Going. | Sylwester z Going. w Warszawie!

Sylwester z Going. w Warszawie!

Warszawa

Mówią, że jaki Sylwester taki cały rok, zatem nie warto go spędzać przed telewizorem. Przywitaj nowy rok w wyjątkowym miejscu z ludźmi ceniącymi dobrą zabawę. Jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie pożegnać się ze starym rokiem mamy coś dla Was. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych sylwestrowych imprez w mieście! Ruszaj na sylwestra z Going.!

W sylwestra nie śpimy. W sylwestra ma być rave. Ostatniego dnia roku nie świecimy przykładem, świecimy cekinem.

Zagrają: Jedynak & Ment XXL, ISayMikey, DJ Panda, Czarlson, Princess Rap.

Blask diamentów, szelest piór, brokat, bogactwo i blichtr. Falbanki, koronki, satyna, tiule i muzyka taka, którą lubicie w Hydro najbardziej (!)

W pełnym składzie Jeszcze jeden raz w 2016. Zakończcie go z nami. Z hukiem.

W sylwestrową noc wypływamy nadwiślańskim Titanikiem w niezapomniany rejs, ale nie bójcie się! Ten statek nie zatonie.

Niesamowita scenografia i gra świateł na sali bankietowej przeniesie Was w karnawałowy nastrój. Każda kobieta na wejściu dostanie maskę , cała impreza będzie w klimacie XX wieku, gdzie panował przepych i blichtr.

Koronki, futra i sznury pereł u pań. Wąsik, melonik i cygaro u panów. W ostatnią noc tego roku, gangsterski świat kasiarzy i banksterów rodem z komedii Juliusza Machulskiego „Vabank”, powróci do stolicy.

W tym roku było tyle emocji i stresu: czy reprezentacja dobrze zagra na mistrzostwach? Czy Wielka Brytania wyjdzie z Unii? Czy to dobrze, że Dylan dostał Nobla? Jeżeli masz tak samo jak my teraz wszystko gdzieś, to idealna impreza dla Ciebie.

O muzykę zadbają: FUZZ X DRUGIE PIETR’O X KAROL WCR X KLUSKI X NEBAZ

W ten wyjątkowy wieczór wspólnie odliczmy do ostatniego spektaklu, ktory wystawimy na scenie Klubu Komediowego w 2016 roku! A następnie w towarzystwie naszych bohaterów - ósemki błądzących po kosmosie Polaków - przenieśmy się do lobby Hotelu Asteroid.

Wystąpią: Agnieszka Chylińska, Various Manx i Kasia Stankiewicz, Lady Pank, Kombii, LemON i inni!

W sylwestrową noc cofamy się w czasie do lat 50 - tych. Kobiety w rozkloszowanych sukienkach z krwistoczerwonymi ustami. Eleganccy Panowie wirujący na parkiecie do białego rana w rytm najlepszej muzyki DJ-a z grupy House Connection.

  caly     imprez     rokiem     miescie     sylwester     sylwestra     zatem     wyjatkowym     jesli     zestawienie     nowy     przed     dobra     starym     przygotowalismy     pozegnac     miejscu     gdzie     jaki     najlepszych     ludzmi     spedzac     sylwestrowych     mamy     warto     mowia     telewizorem     wiesz     ruszaj     ceniacymi     going     zabawe