Going. | TOP 10 polskich koncertów / BILETY

TOP 10 polskich koncertów / BILETY

Polacy nie gęsi i swoich artystów mają. Sprawdźcie naszą selekcję najciekawszych koncertów polskich wykonawców i już dziś łapcie bilety!

Bovska, to nie osoba, to osobowość! Ciekawa, intrygująca, zaskakująca, kojąca i działająca jak dobra czarna kawa.

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych.

Lor to grupa tworzona przez utalentowane nastolatki z Krakowa. Zespół prezentuje muzykę niezwykle klimatyczną, opartą na brzmieniach skrzypiec i pianina, które świetnie współgrają z subtelnym i ujmującym wokalem.

Grupa łącząca piękne melodie, kunszt warsztatowy oraz wspaniałą koncertową energię. Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej.

To niezwykłe trio w ciągu kilku lat mocno już odcisnęło swoje dłonie na polskim podwórku muzycznym. Kroczą swoimi ścieżkami, unikają medialnego szumi i marketingowych trików, zdobywając wierną grupę słuchaczy, którzy zapełniają kolejne sale koncertowe.

Dynamiczna oraz zaskakująca mieszanka nowoczesnego europejskiego brzmienia z oryginalnym, surowym i eksperymentującym rapem Hadesa, a także bogate aranżacje i świeże spojrzenie na świat, są tym co buduje wyjątkowy i zupełnie odmienny od poprzednich projektów artysty charakter i klimat albumu.

  polskich     wykonawcow     dzis     gesi     najciekawszych     nasza     maja     koncertow     polacy     sprawdzcie     lapcie     selekcje     artystow     bilety     swoich