Going. | TOP 10 polskich koncertów / BILETY

TOP 10 polskich koncertów / BILETY

Polacy nie gęsi i swoich artystów mają. Sprawdźcie naszą selekcję najciekawszych koncertów polskich wykonawców i już dziś łapcie bilety!

Obydwie połowy duetu Syny ponownie na jednej scenie, tym razem jednak w osobnych setach, ujawniających zawartość płyt solowych Piernikowskiego i 1988, które ukażą się nakładem Latarnia Records.

Bitamina przedłuży Wam długi weekend. Trio przyjedzie wzbogacone o doskonałych muzyków - razem przekształcili oni język sampli w żywypulsujący organizm, którego serca bicie zabiera nas w podróż z której nie ma już powrotu.

Ania Dąbrowska powraca po trzyletniej przerwie z zapowiedzią nowego albumu. I robi to w specyficznym dla siebie analogowym stylu.

Poeta Marcin Świetlicki oraz trębacz Antoni "Ziut" Gralak w wyjątkowym liryczno-muzycznym duecie.

Juwenalia to największa studencka impreza na każdej uczelni w Polsce. Na jednej scenie wystąpią sztandarowe zespoły współczesnej sceny w Polsce : Pidżama Porno, Luxtorpeda, Lao Che, Maleo Reggae Rockers

Z okazji 800-lecia Opola oraz dni miasta zapraszamy na wyjątkowy koncert, podczas którego w Amfiteatrze NCPP zagrają Wojtek Mazolewski Quintet oraz goście: Katarzyna Nosowska, Natalia Przybysz, Justyna Święs, Wojciech Waglewski, John Porter, O.S.T.R. i Piotr Zioła.

Muzyka BAASCHA oscyluje wokół ambitnej elektroniki, alternatywnego popu i muzyki filmowej. Porównywany jest do artystów, takich jak: Trust, The Knife, Depeche Mode.

Adi Nowak jest przedstawicielem nowej generacji raperów, którzy zrywają z modnymi i utartymi konwencjami panującymi zarówno w polskim, jak i amerykańskim hiphopie. Jego styl wnosi powiew świeżości do rodzimej sceny, zarówno pod względem formy, jak i treści.

Usłyszycie na żywo PRO8L3M LP, C30C39, Art Brut oraz nowy materiał. Wydarzenie będzie miało wyjątkową oprawę wizualną.

Polski aktor i wokalista. W kwietniu 2016 ukazał się jego singiel i teledysk "Jestem tego wart" promujący debiutancką płytę.

  gesi     polskich     artystow     nasza     maja     koncertow     wykonawcow     najciekawszych     bilety     lapcie     selekcje     sprawdzcie     swoich     dzis     polacy