Going. | Wygraj imprezowy karnet na weekend!

Wygraj imprezowy karnet na weekend!

Warszawa | środa, 10. lutego 2016

Jak zawsze jest dobrze - oprócz podwójnego biletu na 4 świetne wydarzenia zwycięzca dostanie od naszego Partnera mytaxi 5 voucherów na kwotę 35 PLN - tak więc w zależności od odległości pojedzie w miasto za free lub ze sporą zniżką!
Wszystkie zaproszenia są podwójne!
Żeby wygrać należy polubić nasz fanpage i w komentarzu pod facebookowym postem otagować osobę, którą chcecie zabrać w ten imprezowo-kulturalny rejs.
Wylosujemy 1 szczęśliwy komentarz w piątek o 15:00.

Trudno napisać coś nowego i odkrywczego o Villalobosie. Jeden z najlepszych didżejów na świecie, o którego booking prosił chyba każdy fan elektroniki w całej Polsce. Urodził się w Chile, ale wychował w Niemczech. Dlatego mimo mocno berlińskiego brzmienia, które jest jego wizytówką, w tych mocnych produkcjach nie trudno zauważyć dostrzec wpływy latino. Gdy w 2003 roku jego debiutancki album ujrzał światło dzienne Villalobos z miejsca mógł dopisywać do swojego nazwiska dodatkowe “s”. W naszym kraju pojawi się pierwszy raz od ponad 3 lat i dla wielu będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń klubowych tego roku.

Czytagramy to wyjątkowa formuła, stworzona przez Petera Łyczkowskiego – słuchowisko-widowisko, słuchowisko-zdarzenie, w którym to, co zapisane, zostaje powiedziane, udźwiękowione, ożywione. Nie ma sensu pytać czy jesteśmy słuchaczami czy widzami – uczestnicząc w czytagraniu stajemy się czymś więcej - świadkami słowa, które się dzieje, W Promie będziecie mogli stać się integralną częścią prozy Bohumila Hrabala.

Pustki niebezpiecznie zbliżają się do pełnoletności. Powstały pod koniec XX wieku zespół świętuje nadal póki co 15-tkę, ale my lubimy patrzeć w przyszłość i zastanawiamy się, czy dostaniemy zaproszenie na jakieś pijaństwo w sierpniu 2017 roku. Niecałe pół roku temu do sprzedaży trafiło podsumowanie 1,5 dekady istnienia w formie składanki zatytułowanej “Wydawało Się”. Oprócz hitów z poprzednich wydawnictw fani otrzymali od zespołu dwa premierowe utwory “O Krok” i “Liczę do Dwóch”. Podczas koncertu w Kulturalnej możemy się spodziewać podobnej mieszanki. Dobrych staroci i świetnych nowości. Spieszcie się po bilety, bo pusto nie będzie.

  zwyciezca     free     jest     wydarzenia     osobe     facebookowym     fanpage     voucherow     wygrac     partnera     dostanie     piatek     1500     naszego     odleglosci     nalezy     pojedzie     mytaxi     zawsze     nasz     chcecie     ktora     miasto     zaproszenia     postem     swietne     dobrze     komentarzu     znizkawszystkie     zabrac     podwojnezeby     biletu