Going. | Chodź na polski rap! / BILETY

Chodź na polski rap! / BILETY

Młoda fala, powroty klasycznych składów czy ogólnopolskie trasy z nowymi wydawnictwami. Grono fanów, jakie towarzyszy polskiemu rapowemu środowisku jest imponujące. Żeby w pełni poczuć klimat tych imprez, trzeba tam po prostu być!

ROTTENBERG czyli wspólny projekt Małpy, Grubego Mielzkyego oraz The Returners, który powstał w ciągu jednego wspólnego wyjazdu do domku w lesie.

W marcu zaczyna się wiosenno-letni sezon na mango. Nadchodzi pora zbiorów. Uczcimy to koncertem z okazji pierwszego wydawnictwa P.Unity - Mango EP. Będzie materiał z płyty i kilka jeszcze świeższych, nieznanych słuchaczom owoców.

Eldo, legenda polskiego rapu, wystąpi już w marcu na gdańskiej scenie B90, w towarzystwie live-bandu!

Warszawska PREMIERA albumu KEPTN 30 marca Wielkie Joł zaprasza do Klubu NIEBO w Warszawie!

JWP/BC składzie Ero, Kosi, Łajzol, Siwers i Falcon1, zaprezentuje premierowe utwory z najnowszego mixtapu JWP 20, przygotowanego na 20 lecie ekipy, m.in. single "Tłoki" i "Word Wide". Nie zabraknie również nagrań z ostatniego studyjnego albumu "SEQUEL", czy repertuaru z płyt JWP - "Wróg Publiczny", BC - "Klasyk", PCP oraz singli Szesnastki i Tworzymy Historię wydanych na winylu.

VNM pochodzi z Elbląga i jest uważany przez wielu za jednego z najlepszych raperów w kraju.

ROTTENBERG czyli wspólny projekt Małpy, Grubego Mielzkyego oraz The Returners, który powstał w ciągu jednego wspólnego wyjazdu do domku w lesie.

"MARMUR” - słuchowiskowa rap płyta, której bohater, enigmatycznie nazwany SZCZEŚNIAKIEM, zostaje wbrew swojej woli zameldowany w tajemniczym trójmiejskim hotelu. Na miejscu dowiaduje się, że stoi przed nim ogrom pracy, choć nikt nie mówi mu na czym ma ona polegać. Niestety jego początkowy spokój ducha zostaje roztrzaskany przez obecność złowrogiego brodacza, z którym dzielił przedział w pociągu relacji Warszawa<->Trójmiasto.

Charakterystyczny głos, niebanalne teksty oraz skromna osobowość sprawiły, że Hades zyskał uznanie fanów, uczestniczył w nagraniach wielu albumów rodzimej sceny rap, tworząc kolejne single oraz zdobywając doświadczenie ponad 300 występów w całej Polsce i za granicą, grając zarówno jako członek zespołu HIFI Banda, projektu O.S.T.R./Hades, duetu RH(Hades/RakRaczej) jak i solowych występów, podczas których usłyszeć można przekrój repertuaru.

Trzecia cześć cyklu ustawek freestylowych, w których to MC's będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w improwizacji słowem.

Na scenie hip-hopowej występuje od 1999 roku. Wspólnie z HiFi Bandą nagrał 4 albumy i jeden mixtape w kolaboracji HiFi Bandy z DwaZera. 17 października 2011 ukazała się pierwsza solowa płyta Hadesa, nosząca nazwę Nowe dobro to zło. Gościnnie wystąpili m.in. Diox, W.E.N.A., VNM i Rak Raczej. W ekskluzywnym wydaniu do albumu został wcześniej niepublikowaną ep-kę grupy RH-, na której znalazło się 9 tracków.

Ci, co mają wiedzieć, wiedzą, że Włodi wydaje czwarte solo pt: "Wszystkie drogi prowadzą do dymu". Premiera albumu 31 marca, a 22 kwietnia usłyszymy nowy materiał na koncercie w Warszawie.

  towarzyszy     fala     rapowemu     polskiemu     mloda     tych     klimat     powroty     nowymi     poczuc     klasycznych     imponujace     srodowisku     trasy     trzeba     fanow     zeby     pelni     jakie     jest     ogolnopolskie     skladow     wydawnictwami     grono     imprez     prostu