Going. | Weekend z Going. w Lublinie

Weekend z Going. w Lublinie

Lublin

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Genocyd - „Tryptyk o kanonie nadziei” to widowisko symfoniczne poświęcone męczennikom trzech krajów - duchownym, którzy oddali swe życie za współwięźniów w obozach koncentracyjnych na terenie Polski podczas II Wojny Światowej.

Jesień? Czar ruszyć w trasę! Acid Drinkers na scenie podczas jesiennych koncertów czuje się wyśmienicie! W tym roku trasa odbywa się pod szyldem „In Thrash We Trust”, co zapowiada jazdę bez trzymanki.

Nowy krążek to z jednej strony kontynuacja platynowego debiutu pt."Głupi", a z drugiej niezaprzeczalny krok w przód. ØRGANEK po raz kolejny cytuje gatunki, konwencje i klisze, które zbudowały muzykę XX w ale też i całą zachodnią popkulturę, z której ona wyrasta. Tym razem jednak wszystko brzmi nowocześniej dzięki bardziej złożonej produkcji oraz współcześniejszym odniesieniom do tak odległych od siebie stylistyk jak punk, czy country.

Yorüba - dwóch takich, którzy : grają świetnie, łamią serca i imprezują wybitnie do białego rana. Max & Louis - Panowie, którzy gorące francuskie serca łączą z polskim szykiem. Tak -to oni przejmują stery w piątek.

WE LOVE 80’s ! Za ich kicz, za kropki połączone z paskami, lateksowe żakiety, za przebojowość, elektroniczny romantyzm, nieskończoną gamę kolorów czy neonową plastikową biżuterię. ALE co dla nas najważniejsze – za wszystko, co kojarzy się z tym okresem w historii muzyki.

Rybka lubi pływać, a jak pływa to trzeba coś pod rybkę... tydzień przed świętami składamy sobie życzenia i pijemy pod to co najlepsze w rapie. Wiadomo - czekają nas klasyki i nowości, remixy, skrecze, mocne beaty, słodkie wokale, trapy, twerki, gfunk, polska, no i dla dziewczyn rnb.

Swoją muzykę określają mianem warm jazzu, który rozumieją poprzez pełne ciepła i emocji kompozycje oparte na pięknych melodiach rozwijających się w żywiołowe improwizacje. Inspirowani jazzem nowoczesnym nie rezygnują z formy jaką jest piosenka opatrzona ważnym tekstem.

Co weekend rozkręcamy najlepsze melanże w mieście, nie inaczej będzie w tę sobotę! Najlepsza ekipa, drinki i impreza do rana ♥ Dodatkowo tego wieczoru świętować będziemy urodziny naszego rezydenta Matt House

Jego dynamiczny, elektryzujacy i zmyslowy styl gry na saksofonie idealnie wkomponowuje sie w muzyke house´owa dzieki czemu utwory dobrze znane nabieraja zupelnie nowego wyrazu.

Serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert muzyki włoskiej Musica&Amore! Projekt koncentruje się na pomocy najbardziej poszkodowanym ofiarom trzęsień ziemi w centralnych Włoszech oraz na odbudowaniu kluczowego dla rozwoju regionu Instytutu Muzycznego Nelio Biondi w Camerino

Występowała na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall, Broadway. Koncertowała na kilku kontynentach: Europa, Afryka, Azja, Ameryka Północna. W 1991 roku reprezentowała zespół "Śląsk" na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie zajęła pierwsze miejsce.

Christmas Show jest największym Widowiskiem Świątecznym w Polsce. Christmas Show to niezwykła podróż w świat najpiękniejszych świątecznych tradycji. Przewodnikami tej niezwykłej podróży są znani i lubiani aktorzy.

  zeby     weekend     kultury     warto     bawic     podpowiadamy     lyknac     going     gdzie     caly     nieco     pojawic     swietnie     wspolnie     spedzcie