Going. | Dzień Kobiet z Going.

Dzień Kobiet z Going.

Trójmiasto

Prezentujemy i polecamy Wam świetne wydarzenia na spędzenie dnia kobiet!

BRN001 - taki numer katalogowy pojawił się na okładce "Thales One". Był rok 2009 i właśnie debiutowaliśmy materiałem udostępnionym w sieci pod szyldem naszej spontanicznie założonej wytwórni - Brennnessel.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Równie często uwielbiany, co niedoceniany. Okazuje się, że czasami wie więcej niż nam się wydaje. Czy może celowo uciec z domu, aby uświadomić właścicielom coś, czego sami nie są w stanie zauważyć?

Świętujemy dzień kobiet na Blokfit! W środę 8 marca każda kobieta wejdzie na Blokfit za darmo jeśli tylko polubi oficjalny profil Blokfit oraz zalajkuje i udostępni publicznie post organizatora.

Chcesz spróbować swoich sił w szyciu, ale nie wiesz czy to dla Ciebie? Boisz się inwestować w dłuższy kurs, bo nie wiesz czy Cię to wciągnie? Masz własną maszynę i nie wiesz od czego zacząć?

Chcesz spróbować swoich sił w szyciu, ale nie wiesz czy to dla Ciebie? Boisz się inwestować w dłuższy kurs, bo nie wiesz czy Cię to wciągnie? Masz własną maszynę i nie wiesz od czego zacząć?

Dla wszystkich miłośników muzyki, pragnących spędzić wieczór ósmego marca w rozrywkowej atmosferze, Polska Filharmonia Kameralna Sopot przygotowała kuszącą propozycję.

Maciej Sadowski Quartet 8 marca w Dzień Kobiet zapraszamy do Bruderschafta na koncert jazzowy & jam session.

Największe przeboje królów big beatu Beatlesów w genialnych aranżacjach na skrzypce i orkiestrę autorstwa Maestro Vadima Brodskiego.

Spektakl "Być jak Elizabeth Taylor" to próba analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością i lękiem przed odrzuceniem.

Trzy wyjątkowe kobiety o burzliwych życiorysach, można powiedzieć - na skraju załamania nerwowego. Dwóch tajemniczych mężczyzn, z czego jeden na wysokich obcasach oraz filmowe przeboje.

  spedzenie     wydarzenia     kobiet     dnia     swietne     prezentujemy     polecamy