Going. | I Hate Models, Łona & Webber, Luxtorpeda - łap bilety!

I Hate Models, Łona & Webber, Luxtorpeda - łap bilety!

Śląsk

Oto najlepsze imprezy, na które złapiecie bilety w Going.! Muzyka wielu gatunków w najlepszym wydaniu. Światowe gwiazdy. Łapcie bilety, nim zgarną je inni.

Kiedyś wygrywali największe festiwale, teraz twierdzą, że muzyka to nie sport. Dniami i nocami komponują nowe dźwięki, bo to sens ich życia.

Cialis jest piosenkarzem wykonującym utwory z gatunku elektro punk. Postać została stworzona na potrzeby serialu ,,Blok Ekipa’’.

Zapraszamy na sylwestrowe tańce. Zagrają rezydenci najlepszych klubów w Polsce I Say Mikey i Heights Beats. Ten duet DJsko-producencki sprawi, że bujać będziecie się do rana.

Jeden z pierwszych koncertów, promujących nowy album "Swans&Lions" grupy Cochise.

Erith to duma naszego miasta. Jest postacią magiczną, intrygującą i nie dającą się w prosty sposób sklasyfikować. Koncert w Gliwicach będzie wyjątkowy, a to z tego powodu, że artystka wystąpi na środku klubu, a publiczność skupi się wokół niej.

I Hate Models niedawno odwiedział Polskę, ale wciąż nie ma dość. Tym razem zagra w stolicy Górnego Śląska.

Wac Toja związany z popularnym labelem Quebonafide - QueQuality pojawi się w Katowicach ze swoim długo wyczekiwanym koncertem.

Już 27 stycznia czołówka artystów berlińskiej sceny techno wraz z mocnym polskim wsparciem zawładnie katowickim MCK! Po raz kolejny zjawiskowa sala Międzynarodowego Centrum Kongresowego zamieni się w miejsce zakrzywienia czasoprzestrzeni.

Kolejną gwiazdą Drum'a'turgii w P23 będzie legendarny Ed Rush!

Cechą charakterystyczną Kwartetu są bogate aranżacje, w których oprócz instrumentarium podstawowego pojawiają się również kontrabas, akordeon, mandolina, różne instrumenty perkusyjne, oraz od 2012 roku perkusja.

Zespół Luxtorpeda powstał w 2010 roku z inicjatywy Roberta Friedricha - gitarzysty i wokalisty znanego z takich formacji jak Acid Drinkers, Turbo, Flapjack, Arka Noego, 2Tm2,3 i KNŻ.

Akurat to niepowtarzalne zjawisko na polskiej scenie. Zespół ceniony za świetny koncertowy show, ale także za inteligentne, dowcipne oraz zaangażowane teksty.

Nie ma lepszego miejsce na koncert kultowego śląskiego składu. Kaliber 44 w P23!

Człowiek, który kocha nasze miasto tak samo mocno, jak i to miasto kocha jego. Reprezentant labelu Kompakt Records, DJ z najcieplejszym wyrazem twarzy - Robag Wruhme powraca do Katowic z kolejnym niezapomnianym setem.

Nazwę Cree pomógł wymyślić ojciec Sebastiana, Rysiek Riedel, który zawsze fascynował się życiem i historią Indian. Sam także wspominał, że chciałby mieć zespół o takiej nazwie. Syn spełnił marzenie ojca i tak powstał zespół Cree.

  inni     gwiazdy     gatunkow     lapcie     swiatowe     najlepszym     ktore     zlapiecie     bilety     muzyka     wydaniu     najlepsze     imprezy     going     wielu     zgarna