Going. | Sylwestrowy TOP 5 / BILETY

Sylwestrowy TOP 5 / BILETY

Warszawa

Jak co roku klasycznie najwyższa pora, by szukać opcji na zrzucenie świątecznych kalorii. W przyrodzie musi być równowaga i w tym celu właśnie zostały stworzone imprezy sylwestrowe – by nabyte w ciągu kilku dni kilogramy wypędzić w ciągu kilku godzin imprezowej potupajki. Przed nami huczny koniec 2016 – pamiętajcie, od tego jak wejdziecie w Nowy Rok zależy jego cały przebieg! Podpowiadamy więc opcje najlepsze z możliwych.

Szefowie rodzimego techno wieszczą Wielki Koniec. Akurat świat cztery na cztery nie mógł na nic narzekać w naszym kraju. Za nami rok pełen świetnych bukingów, wyjątkowych wydarzeń, propsowanych na całym świecie releasów i genialnych dj setów. Jeśli chociaż raz w ciągu ostatniego roku porwało was techno – przyjdźcie oddać się technicznym brzmieniom jeszcze raz. Choćby ostatni.

Legendarna warszawska hala, w której przed laty Paweł Skrzecz obijał mordy w meczach bokserskich odzyskuje na zimę swoją świetność. Tym razem obijać się będą nasze bębenki pod wpływem dobrej muzyki od stołecznej djskiej śmietanki, która będzie zagrywać do tańca pod troskliwym okiem Wujaszka Liestyle i człowieka Pancake’a. Bawimy się w wielkiej hali!

Gdy w podziemiach Kredytowej 9 będzie mroczno głośno i technicznie. Na górze będzie radośnie i zabawnie. Miłość żegna sylwestra trzema scenami i ulubieńcami miłosnego klubu. Fajerwerki na patio już się grzeją, szampany chłodzą a Miłość jest gotowania, by pochłonąć Was wszystkich bez reszty. Nie ma lepszego planu niż obudzić się w 2017 w Miłości!

Nasza ulubiona seria imprez znowu planuje zamienić Mózg nie do poznania. Puff Petarda gotowa jest wybuchu i wzięcia nas wszystkich do innego lepszego świata dzięki pomocy przyjaciół i znajomych z Move Move, którzy na tę okazję zebrali naprawdę konkretny line up. Przygotujcie się na świętowanie w rodzinnej atmosferze przy najlepszym elektronicznym graniu w tym kraju.

Kolorami wieczoru będzie oczywiście ognista czerwień a także złoto, czerń i srebro. Zmienimy dla Was całkowicie wystrój klubu. Blask diamentów, szelest piór, brokat, bogactwo i blichtr. Falbanki, koronki, satyna, tiule i muzyka taka, którą lubicie w Hydro najbardziej (!)

  przed     mozliwych     kalorii     opcje     opcji     kilku     nowy     potupajki     przyrodzie     zrzucenie     zostaly     huczny     zalezy     klasycznie     tego     pora     wiec     nabyte     roku     godzin     jego     rownowaga     najwyzsza     nami     wlasnie     2016     musi     najlepsze     kilogramy     imprezy     przebieg     pamietajcie