Going. | Weekend z Going. w Lublinie

Weekend z Going. w Lublinie

Lublin

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

1791 roku – publiczność wiedeńska po raz pierwszy usłyszała dźwięki uwertury do Zauberflöte Wolfganga Amadeusza Mozarta. Dzieło natychmiast podbiło serca widzów, nie tylko tych austriackich.

Najstarsza rockowa impreza w Lublinie w pierwszej odsłonie po wakacjach!

Zmalujmy coś razem! Kasia Jarosz* serdecznie Was zaprasza na warsztaty ilustracji, podczas których doświadczymy siły opowiadania w rysunku.

Ekologiczny design w najczystszej postaci! Zapraszamy na warsztaty nowoczesnego origami prowadzone przez Magdalenę Rukasz, twórczynię projektu. Będziemy tworzyć papierowe lampy.

Wykonawca z kręgu piosenki autorskiej. Swoją przygodę z piosenką rozpoczął w roku 2001 w folkowym zespole Vergil van Troff. Od roku 2005 występuje pod swoim nazwiskiem. Laureat ponad trzydziestu festiwali piosenki literackiej i autorskiej.

Artysta - jak powszechnie wiadomo - nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni: mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania.

Gdy będziecie na Placu Zamkowym w Lublinie, rzućcie okiem na jedną z kamienic, gdzie wysoko na gzymsie stoi nagi chłopiec. Razem z nim dach zamieszkują dwa potwory; jeden jest blisko chłopca. Atakuje go, lecz ma zasłonięte oczy. Drugi, ten straszniejszy, na szczęście jest w sporej odległości.

Zakopane daje także możliwość pokazania przemian, jakie nastąpiły w sztuce polskiej, od malarstwa sięgającego jeszcze okresu romantyzmu, poprzez realizm, Młodą Polskę aż do awangardowego Formizmu

Czołowy przedstawiciel nurtu tzw. "klimatycznego" rocka, okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, którego liderką jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą.

Muzykę na płycie „Brothers” tworzy dziewięć utworów – osiem nowych, autorskich kompozycji Adama Bałdycha oraz cover Leonarda Cohena „Hallelujah”, które tworzą spójną, pełną całość.

Piotr Szulkin to prawdopodobnie najważniejszy polski twórca w nurcie science fiction. Reżyser, scenarzysta, pisarz od lat, w sposób bardzo konsekwentny, podąża obraną przez siebie ścieżką artystyczną.

Krótko : Dj Dźwięk z ekipą = impreza WZÓR. Chłopaki zaserwują potężną dawkę solidnych DŹWIĘKów i zadbają o to, żeby każda istota kiwała głową w rytm dobrych numerów!

Pierwszy film jaki dla Was mamy to prawdziwa bomba. Film który będzie źródłem wielu kontrowersji i podzieli Polaków bardziej niż nasi politycy! Mowa oczywiście o najnowszym dziele Patryka Vegi.

Młody warszawski raper i wschodząca gwiazda polskiej sceny hip-hopowej. Luźne utwory publikowane w Internecie sprawiły, że na utalentowanego nawijacza zwrócili uwagę starsi koledzy po fachu.

Odkryjcie z nami świat dzikiej zabawy! Wkroczcie z nami do prawdziwej imprezowej jungli, z której ten kto wejdzie, wyjść nie będzie chciał!

  nieco     spedzcie     lyknac     bawic     zeby     podpowiadamy     wspolnie     swietnie     kultury     gdzie     pojawic     warto     weekend     going     caly