Going. | Najlepsze koncerty hip-hopowe! / BILETY

Najlepsze koncerty hip-hopowe! / BILETY

wtorek, 24. stycznia 2017

Selekcja najważniejszych wydarzeń hip-hopowych z całej Polski wraz z możliwością zakupu biletu tylko w Going.! Sprawdzajcie na bieżąco.

Żabson - to ziomal urodzony w Opocznie, a obecnie reprezentujący Kielce i skład Viva La Bragga. Jest przykładem na to, jak otwarte muzycznie głowy ma nowa fala MC.

Wokalista, producent i dj wychowany w Kalifornii. Lata 2012-2015 spędził w Londynie, gdzie wypracował własną wizję futurystycznego brzmienia, łączącego wpływy soulu, hip-hopu i muzyki elektronicznej.

Dwa Sławy - łódzki duet, w skład którego wchodzą Rado Radosny oraz Astek.

Ogromny potencjał jaki pokazał Dillon Cooper w swoich dotychczasowych produkcjach sprawia, że spokojnie możemy zaliczyć go do grona największych talentów obecnych w tym momencie na scenie.

Nowy album Łony i Webbera to czternaście premierowych utworów, stanowiących dowód na to, że nie zmienia się zwycięskiego składu. Chemia, którą wypracowali przez lata wspólnego nagrywania i koncertowania, wciąż działa bez zarzutu i daleka jest od rutyny.

Wystąpią: Quebonafide, Gedz, Żabson, Wac Toja, ReTo i inni.

Debiutancki kawałek Malone'a „White Iverson” w ciągu roku zebrał 200 milionów odsłon na youtubie i przykuł uwagę największych tuzów hip-hopu i popu.

TORY LANEZ (Toronto, Kanada) na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce, w ramach trasy koncertowej promującej debiutancki album I TOLD YOU.

  mozliwoscia     biezaco     going     hiphopowych     najwazniejszych     calej     tylko     sprawdzajcie     zakupu     biletu     wraz     wydarzen     polski     selekcja