Going. | Hey, I Hate Models, Łona & Webber - łap bilety!

Hey, I Hate Models, Łona & Webber - łap bilety!

Śląsk

Oto najlepsze imprezy, na które złapiecie bilety w Going.! Muzyka wielu gatunków w najlepszym wydaniu. Światowe gwiazdy. Łapcie bilety, nim zgarną je inni.

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu.

Łoskot to zespół z długą historią. Czterech facetów po przejściach – właśnie do siebie wrócili - grają nie to co zwykle i co należy, ale to czego nie należy, a ich zdaniem trzeba. Za starzy na konwenanse i zbyt dorośli na bunt.

Zespół powstał z myślą o graniu tylko i wyłącznie muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu została wybrana nie przypadkowo - przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności.

Łąki Łan powracają na scenę w ramach jesiennej trasy "Leć Tour".

Ci dwaj mają tradycję - co kilka lat powracać w wielkim stylu. Nie inaczej było w przypadku najnowszej płyty, która pojawiła się po długim okresie względnej ciszy, błyskawicznie zyskując uznanie fanów. To doskonały powód by ponownie ruszyć w trasę. Najlepiej zabierając ze sobą zgraję muzyków.

Frank Kvitta - jest prawdziwą legendą w kulturze hardtechno. Gwarantujemy - zabierze Was w muzyczną podróż daleko, daleko poza mury klubu.

Jazzombi!e - coś więcej niż połączone siły Lao Che i Pink Freud.

Manifest trzydziestoparolatków. Osiem lat temu wzięli szturmem warszawską scenę niezależną. Z marszu zyskali miano pary dziwaków – aktywiści zajęci ratowaniem świata przed konsumpcyjnym szaleństwem, muzykujący na początku trochę z przypadku, przy okazji.

Utwory wykonywane na płycie skomponowane zostały do wierszy poetów nominowanych do Nagrody Europejski Poeta Wolności 2012.

Kuba Więcek to saksofonista i kompozytor. Student prestiżowego Rhythmic Music Conservatorium w Kopenhadze. Pobierał lekcje u takich mistrzów jak Lee Konitz, Steve Lehman czy David Binney.

Jerzy Styczyński z zespołu Dżem, Krzysztof Wałecki z zespołu Oddział Zamknięty oraz Jarosław Tioskow z zespołu Kasa Chorych postanowili połączyć się w akustyczne trio, które charakteryzuje się efektownymi dźwiękami gitarowymi oraz niesamowitą charyzmą członków tego zacnego grona muzyków.

Świetliki, zespół (kiedyś) młodzieżowy o profilu słowno-muzycznym. Ideą, która przyświecała założeniu formacji, było stworzenie atrakcyjnej artystycznie formy prezentacji wierszy Marcina Świetlickiego, których mroczne piękno i żarliwość, wykraczały znacznie poza tradycyjnie uznany sposób komunikowania się poety z odbiorcą.

Srogi fajer Frelek bydzie net! Bo już we grudniu. Okazjo momy dobro, bo jak wiycie nagrywomy płyta. I bydymy chcieli z Wami świyntować i pośpiywać ślunskie śpiywki.

Erith to duma naszego miasta. Jest postacią magiczną, intrygującą i nie dającą się w prosty sposób sklasyfikować. Koncert w Gliwicach będzie wyjątkowy, a to z tego powodu, że artystka wystąpi na środku klubu, a publiczność skupi się wokół niej.

To już XIV edycja najstarszej tego typu, cyklicznej imprezy w Polsce. Tym razem o legendarnej gościnności południowej publiki przekonają się artyści ze Śląska, zaproszeni goście z Polski oraz - po raz pierwszy - czołówka europejskiej sceny. Wszystko to w katowickim Spodku.

  najlepszym     wydaniu     gwiazdy     imprezy     inni     lapcie     najlepsze     gatunkow     ktore     bilety     zlapiecie     swiatowe     wielu     muzyka     going     zgarna