Going. | Dzień Kobiet z Going.

Dzień Kobiet z Going.

Kraków

Prezentujemy i polecamy Wam świetne wydarzenia na spędzenie dnia kobiet!

Saagara to spotkanie dwóch muzycznych światów. Z jednej strony znajduje się Wacław Zimpel, improwizator i niedawny zwycięzca prestiżowego Paszportu Polityki.

Siła głosu, siła natury.... Trzy utalentowane pieśniarki. Jak wulkan, od wybuchu, aż po spływanie gorących fal po zimnej ziemi. Jak góry - trudne do zdobycia, zimne, ostre i twarde. Jak morza, jak jeziora - słone miesza się ze słodkim i upaja...

18 listopada 2016 r. miała miejsce premiera długo wyczekiwanej, autorskiej płyty Pawła Domagały. Album "Opowiem Ci o mnie" jest to bardzo intymny i osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii.

Na ekranie film niespodzianka, tort urodzinowy i prezenty dla Pań ufundowane przez naszych Partnerów.

Kino KIKA i Instytut Francuski w Krakowie zapraszają na cykl projekcji Francuskie Rendez-Vous

Brawurowa komedia romantyczna, której akcja dzieje się współcześnie w Klinice Transseksuologii, gdzie na operację zmiany płci czeka para młodych ludzi. Roma chce zostać mężczyzną, zaś leżący w sąsiedniej sali Julian - kobietą.

Piotr Pociask - absolwent krakowskiej i katowickiej Akademii Muzycznej.

Ta inteligentna komedia, jak sam tytuł sugeruje, inspirowana jest kinowym przebojem lat 50. ubiegłego wieku, "Pół żartem, pół serio" Billy`ego Willdera z Marilyn Monroe, Jackiem Lemmonem i Tonym Curtisem.

  spedzenie     kobiet     swietne     prezentujemy     dnia     wydarzenia     polecamy