Going. | All In UJ

All In UJ

Kraków

Najświeższe i najważniejsze informacje niezbędne dla aktywnego studenta. Dzięki All in U możesz obserwować jak tętni życie Twojej uczelni oraz jesteś na bieżąco z ofertą klubową, kulturalną i koncertową w Twoim mieście. Chodź na wydarzenia kulturalne z All In UJ i korzystaj ze specjalnych zniżek!

MICET to eksperymentalna przestrzeń, w której można rozwijać wyobraźnię, wzajemnie się inspirować, sprawdzić swój twórczy potencjał. Za pomocą interaktywnych aplikacji poznać można pasjonującą historię polskiego teatru.

January, senator RP, po uszy tkwi w różnych układach i politycznych zależnościach. Dawno poświęcił samego siebie na rzecz swojego „wizerunku”.

Po obsypanym nagrodami filmie Whiplash, Damien Chazelle ponownie przenosi miłość do muzyki na srebrny ekran. Emma Stone i Ryan Gosling w widowiskowym filmie muzycznym, który zdobył aż 7 Złotych Globów.

Akcja sztuki „Sąsiedzi” dzieje się w Polsce, na wsi, podczas niespełna dwóch miesięcy niezwykle upalnego lata. Młode małżeństwo sprzedaje swoje mieszkanie i kupuje dom w wiejskiej okolicy.

Jeśli oglądaliście „Adwokata diabła” lub „Firmę” wiecie, że wymarzona praca może stać się piekłem…

W jednej z duńskich plebani ma odbyć się proces resocjalizacyjny Adama (Ulrich Thomsen), wyzbytego z emocji neonazisty. Recydywiście w przejściu na dobrą drogę ma pomóc pastor Ivan (Mads Mikkelsen).

Ślub i wesele są to nie lada przedsięwzięcia, zarówno dla młodych, jak i całej rodziny. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, co też przyniesie ten jedyny i niepowtarzalny dzień.

  kulturalna     specjalnych     dzieki     kulturalne     studenta     aktywnego     wydarzenia     mozesz     twojej     informacje     chodz     obserwowac     najswiezsze     oraz     najwazniejsze     biezaco     uczelni     koncertowa     klubowa     zycie     tetni     twoim     znizek     niezbedne     korzystaj     oferta     jestes     miescie