Going. | Dzień Kobiet z Going.

Dzień Kobiet z Going.

Poznań

Prezentujemy i polecamy Wam świetne wydarzenia na spędzenie dnia kobiet!

Od ponad 5 lat HI 5 - najlepsza środa w mieście z SimoBiskup udowadnia, że jest gwarancją imprezowej środy, a SQ tej nocy najbardziej rozbujanym adresem w Poznaniu!

Z okazji dnia kobiet zapraszamy na rockowo alternatywną ucztę, doprawioną damskimi wokalami, czyli po krótce wspólny koncert NaliaH & Antigravity.

Najlepsza muzyka z lat siedemdziesiątych przeniesiona do 2017 roku! O muzyce zespołu Tristan najtrafniej można powiedzieć, że jest to „stary, dobry acid jazz”.

Współcześnie mit wampira jest na naszych oczach pożerany przez nowomediowe zachowania ludzkie. Wysysanie sensów w nowomowie internetowej lub kuszenie obietnicami wiecznego piękna to punkty wyjścia dla spektaklu.

To komediowe dzieło przewrotne jest do szpiku kości, począwszy od tytułu (bo bynajmniej nie o prawdę tu idzie, ale o anatomię kłamstwa raczej), na ostatniej scenie kończąc.

Good Taste Production zaprasza na kolejny koncert Kuby Badacha z okazji Dnia Kobiet w Poznaniu! Już 8 marca zapraszamy do Sali Ziemi MTP.

Zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie dedykowane nie tylko miłośnikom muzyki klasycznej. Czy odwieczna rywalizacja tenor-sopran wreszcie się rozstrzygnie?

  prezentujemy     spedzenie     kobiet     dnia     polecamy     wydarzenia     swietne