Going. | Polski TOP 10 na zimę / BILETY

Polski TOP 10 na zimę / BILETY

niedziela, 8. stycznia 2017

Polacy nie gęsi i swoich artystów mają. Sprawdźcie naszą selekcję najciekawszych koncertów polskich wykonawców i już dziś łapcie bilety!

Fot. Maciej Kolek.

Jedyny pięcioosobowy Kwartet w Polsce, a być może na świecie – Kazik&Kwartet Proforma zagra 20 stycznia w Teatrze Szekspirowskim.

Ekipa JWP świętuje swoje 20 urodziny! Piękna okrągła rocznica, więc będziecie uczestnikami wyjątkowej i hucznej celebracji.

Synów nie trzeba przedstawiać żadnemu szanującemu się fanowi rapu. Bezkompromisowy skład zadebiutował dwa lata temu kapitalnym albumem “Orient”, na którym błyskotliwa nawijka Piernikowskiego płynie po odrealnionych i gęstych jak syrop bitach 1988. Psychodeliczny styl sprawdza się świetnie na żywo, więc oczekując kolejnego krążka, wyciągamy ręce w górę, tym razem w czerwonej sali 89. Mistyczne doznania gwarantowane.

Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia. Odkąd wdarł się do masowej świadomości jako wokalista i gitarzysta duetu UL/KR, płyty z jego udziałem regularnie lądują na czołowych miejscach w corocznych podsumowaniach.

Dwa Sławy - łódzki duet, w skład którego wchodzą Rado Radosny oraz Astek. Związani na co dzień z macierzystymi formacjami - Uśpione Miasto i Ustinstrumentalix - postanawiają w 2006 roku oficjalnie połączyć siły aby tworzyć coś, co choćby w niewielkim stopniu może sprawić, że dzień będzie lepszy.

Lao Che - polski zespół muzyczny, założony w 1999 roku, w Płocku. Mają na swoim koncie siedem wydanych albumów (sześć studyjnych i jeden koncertowy), trzy dvd oraz kilkaset zagranych koncertów w kraju i poza jego granicami.

Nowy album Łony i Webbera to czternaście premierowych utworów, stanowiących dowód na to, że nie zmienia się zwycięskiego składu. Chemia, którą wypracowali przez lata wspólnego nagrywania i koncertowania, wciąż działa bez zarzutu i daleka jest od rutyny.

Lider Pustek nagrał płytę z Biszem! Album tego niecodziennego duetu noszący tytuł „Wilczy humor"" to kreatywna i niepozbawiona ironii podroż po różnych gatunkach i konwencjach. To podróż w dorosłość, w treści pełne dystansu i ironii, a na płaszczyźnie muzycznej odważnie wkraczająca w alternatywę. To zupełnie nowy kierunek w twórczości artystów, którzy po raz kolejny zaskakują swoich słuchaczy.

HEY - jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 r. ich twórczość – znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej – szybko zjednały sobie publiczność.

  dzis     gesi     kolek     wykonawcow     selekcje     koncertow     artystow     polskich     maciej     lapcie     nasza     najciekawszych     biletyfot     polacy     maja     swoich     sprawdzcie