Going. | Halloween z Going.

Halloween z Going.

Kraków | poniedziałek, 23. października 2017

Wampiry, strzygi i piekielni DJ-e. Przed wami lista potwornie atrakcyjnych imprez Halloweenowych. Nie siedź w domu jak zombie i niech strach nie zatrzyma Cię przed dobrą zabawą.

Piątki w S zawsze należą do Pań, a ten halloweenowy piątek będzie prawdziwym ZLOTEM CZAROWNIC!

W piątek, rozgrzewamy się przed Halloween! Będzie to strrrasznie dobry wstęp do sobotniego szaleństwa, jak to zwykle bywa w Klubie30!

Już teraz zarezerwuj czas i oddaj się klimatom czarnej magii. Przebierz się i przybywaj na jedyną w swoim rodzaju imprezę.

Już 27 października zapraszamy was na mroczną noc do Amnesia Club! Klub zmieni się w najmroczniejsze miejsce jakie mogliście sobie wyobrazić

Young Bros is a party crew from South Korea. We are dedicated to throwing the most dynamic and classy K-POP party!

Tej sobotniej nocy władzę nad klubem przejmują Piraci z Karaibów.

W tym roku Shakers zamieni się w cyrkową arenę! Szaleni klauni... upiorni magicy... demoniczni akrobaci...

Zapraszamy wszystkie zombiaki, strzygi, upiory i inne wampiry na imprezę Społem Żywych Trupów- noc pełną przerażajaco dobrej zabawy w mrocznych podziemiach Naszego Klubu!

Club Cabaret przeniesie nas w czasie o 100 lat, w klimatycznym wnętrzu niczym ze scen „Narzeczonej Draculi” czy „Krwawej oberży” będziemy bawić się przy akompaniamencie najznamienitszej muzyki.

Zapraszamy na wieczór specjalny dla wampirów, wiedźm i wróżek oraz wszelkiej maści potworów na Krakowską 5.

Już 28 października wszystkie nieczyste dusze zagoszczą w Schizofrenii aby świętować mroczne święto Halloween !

Halloweenowa noc strachu, wampirów i przerażająco dobrej zabawy. Zombie, wampiry, czarownice… to wszystko skumulowane w jednym klubie.

Bring your little monsters of all ages to Klub Multi for a Halloween Celebration!

  wami     przed     niech     dobra     piekielni     atrakcyjnych     imprez     zatrzyma     wampiry     zabawa     potwornie     strach     domu     lista     halloweenowych     siedz     strzygi     zombie