Going. | Wygraj imprezowy karnet na weekend!

Wygraj imprezowy karnet na weekend!

Warszawa | środa, 10. lutego 2016

Jak zawsze jest dobrze - oprócz podwójnego biletu na 4 świetne wydarzenia zwycięzca dostanie od naszego Partnera mytaxi 5 voucherów na kwotę 35 PLN - tak więc w zależności od odległości pojedzie w miasto za free lub ze sporą zniżką!
Wszystkie zaproszenia są podwójne!
Żeby wygrać należy polubić nasz fanpage i w komentarzu pod facebookowym postem otagować osobę, którą chcecie zabrać w ten imprezowo-kulturalny rejs.
Wylosujemy 1 szczęśliwy komentarz w piątek o 15:00.

Trudno napisać coś nowego i odkrywczego o Villalobosie. Jeden z najlepszych didżejów na świecie, o którego booking prosił chyba każdy fan elektroniki w całej Polsce. Urodził się w Chile, ale wychował w Niemczech. Dlatego mimo mocno berlińskiego brzmienia, które jest jego wizytówką, w tych mocnych produkcjach nie trudno zauważyć dostrzec wpływy latino. Gdy w 2003 roku jego debiutancki album ujrzał światło dzienne Villalobos z miejsca mógł dopisywać do swojego nazwiska dodatkowe “s”. W naszym kraju pojawi się pierwszy raz od ponad 3 lat i dla wielu będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń klubowych tego roku.

Czytagramy to wyjątkowa formuła, stworzona przez Petera Łyczkowskiego – słuchowisko-widowisko, słuchowisko-zdarzenie, w którym to, co zapisane, zostaje powiedziane, udźwiękowione, ożywione. Nie ma sensu pytać czy jesteśmy słuchaczami czy widzami – uczestnicząc w czytagraniu stajemy się czymś więcej - świadkami słowa, które się dzieje, W Promie będziecie mogli stać się integralną częścią prozy Bohumila Hrabala.

Pustki niebezpiecznie zbliżają się do pełnoletności. Powstały pod koniec XX wieku zespół świętuje nadal póki co 15-tkę, ale my lubimy patrzeć w przyszłość i zastanawiamy się, czy dostaniemy zaproszenie na jakieś pijaństwo w sierpniu 2017 roku. Niecałe pół roku temu do sprzedaży trafiło podsumowanie 1,5 dekady istnienia w formie składanki zatytułowanej “Wydawało Się”. Oprócz hitów z poprzednich wydawnictw fani otrzymali od zespołu dwa premierowe utwory “O Krok” i “Liczę do Dwóch”. Podczas koncertu w Kulturalnej możemy się spodziewać podobnej mieszanki. Dobrych staroci i świetnych nowości. Spieszcie się po bilety, bo pusto nie będzie.

  zawsze     nalezy     oprocz     otagowac     szczesliwy     chcecie     komentarzu     osobe     nasz     pojedzie     dobrze     zaproszenia     fanpage     facebookowym     dostanie     znizkawszystkie     odleglosci     free     imprezowokulturalny     swietne     miasto     wydarzenia     1500     partnera     kwote     rejswylosujemy     zaleznosci     wygrac     zabrac     biletu     naszego     mytaxi