Going. | Zet Pe Te / PROGRAM I BILETY

Zet Pe Te / PROGRAM I BILETY

Kraków

Dom kultury w wersji 2.0, który organizuje koncerty, imprezy, sztuki, pokazy filmowe. Daje przestrzeń do propagowania inicjatyw społecznych i artystycznych.

Zapraszamy na koncert formacji HANG EM HIGH i prezentacje nowego albumu Tres Testosterones.

KALIBER 44, jedna z najważniejszych na polskim rynku grup hiphopowych wykona materiał z kultowej płyty KSIĘGA TAJEMNICZA. PROLOG.

Bass Astral x Igo, elektroniczny duet z Krakowa, rusza w jesienną trasę promującą nowy album „Orell”.

O procesie twórczym Jacek „Budyń” Szymkiewicz mówi: „Podobno proces twórczy używa tego samego mechanizmu co neuroza. Człowiek w pewnym momencie nie wie dlaczego «coś» mówi przez niego.

Na październikową odsłonę zaprosiliśmy pochodzącego z włoskiego Spoleto producenta, wokalistę i intrumentalistę Pablo Raster'a, który to obecny jest na scenie od ponad 16 lat i ma na swoim koncie ponad 900 występów scenicznych.

31 października, do krakowskiego Zet Pe Te, z różnych stron otchłani zjadą King Dude, The Ruins of Beverast oraz Caronte.

Ulcerate, nowozelandzka potęga death metalu na dwóch koncertach w Polsce. Na scenie towarzyszyć jej będzie polska reprezentacja w postaci Blaze of Perdition i Outre.

ŚWIETLIKI - zespół (kiedyś) młodzieżowy o profilu słowno-muzycznym. Założony przez Marcina Świetlickiego i członków zespołu TRUPA WERTERA UTRATA w 1992 roku w Krakowie.

W erze dominacji elektroniki, powrót do lat 60. - epoki dla muzyki odmiennej równie stylistycznie, co technicznie od czasów współczesnych - zdaje się być nie tyle eksperymentem, co wręcz przejawem szaleństwa.

Coals to młody duet ze Śląska, w którego skład wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski.

Zespół Tabu powstał w 2003 roku. Przez lata działalności krystalizował się skład zespołu jak i styl muzyczny,który do dziś mu towarzyszy.

Po świetnie przyjętych koncertach Grammatika na Openerze i Hip Hop Kempie ELDO rusza tej jesieni w trasę upamiętniającą okrągły jubileusz pracy twórczej.

  artystycznych     kultury     wersji     filmowe     koncerty     przestrzen     ktory     pokazy     spolecznych     inicjatyw     imprezy     organizuje     sztuki     propagowania     daje