Going. | Święta coraz bliżej

Święta coraz bliżej

Wrocław

Święta już za chwilę. Nie musisz wypatrywać pierwszej gwiazdki siedząc w domu! Spędź ten magiczny czas na mieście z Going.


fot. M. Grotowski

W pogodny, świąteczny nastrój wprowadzi Was znany we Wrocławiu zespół wokalny Spirituals Singers Band.

Michał Dominiak i Radek Książek (być może z towarzyszeniem gości) zaśpiewają dla Was pieśni, wśród których nie zabraknie oczywiście wyjątkowych Kaczmarowych pastorałek z programu "Szukamy Stajenki".

W magiczną, przedświąteczną atmosferę wprowadzi Was wyjątkowa kantata Benjamina Brittena. Britten skomponował ten utwór głównie z myślą o dzieciach – zarówno w roli wykonawców, jak i odbiorców. Mimo iż dzieło ma niemal 70 lat, ciągle zachwyca, opowiadając o dziejach, cudach i dobrych uczynkach świętego Mikołaja – patrona najmłodszych, marynarzy i podróżnych.

Bestseler to autorska forma Teatru Improwizacji IMPROKRACJA. Spektakl jest inscenizacją fikcyjnej powieści, której tytuł wymyślają widzowie. Tak jak na półkach księgarni oraz bibliotek spotykamy różnorodne gatunki literackie, tak każde przedstawienie tworzone jest w innej stylistyce.

Po dość przygnębiającym roku 2016 w świąteczny i radosny klimat wprowadzą Was m.in. IMPROKRACJA, World-Wide Comedy, Teatr Na Walizkach, Maciek Kulhawik.

Balet oparty na znanej romantycznej baśni E.T.A. Hoffmanna, odmalowujący w formie XIX wiecznego divertissement świat dziecięcych marzeń i niezwykłość bożonarodzeniowej nocy. Wrocławska inscenizacja porywa bajkową scenografią i fantazyjnymi kostiumami, które rozbudzą wyobraźnię młodej widowni.

Vertigo zaprasza na noc Jam Session pełną muzyki bluesowej, którą poprowadzą najlepsi muzycy bluesowi z wrocławskiej i nie tylko, sceny bluesowej.

Po serniczku przyjdzie czas na solidną porcję bassu.

  magiczny     musisz     domu     gwiazdki     chwile     grotowski     czas     goingfot     miescie     siedzac     swieta     pierwszej     wypatrywac     spedz