Going. | Gdzie na techno?

Gdzie na techno?

Kraków

Wśród gatunków elektroniki klubowej to właśnie techno jest niekwestionowanym władcą serc. Jak nie przepuścić żadnej okazji na techno-potupanie? My wiemy! Śledźcie naszą stałą selekcję imprez w całym Krakowie!

Jeden z najprężniej działających globalnie undergroundowych labeli z pogranicza ciężkiej, nieformalnej elektroniki - berliński Kaometry Records, przywiezie ze sobą cały pakiet kapitalnych producentów z różnych europejskich państw, tym samym przejmując w całości nasz główny stage.

Czyste bycie i czyste nic są jednym i tym samym.

"Staram się sobie przypomnieć, które to już moje urodziny w wersji klubowej, ale może dla własnego dobra pominę tę kwestię. Natomiast na pewno wiem, że już piąte z rzędu w najlepszej norze w mieście - Prozaku."

Świeża krew, podopieczny Dax J, pnący się w górę bezkompromisowy artysta - Remco Beekwilder. Holender, który mimo kilkuletniego stażu na scenie, jest zaliczany do topowych artystów młodego pokolenia.

Strahil Velchev, aka KiNK to absolutna czołówka artystów techno występujących w formule LIVE na świecie. Zapytany o najlepsze określenie swojego żywiołowego stylu, odparł: „groove, soul, techno, futuryzm i eksperymentalny styl elektroniki oraz niepohamowana energia rave”.

Marcel Dettman – jedna z twarzy Berghain, nieprzerwanie działający w tym miejscu od 1999 roku jako rezydent (jeszcze w Ostgut), kolekcjoner winyli – w samym domu ma ich ponad 5000 sztuk – oraz od wielu lat jeden z najlepszych DJ-ów świata wg. Resident Advisor.

Edycję grudniową uświetnią: niestrudzony łojant z Warszawy i rezydent Luster MAL, oraz reprezentant zaprzyjaźnionej ekipy z czeskiej Pragi Alfred Czital który przywiezie do nas premierowego lajwa.

Poza tym co jasne i matematycznie przejrzyste, na dokładkę, rozszerzając arenę wydarzeń o nieznaną nam jeszcze, za poprzednich edycji naszego cyklu w klubie Zet Pe Te, przepastną piwnicę zadbamy aby jeszcze dziwniejsze dziwy się tam działy, a i kości i bity się łamały...

Jesteśmy krakowską ekipą, która dryfuje wokół zagadnienia techno; między eleganckim i swobodnym; między mrocznym i radosnym; między dopracowanym i surowym.

Violet jest portugalską producentką i DJ-ką, współzałożycielem Rádio Quântica i połową kobiecego rap projektu A.M.O.R.

Urodzinowa odsłona Deeperrr. Jej headlinerem będzie jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów progressive psytrance, który zagra w dwóch odsłonach - jako Mindwave i pod prawdziwym nazwiskiem - tutaj możecie spodziewać się nieco spokojniejszych brzmień w klimatach deep progressive.

  nasza     wladca     sledzcie     krakowie     okazji     wlasnie     technopotupanie     zadnej     wiemy     stala     serc     selekcje     gatunkow     klubowej     techno     elektroniki     imprez     przepuscic     wsrod     calym     jest     niekwestionowanym