąc na podstawie rankingu, którzy będą mogli reprezentować LBN Freestyle na bitwach krajowych (za pieniądze z puli !!!).

Nie zabraknie tanecznych przebojów z lat 50-tych i 60-tych takich wykonawców jak Elvis Presley, Chuck Berry, Little Richard, The Beatles... i wielu innych.

CZELUŚĆ słynie z wypuszczania przez głośniki gęstych kłębów dymu w postaci najświeższej selekcji oscylującej na pograniczu trapu i cloud-rapu. Znani są przede wszystkim ze swojego niepowtarzalnego stylu, który diametralnie różni się od reszty Polskiej sceny muzyki bassowej.

Trzech najciekawszych lubelskich dj'ów młodego pokolenia

Tysiące Winyli - Wyprzedaże - Pub "Dom Złotnika" to używane płyty w cenie do 50zł.

  naszym     wstep     sobie     zero     odwiedzenia     pelna     dobra     okragle     tydzien     ciekawymi     iwentow     miescie     przygotowalismy     rowne     wartych     wydarzeniami     wypelnic     cena     bogaczem     duzo     zwlaszcza     trzeba     caly     liste     darmowego     wynosi