Going. | Warsztaty pod igłę

Warsztaty pod igłę

Trójmiasto

Kiedy jest dobry czas, żeby nauczyć się czegoś nowego? Zawsze! Dlatego prezentujemy listę warsztatów, na których można poćwiczyć umiejętności manualne, szczególnie te związane z igłą i nitką.

Chcesz spróbować swoich sił w szyciu, ale nie wiesz czy to dla Ciebie? Boisz się inwestować w dłuższy kurs, bo nie wiesz czy Cię to wciągnie?

Każdy może nauczyć się szyć! Zapraszamy na dwuspotkaniowy kurs dla początkujących - zapoznamy Cię z podstawami szycia, przygotowywania wykrojów, obsługi maszyny.

Nasze szydełkowe spotkania to coś więcej niż warsztaty - to dobrze spędzony twórczy czas w sympatycznej atmosferze i przemiłym towarzystwie :)

Zapraszamy na niezwykłe, kreatywne przyjęcia urodzinowe! 2 godziny zabawy z kolorowymi materiałami przy maszynach do szycia, po których wszyscy goście i jubilat cieszą się samodzielnie uszytymi poduszkami lub maskotkami.

  kiedy     nitka     czegos     nauczyc     umiejetnosci     zwiazane     dobry     manualne     liste     pocwiczyc     szczegolnie     czas     igla     nowego     mozna     jest     prezentujemy     zawsze     warsztatow     dlatego     ktorych     zeby