Going. | Koncertowa zima TOP 10 / BILETY

Koncertowa zima TOP 10 / BILETY

niedziela, 15. stycznia 2017

Pierwsze miesiące 2017 będą naprawdę koncertowe! Sprawdźcie naszą selekcję najważniejszych i najciekawszych koncertów w całej Polsce i już dzisiaj bukujcie bilety!

Czarodziej nostalgicznych klimatów, kompozytor, wokalista i wirtuoz gitary. Ma krystalicznie czysty głos, śpiewa melancholijne melodie, a głębokie akordy jego gitary brzmią jak u argentyńskich mistrzów.

Trentemøller słynie z wyjątkowych występów na żywo, zarówno muzycznie, jak i wizualnie.

Kopenhaski muzyk Anders Trentemøller tworząc muzykę z pogranicza indie i elektroniki, stał się jedną z kluczowych postaci w świecie współczesnej muzyki.

Jazz Cartier, "książę Toronto", autor jednej z najlepszych płyt wydanych w 2016 roku wystąpi w Polsce!

Tycho, czyli Scott Hansen, to amerykański instrumentalista, kompozytor i jedna z najbardziej charakterystycznych postaci we współczesnej muzyce elektronicznej.

Występ Malone’a w Polsce to wyjątkowa okazja zobaczenia w stosunkowo intymnej atmosferze artysty, który niedługo będzie jedną z twarzy nowej fali r’n’b.

Austra na jedynym koncercie w Warszawie! 7 marca kanadyjska grupa pod wodzą Katie Stelmanis zagra w stołecznym Niebie.

Drugi występ Samphy w Warszawie będzie czymś całkowicie nowym. W innym składzie, z inną setlistą, opromieniony premierą “Process” Sampha po raz kolejny zaczaruje swoich fanów i potwierdzi, że to jego głos jest przyszłością nowej muzyki. Na festiwalu World Wide Warsaw obejmie rolę headlinera, jako najjaśniejszy punkt koncertowej części 3 edycji wydarzenia.

TORY LANEZ (Toronto, Kanada) na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce, w ramach trasy koncertowej promującej debiutancki album I TOLD YOU.

  beda     najciekawszych     pierwsze     selekcje     koncertow     najwazniejszych     dzisiaj     nasza     bukujcie     koncertowe     polsce     sprawdzcie     miesiace     naprawde     calej     bilety     2017