Going. | Śląski Rap Festival, Hey, Fisz Emade Tworzywo - łap bilety!

Śląski Rap Festival, Hey, Fisz Emade Tworzywo - łap bilety!

Śląsk

Oto najlepsze imprezy, na które złapiecie bilety w Going.! Muzyka wielu gatunków w najlepszym wydaniu. Światowe gwiazdy. Łapcie bilety, nim zgarną je inni.

Młody raper z podwarszawskiego Piastowa. W swojej twórczości kładzie nacisk na błyskotliwą braggę bogatą w technikę i dwuznaczności.

Koncert absolutnych weteranów polskiej sceny rockowej - Pidżama Porno jest z nami od 30 lat, a składem niezmiennie dowodzi niezniszczalny Grabaż.

Szykuję się podwójne uderzenie konkretnej dawki rapu z WWA, JWPBC z Djem Falcon1 i Włodi z Djem B za sterami. Tych person zbytnio przedstawiać nie trzeba, ponad 20 lat na scenie, świetnie przyjęte albumy, mistrzowskie mixtapy, setki koncertów, po raz pierwszy na wspólnej scenie w Kato. Rap najwyższych lotów gwarantowany.

Zespół Czesław Śpiewa to zespół wyjątkowy. Należy do niekwestionowanych ulubieńców publiczności, która docenia nie tylko brzmienia i dźwięki, ale też oryginalną konferansjerkę w wykonaniu Czesława Mozila.

Pierwszy koncert tej jesieni nadal będzie głęboko zanurzony w świecie syntezatorowego brzmienia, jednak już mniej instrumentalnego, bardziej popowego, wypełnionego głosem Iwony Skwarek. Tak, to właśnie duet Rebeka stanie na scenie Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Po solowym, dziś już platynowym, krążku H8M4, Białas postarał się o kolejny sztos. W wyniku współpracy z wizjonerem muzyki i rapowym człowiekiem renesansu - Lankiem powstał pierwiastek chemii twórczej POLON.

Zapraszamy na katowicki koncert Taco Hemingwaya, promujący nowy materiał "Szprycer".

Natalia Przybysz, powszechnie znana jako wokalistka polskiego zespołu soulowego i R&B Sistars, obecnie dokłada kolejne cegiełki kariery solowej.

Tomasz Organek to gitarzysta, kompozytor, producent, autor tekstów i opowiadań, który ma na koncie m.in. Fryderyki i platynową płytę.

Ten zespół to fenomen. Początkowo istniał tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty. Alternatywne disco polo grupy zaczęło przyciągać na ich występy tłumy.

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych. Ich pojawienie się na scenie dało początek całej fali młodych grup, które skutecznie wykorzystały siłę promocji, jaką dał internet. Obecnie pracują nad trzecim albumem, którego premiera zaplanowana jest na jesień.

Sprawdźcie jak brzmią na żywo przeboje "Miłość, Miłość", "Luka" czy "Polsko"!

Mocno energetyczna i mogąca wywołać niemały zamęt pod barierkami Luxtorpeda wraca do MegaClubu!

Przez lata duet braci Waglewskich przyzwyczaił fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączyła wysoka jakość i zaangażowanie.

Łąki Łan powracają na scenę w ramach jesiennej trasy "Leć Tour".

  gwiazdy     inni     imprezy     going     bilety     zgarna     gatunkow     swiatowe     muzyka     wielu     ktore     najlepszym     zlapiecie     najlepsze     wydaniu     lapcie