Going. | Polecamy z Aktivistem!

Polecamy z Aktivistem!

Warszawa | poniedziałek, 8. lutego 2016

Drugi tydzień ferii ciągle przed nami chociaż nie okłamujmy się - dla wielu z nas to zdanie niewiele znaczy. Jednak na pocieszenie tego, że jesteśmy starzy (bo do tego piliśmy wcześniej) mamy dla Was listę wydarzeń, na które możecie pójść bez proszenia mamy o wcześniejsze kieszonkowe.

Trudno napisać coś nowego i odkrywczego o Villalobosie. Jeden z najlepszych didżejów na świecie, o którego booking prosił chyba każdy fan elektroniki w całej Polsce. Urodził się w Chile, ale wychował w Niemczech. Dlatego mimo mocno berlińskiego brzmienia, które jest jego wizytówką, w tych mocnych produkcjach nie trudno zauważyć dostrzec wpływy latino. Gdy w 2003 roku jego debiutancki album ujrzał światło dzienne Villalobos z miejsca mógł dopisywać do swojego nazwiska dodatkowe “s”. W naszym kraju pojawi się pierwszy raz od ponad 3 lat i dla wielu będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń klubowych tego roku.

Instytut to prawdziwa Instytucja - dlatego, jak widać może sobie pozwolić nawet na gościnne imprezy poza swoją lokalizacją. Tym razem włodarze Instytutu zaprosili do naszego kraju mistrzów cesarskiego disco. Przedstawicieli uwielbianego Drumcode’a, którzy niedawno okupowali pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się hitów minimalowych na beatporcie. Dodatkowo duet ma w sobie coś z Midasa, gdyż każdy ich kolejny track staje się hitem, z automatu niemalże trafiając na playlisty możnych sceny takich jak Richie Hawtin, Laurent Garnier czy Stephen Bodzin.

Obraz dzisiejszej sceny elektronicznej nie byłby pełen bez uznania wkładu, jaki Guy i Howard Lawrence wnieśli wraz z ukazaniem się ich debiutanckiego „Settle” w 2013 roku. Płyta przez wiele tygodni znajdowała się na czele kluczowych zestawień najpopularniejszych wydawnictw i otworzyła drogę kolejnym młodym wykonawcom nowej fali elektroniki. Pod koniec zeszłego roku duet wydał swój drugi album zatytułowany “Caracal”, o tym jak się prezentują panowie z nowym materiałem w szczycie swojej kariery będziemy mogli się przekonać już w tę sobotę na Torwarze.

Czy wyobrażacie sobie lepsze miejsce na walentynkową imprezę od klubu, który nazywa się Miłość? Wręcz nie przystoi nie sprawdzić, co się czai w jednej z naszych ulubionych miejscówek ostatnich 12 miesięcy. A na Kredytowej 9 pojawi się silna reprezentacja dobrej muzyki. Będą panie - Neen i Princess Rap. Będą panowie Kovvalsky, Artur8 i Rapperoni. No i będzie Flirtini, którzy - umówmy się - w dużym stopniu zasługują na własną kategorię wagową, szczególnie w dzień Walentego.

Pustki niebezpiecznie zbliżają się do pełnoletności. Powstały pod koniec XX wieku zespół świętuje nadal póki co 15-tkę, ale my lubimy patrzeć w przyszłość i zastanawiamy się, czy dostaniemy zaproszenie na jakieś pijaństwo w sierpniu 2017 roku. Niecałe pół roku temu do sprzedaży trafiło podsumowanie 1,5 dekady istnienia w formie składanki zatytułowanej “Wydawało Się”. Oprócz hitów z poprzednich wydawnictw fani otrzymali od zespołu dwa premierowe utwory “O Krok” i “Liczę do Dwóch”. Podczas koncertu w Kulturalnej możemy się spodziewać podobnej mieszanki. Dobrych staroci i świetnych nowości. Spieszcie się po bilety, bo pusto nie będzie.

  nami     tydzien     tego     mamy     wczesniej     drugi     ciagle     zdanie     starzy     mozecie     proszenia     niewiele     liste     jestesmy     pilismy     przed     kieszonkowe     pojsc     pocieszenie     ktore     znaczy     jednak     wydarzen     wielu     oklamujmy     chociaz     ferii     wczesniejsze