Going. | TOP 10 polskich koncertów / BILETY

TOP 10 polskich koncertów / BILETY

Polacy nie gęsi i swoich artystów mają. Sprawdźcie naszą selekcję najciekawszych koncertów polskich wykonawców i już dziś łapcie bilety!

Rok 2016 to nowa odsłona Krzysztofa Zalewskiego. Płyta "Złoto" jest jego najbardziej osobistym, a zarazem najbardziej przystępnym i przebojowym albumem. Skupia wszystkie dotychczasowe doświadczenia Zalewskiego jako wokalisty, multiinstrumentalisty, kompozytora i tekściarza.

Lider Pustek nagrał płytę z Biszem! Album tego niecodziennego duetu noszący tytuł „Wilczy humor"" to kreatywna i niepozbawiona ironii podroż po różnych gatunkach i konwencjach. To podróż w dorosłość, w treści pełne dystansu i ironii, a na płaszczyźnie muzycznej odważnie wkraczająca w alternatywę. To zupełnie nowy kierunek w twórczości artystów, którzy po raz kolejny zaskakują swoich słuchaczy.

Przez lata swego istnienia grupa utrwaliła swój własny, niepowtarzalny styl muzyczny, grając koncerty w całej Polsce i zapisując się na dobre w świadomości wielu słuchaczy. Marcin Świetlicki, to nie tylko wokalista zespołu, a jednak przede wszystkim poeta, wyśpiewujący własne wiersze.

Druga odsłony trasy koncertowej zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej "NieWolnOść", której premiera odbyła się jesienią zeszłego roku. Album spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu Hunter.

Thales One Tour to seria wyjątkowych koncertów, podczas których KAMP! powrócą do swojego debiutanckiego materiału.

Piotr Górny funkcjonuje na scenie muzycznej od 1995 roku, współtworzył wiele hip-hopowymi składów (Killaz Group, K.A.S.T.A, PDG Kartel), wydał osiem solowych albumów, a ostatni z nich („Magnum Ignotum Preludium”), osiągnął status złotej płyty.

Zeus, właściwie Kamil Rutkowski – polski raper i producent muzyczny. Sam produkuje większość swoich nagrań. Członek grupy muzycznej Pierwszy Milion.

Ralph Kaminski to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorska muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu.

Dynamiczna oraz zaskakująca mieszanka nowoczesnego europejskiego brzmienia z oryginalnym, surowym i eksperymentującym rapem Hadesa, a także bogate aranżacje i świeże spojrzenie na świat, są tym co buduje wyjątkowy i zupełnie odmienny od poprzednich projektów artysty charakter i klimat albumu.

  polskich     sprawdzcie     polacy     gesi     swoich     selekcje     dzis     wykonawcow     koncertow     nasza     maja     bilety     lapcie     najciekawszych     artystow