Going. | Wygraj imprezowy trip za darmo - KONKURS

Wygraj imprezowy trip za darmo - KONKURS

Warszawa | środa, 27. stycznia 2016

Jak co tydzień mamy dla was konkurs karnetowy.
Oprócz podwójnego biletu na 4 świetne wydarzenia (film + spektakl + koncert + impreza) zwycięzca dostanie od naszego Partnera mytaxi 5 voucherów na kwotę 35 PLN - tak więc w zależności od odległości pojedzie w miasto za free lub ze sporą zniżką!
Wszystkie zaproszenia są podwójne!
Żeby wygrać należy polubić nasz fanpage i w komentarzu pod facebookowym postem z konkursem otagować osobę, którą chcecie zabrać w ten imprezowo-kulturalny rejs.
Wylosujemy 1 szczęśliwy komentarz w piątek o 15:00.

A w zestawie konkursowym do złapania:

21 listopada 2013 roku kilka tysięcy osób wychodzi na kijowski Plac Niezależności, by zaprotestować przeciwko decyzji prezydenta Ukrainy o odstąpieniu od podpisania umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską. Brutalna interwencja oddziałów milicji w nocy z 29 na 30 listopada sprawia, że spontaniczny, studencki, proeuropejski protest zamienia się w ogólnonarodową „rewolucję godności”, w której uczestniczą intelektualiści i robotnicy, przedsiębiorcy i uczniowie, artyści i urzędnicy. Na Majdan wychodzą setki tysięcy ludzi…

Wszyscy kochają Bena Caplana, dlatego mamy to szczęście, że nie musimy aż tak znowu długo czekać, aż pojawi się znowu w Polsce. Nasi ulubieni Front Row Heroes znowy zaprosili brodacza do naszego kraju i niszczyciel pianin pojawi się w stolicy wraz ze swoją grupą palaczy. Czerpiący w sporym stopniu ze wschodnioeuropejskich i żydowskich tradycji folkowych artysta wykorzystuje te „starsze” nuty muzycznej wrażliwości i przeplata je z inspiracjami, które płyną prosto z jego włochatego serca. Stężenie brody na metr kwadratowy przewyższy ilość snapów z koncertu Asap Rocky’ego!

Ksywka DJ Tennis nie podnosi specjalnie ciśnienia, ale już wyjaśnienie, że jest to człowiek stojący za wytwórnią Life And Death na pewno tak, gdyż stoi za wypuszczeniem w świat muzyki takich twórców jak Tale of Us, Clockwork, Recondite czy PillowTalk. Tennis pojawi się w Warszawie z kieszeniami pełnymi niewydanych jeszcze utworów wielu możnych elektroniki i techno. Z pewnością zmiesza je z bardzo różnymi inspiracjami, które kształtują jego znakomity gust. Dlatego jeśli ekscytuje Was perspektywa zmiksowanych najlepszych house’owych tracków z muzyką Boards of Canada, Johna Carpentera czy Gary’ego Numana przygotujcie się na wyjątkowy odlot.

Zwycięski film 15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty rzeczywiście wytycza nowe horyzonty kina – na potrzeby Lucyfera twórcy skonstruowali zbliżony do „rybiego oka” tondoskop. Dzięki niemu reżyser kadry zamyka w kole i komponuje jak obrazy, inspirowane m.in. malarstwem Hieronima Boscha. Fabuła nawiązuje do biblijnej opowieści o upadłym aniele, który podczas wędrówki z nieba do piekieł trafia na ziemię. Lucyfer wprowadza zamęt w życie mieszkańców meksykańskiej wioski budząc ich pogrążone w letargu umysły i serca.

  facebookowym     wydarzenia     rejs     wygrac     kwote     spektakl     chcecie     imprezowokulturalny     odleglosci     dostanie     polubic     naszego     konkursem     podwojnezeby     swietne     1500a     pojedzie     szczesliwy     postem     komentarzu     fanpage     impreza     otagowac     zwyciezca     mamy     partnera     wszystkie     piatek     zabrac     zaproszenia     zlapania     znizka