Going. | Weekend z Going. w Lublinie

Weekend z Going. w Lublinie

Lublin

Spędźcie wspólnie z Going. cały weekend. Podpowiadamy, gdzie warto się pojawić, żeby świetnie się bawić i łyknąć nieco kultury.

Festiwal MiszMasz będzie okazją do poznania tradycji i kultury żydowskiej, która przez wieki współtworzyła wielokulturowy charakter Lublina.

W piątek bawimy się przy najgorętszych hitach Rihanna i Drake serwowanych przez naszego rezydenta dj SZABEK !

Wystąpi grupa Café Cortao el Grupo Flamenco de Varsovia, która prezentuje podczas swoich koncertów bogactwo sztuki flamenco.

Marciń Świetlicki Poeta, powieściopisarz, wokalista zespołów Świetliki oraz Czarne Ciasteczka. Debiutował tomem wierszy "Zimne kraje". wydanym w 1992 r. przez fundację "bruLionu".

Koncertowa petarda z naoliwioną sekcją rytmiczną i dętą, doprawiona oryginalnym stylem gitarzysty oraz surowym wokalem.

Znana Wam już ekipa Wrotki Tak Bardzo Odpięte podnosi poprzeczkę i zawita u nas z młodym i szalonym perkusistą Kólą! Obiecujemy, BĘDZIE BANG!

Zaczynamy dwudziestoczterogodzinny maraton rysowania komiksów! Po raz drugi przeszczepiamy na lubelski grunt ideę

Michał Sołtan – gitarzysta, kompozytor, wokalista, multiinstrumentalista, edukator i performer. Związany twórczo z Warszawą i Sopotem.

Marek Andrzejewski - autor, kompozytor, wykonawca piosenek. Współzałożyciel Lubelskiej Federacji Bardów. Zwycięzca wielu prestiżowych, ogólnopolskich festiwali piosenki literackiej.

Caravana Banda to nie tylko chłopaki z trabami, o nie! To jedna dziewczyna i chłopaki z wielkimi trąbami, gitarą i perkusją oraz niecodzienną ideą muzyczną.

W sobotę 19 sierpnia na scenie Radości wystąpią TEDE i Żabson. Zapraszamy na dwa wyjątkowe koncerty.

Tym razem nasi muzycy podejmą się grupowej improwizacji. Formuła tego popołudnia zabierze nas w niezwykłą krainę dzwięków, które skomponujemy przed Wami na scenie.

Sztuka oparta na przeżyciach i doświadczeniach Dariusza Jeża, obecnie aktora Sceny Prapremier InVitro, który w przeszłości zajmował się działalnością przestępczą, za którą otrzymał i odsiedział kilkuletni wyrok.

Monika Kowalczyk - songwriterka, wokalistka, autorka tekstów, aktorka. Jak sama mówi - po prostu pisze piosenki, w których opisuje świat takim, jakim go widzi i takim, jakim wydaje jej się, że widzą go inni.

  bawic     warto     gdzie     nieco     swietnie     wspolnie     pojawic     zeby     lyknac     kultury     caly     going     podpowiadamy     weekend     spedzcie