Going. | Gdzie po prezenty?

Gdzie po prezenty?

Śląsk

Zakupowe szaleństwo przed świętami jest w pełni uzasadnione. Poniżej lista miejsc, gdzie znajdziecie dla swoich bliskich oryginalne prezenty.

Codziennie czekają na Was stoiska z bożonarodzeniowymi specjałami, pokazy kulinarne i koncerty (wystąpią m.in. Maleo Reggae Rockers, Trubadurzy, Zakopower)

Nigdzie nie ma prezentów i ozdób, które spełniałyby Wasze oczekiwania? Odpowiedzią będzie zrobienie ich samemu. MDK Bogucice zaprasza na warsztaty rękodzielnicze z pracy z ozdobnym filcem.

Ostatni Targ na Zielonym w roku. Kto powiedział, że pyszne ekologiczne delikatesy nie mogą posłużyć za prezent pod choinką?

W samym sercu miasta, w miejscu, które przez lata tętniło życiem poczujmy atmosferę Świąt. Ekipa z Bahnhofu zaprasza na pierwszy Jarmark Świąteczny na Starym Dworcu w Katowicach.

W Bazar Concept Store poza produktami od niezależnych marek przywitają Was muzyka, DJ-e, gorąca kawa i pyszny grzaniec.

Na Targu Świątecznym znajdziecie cały wybór ciekawostek i delikatesów. Będą konfitury, słodkości, kosmetyki, moda i dobry design.

Na miejscu będzie można przetestować i kupić między innymi: naturalne środki pielęgnacji, kosmetyki organiczne, kosmetyki handmade.

  swoich     szalenstwo     pelni     swietami     znajdziecie     ponizej     lista     przed     jest     gdzie     zakupowe     miejsc     oryginalne     bliskich     prezenty     uzasadnione