Going. | Weekend z Going. w Lublinie

Weekend z Going. w Lublinie

Lublin

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Bovska zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej w 2016 r. Jej singlowa piosenka „Kaktus”, która podbiła serca publiczności, stała się motywem przewodnim czołówki serialu TVN „Druga Szansa”, w którym główną rolę gra Małgorzata Kożuchowska.

Dobry weekend musi rozpocząć się dobrym piątkiem. To zasada stara jak świat. Inną z zasad jest to, że w Rzucie Beretem tego dnia wytańczycie swoje nogi i ręce w rytmie najlepszych przebojów.

Koncert Dixon37, promujący najnowszy album „Krew za Krew“.

Czesław Niemen, Zdzisława Sośnicka, Kult, Dawid Podsiadło, Perfect, Kombii, Vavamuffin, Chonabibe, Kazik, Budka Suflera, Molesta, Ania Dąbrowska, Kayah i wielu, wielu innych!

Tym razem wbija do Czekolady duet Dharni & MIKOS czyli beatboxer i dj którzy trzęsą parkietami w całym kraju!

Przed Wami kolejna edycja imprezy z cyklu Lazy Friday - Jamaican Night. Tym razem przygotujcie się na prawdziwe trzęsienie parkietu!

Czy nie chciałbyś przenieść się w czasy swojego słodkiego dzieciństwa? Największe hity minionych dekad polskie jak i zagraniczne, które w większości znacie bardzo dobrze!

Spieszcie się kochać soboty, tak szybko przemijają!

Klasyczny, dobry house. To muzyka przy której zdecydowanie można tupnąć nóżką, nastroić się imprezowo czy po prostu odpłynąć w miłym klimacie.

Babski wieczór w gronie przyjaciółek? Cykl imprez skierowanych specjalnie dla Kobiet!

Wpadnijcie z przyjaciółmi, a ostatnia sobota miesiąca upłynie Wam przy tanecznych dźwiękach, tych mocniejszych i tych lżejszych.

„Wild Hunt Live!” to gratka dla graczy i fanów słynnej sagi Andrzeja Sapkowskiego z Wiedźminem w roli głównej. Podczas koncertu usłyszycie oryginalne wersje utworów z soundtracku gry „The Witcher – Wild Hunt”.

NeuOberschlesien już 3 marca 2017 rozpoczyna trasę klubową koncertem w Narodowym Centrum Piosenki Polskiej w Opolu, w marcu i kwietniu odwiedzą m.in. kluby w Zielonej Górze, Legnicy, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu. Na ich trasie zagościł także LUBLIN!

  weekend     going     lyknac     caly     kultury     wspolnie     swietnie     warto     zeby     pojawic     spedzcie     gdzie     podpowiadamy     bawic     nieco