Going. | Halloween z Going.

Halloween z Going.

Łódź

Wampiry, strzygi i piekielni DJ-e. Przed wami lista potwornie atrakcyjnych imprez halloweenowych. Nie siedź w domu jak zombie i niech strach nie zatrzyma Cię przed dobrą zabawą.

Zapraszamy Was do krainy shotami płynącej, w której rozbrzmiewać będą najlepsze kawałki z typu disco house, nu disco, indie dance i inne ciekawe kompozycje.

Jeśli lubicie Halloween zabierzcie swoich przyjaciół i znajomych i spędźcie tę noc razem z nami! Mile widziane "straszne" przebrania!

Przyjdź i poczuj atmosferę imprezy w legendarnym klubie FUTURYSTA.

Załóżcie najstraszniejsze stroje jakie macie, przebierzcie się najmroczniej jak możecie, pokażcie swoją ciemną stronę mocy!

Wstęp: duchy, strzygi, szkieletory i wszelkiej maści potwory wchodzą do „Dętki” bezpłatnie.

Pora na najstraszniejszą noc w Boat City ! Czyli jak każdego roku przebieramy się wszyscy!

Ten eklektyczny festiwal muzyki rozpocznie się w Halloween a skończy w Dzień Zmarłych. Tak jak w poprzednich edycjach możecie się spodziewać ezoterycznej i wesołej nocy, takiej jak w meksykańskiej tradycji, która jest pozbawiona elementu grozy, a nawet smutku.

Halloween to okazja do pokonania lęków związanych z duchami i innymi nieprzyjemnymi stworami. Aby ułatwić to zadanie, 31 października Se-ma-for Muzeum Animacji w Łodzi zaprasza na „Straszne warsztaty” dla dzieci w wieku 8-13 lat (13.00-14.30), a następnie na „Bal Halloweenowy”(15.00-17.00), podczas którego przebrani uczestnicy w wieku 6-12 lat wezmą udział w konkursie na najlepszy (najstraszniejszy?) strój, zostaną poczęstowani słodyczami, by nie robili psikusów i będą mieli okazję nakręcić film z duchem techniką piksilacji.

Przebieramy się i przybywamy na tradycyjne halloweenowe jęki i brzdęki przy dźwiękach zespołu folklorystycznego Bandaż Elastyczny! :)

  zatrzyma     wami     lista     dobra     przed     atrakcyjnych     piekielni     domu     halloweenowych     strzygi     potwornie     zombie     zabawa     wampiry     niech     strach     siedz     imprez