Going. | Sylwestrowy TOP 5 / BILETY

Sylwestrowy TOP 5 / BILETY

Warszawa

Jak co roku klasycznie najwyższa pora, by szukać opcji na zrzucenie świątecznych kalorii. W przyrodzie musi być równowaga i w tym celu właśnie zostały stworzone imprezy sylwestrowe – by nabyte w ciągu kilku dni kilogramy wypędzić w ciągu kilku godzin imprezowej potupajki. Przed nami huczny koniec 2016 – pamiętajcie, od tego jak wejdziecie w Nowy Rok zależy jego cały przebieg! Podpowiadamy więc opcje najlepsze z możliwych.

Szefowie rodzimego techno wieszczą Wielki Koniec. Akurat świat cztery na cztery nie mógł na nic narzekać w naszym kraju. Za nami rok pełen świetnych bukingów, wyjątkowych wydarzeń, propsowanych na całym świecie releasów i genialnych dj setów. Jeśli chociaż raz w ciągu ostatniego roku porwało was techno – przyjdźcie oddać się technicznym brzmieniom jeszcze raz. Choćby ostatni.

Legendarna warszawska hala, w której przed laty Paweł Skrzecz obijał mordy w meczach bokserskich odzyskuje na zimę swoją świetność. Tym razem obijać się będą nasze bębenki pod wpływem dobrej muzyki od stołecznej djskiej śmietanki, która będzie zagrywać do tańca pod troskliwym okiem Wujaszka Liestyle i człowieka Pancake’a. Bawimy się w wielkiej hali!

Gdy w podziemiach Kredytowej 9 będzie mroczno głośno i technicznie. Na górze będzie radośnie i zabawnie. Miłość żegna sylwestra trzema scenami i ulubieńcami miłosnego klubu. Fajerwerki na patio już się grzeją, szampany chłodzą a Miłość jest gotowania, by pochłonąć Was wszystkich bez reszty. Nie ma lepszego planu niż obudzić się w 2017 w Miłości!

Nasza ulubiona seria imprez znowu planuje zamienić Mózg nie do poznania. Puff Petarda gotowa jest wybuchu i wzięcia nas wszystkich do innego lepszego świata dzięki pomocy przyjaciół i znajomych z Move Move, którzy na tę okazję zebrali naprawdę konkretny line up. Przygotujcie się na świętowanie w rodzinnej atmosferze przy najlepszym elektronicznym graniu w tym kraju.

Kolorami wieczoru będzie oczywiście ognista czerwień a także złoto, czerń i srebro. Zmienimy dla Was całkowicie wystrój klubu. Blask diamentów, szelest piór, brokat, bogactwo i blichtr. Falbanki, koronki, satyna, tiule i muzyka taka, którą lubicie w Hydro najbardziej (!)

  kilogramy     celu     ciagu     tego     musi     imprezy     opcje     kalorii     koniec     roku     zostaly     klasycznie     jego     kilku     wlasnie     swiatecznych     nowy     przebieg     sylwestrowe     pora     mozliwych     wiec     godzin     caly     wypedzic     wejdziecie     huczny     zalezy     2016     potupajki     rownowaga     szukac