Going. | Spectrasoul, Hey, Fisz Emade Tworzywo - łap bilety!

Spectrasoul, Hey, Fisz Emade Tworzywo - łap bilety!

Śląsk

Oto najlepsze imprezy, na które złapiecie bilety w Going.! Muzyka wielu gatunków w najlepszym wydaniu. Światowe gwiazdy. Łapcie bilety, nim zgarną je inni.

Po solowym, dziś już platynowym, krążku H8M4, Białas postarał się o kolejny sztos. W wyniku współpracy z wizjonerem muzyki i rapowym człowiekiem renesansu - Lankiem powstał pierwiastek chemii twórczej POLON.

Ostatni górnośląski koncert The Stubs - zagrajmy to i Let's Die!

Najciekawszy auto-tune w Polsce - Igi, wleciał w 2017 bez wsparcia wielkich wytwórni i szybko zaczął wykręcać miliony wyświetleń.

Natalia Przybysz, powszechnie znana jako wokalistka polskiego zespołu soulowego i R&B Sistars, obecnie dokłada kolejne cegiełki kariery solowej.

Drum'a'turgia kolejny raz postradała zmysły, najadła się czegoś i strasznie kozaczy. Okazja jest jednak wyjątkowa - premiera albumu londyńskiego duetu SpectraSoul!

Tomasz Organek to gitarzysta, kompozytor, producent, autor tekstów i opowiadań, który ma na koncie m.in. Fryderyki i platynową płytę.

Ten zespół to fenomen. Początkowo istniał tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty. Alternatywne disco polo grupy zaczęło przyciągać na ich występy tłumy.

Słowo legendarny straciło ostatnio na znaczeniu, wydarzenie z naszym kolejnym gościem ma nam wszystkim przypomnieć, czym a dokładniej kim ta legenda jest.

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych. Ich pojawienie się na scenie dało początek całej fali młodych grup, które skutecznie wykorzystały siłę promocji, jaką dał internet. Obecnie pracują nad trzecim albumem, którego premiera zaplanowana jest na jesień.

Sprawdźcie jak brzmią na żywo przeboje "Miłość, Miłość", "Luka" czy "Polsko"!

Zapraszamy na koncert grupy Variete! Dzięki znakomitym muzykom swobodnie żongluje konwencjami łącząc w oryginalny sposób wiele stylów: dark-funk, trip-hop, cold wave ale też dub i elektronikę.

Paulina Przybysz wystąpi w P23 podczas KTW Fashion Week.

PUSZ - „Pąki białych róż" to projekt muzyczny i płyta Pawła Osickiego, wokalisty, producenta muzycznego i perkusisty m.in. kultowej grupy Pogodno.

Mocno energetyczna i mogąca wywołać niemały zamęt pod barierkami Luxtorpeda wraca do MegaClubu!

Zespół Pogodno po wydaniu płyty „Plemnik” w 2011 zamilkł na całe sześć lat. W błędzie jest jednak ten, kto myśli, że panowie z Orkiestry PGDN w tym czasie zasypywali gruszki w popiele. Każdy przyniósł co miał w skarbczyku skurczybyków i powstała płyta „Sokiści chcą miłości”.

  going     najlepsze     najlepszym     gwiazdy     zgarna     ktore     zlapiecie     wydaniu     imprezy     swiatowe     bilety     wielu     muzyka     lapcie     gatunkow     inni