Going. | Warsztaty online Empiku #wdomujestfajnieikropka

Warsztaty online Empiku #wdomujestfajnieikropka

Czy można zrobić mózg z kalafiora, satelitę z papieru i teleskop z lupy? I to w każdym mieszkaniu? Jak w domowych warunkach bezpiecznie przeprowadzić z dziećmi eksperyment chemiczny, a za pomocą flamastra wytłumaczyć czym jest chromatografia? „W domu jest fajnie i kropka!” to jedyny taki cykl warsztatów online dla dzieci i rodziców. Przecinek i Kropka wraz z Rzecznikami Nauki oraz edukatorami, ekspertami i autorami literatury dziecięcej zapraszają na inspirujące zajęcia edukacyjne, podczas których udowadniają, że w domu nie ma miejsca na nudę i każdy dzień spędzony w domowym zaciszu może być wypełniony ciekawymi, poszerzającymi horyzonty aktywnościami.

Więcej informacji o cyklu #wdomujestfajnieikropka i mocną dawkę inspiracji do spędzania czasu w kreatywny, rozwijający sposób znajdziecie na fanpage’u Przecinek i Kropka na Facebooku oraz stronie www.przecinekikropka.pl.

  mieszkaniu     bezpiecznie     chemiczny     inspirujace     wwwprzecinekikropkapl     moze     dawke     czym     wdomujestfajnieikropka     dzieciecej     teleskop     rzecznikami     kropka     wraz     inspiracji     informacji     kalafiora     zajecia     flamastra     kazdy     ekspertami     kreatywny     zapraszaja     mozg     cykl     mocna     jest     zrobic     eksperyment     podczas     cyklu     fanpageu