Going. | Koncertowa Szpitalna 1

Koncertowa Szpitalna 1

Kraków

Połączenie najlepszej muzyki alternatywnej i najciekawszych zjawisk sceny klubowej to przepis, który konsekwentnie i z sukcesem realizuje jedna z naszych ulubionych ekip z Krakowa - zapraszamy do Szpitalnej, miejsca, w którym techno idzie ramię w ramię z indie folkiem.

Zespół Pchełki powstał w klubie Fado w Aleksandrowie Kujawskim. W 2008 roku wydał epkę pt. „Hop Siup”, zagrał kilkaset koncertów w Polsce, Danii i Niemczech, na festiwalach Slot Art Festival 2008, OFF Festival 2008, Open'er Festival 2009, wygrał nagrodę Trytona za największą osobowość artystyczną na festiwalu FAMA 2008, Festiwal Folkowo 2009' w Ostródzie, Radio Waves 2010.

Jeden z najbardziej oryginalnych brzmieniowo zespołów na post-rockowej scenie wystąpi u nas już 20 kwietnia.

NOTOPOP to młode stażem electro-popowe trio z Wrocławia. Kasia, Paweł i Mateusz poznali się i połączyli siły 4 lata temu. Ich muzyka cechuje się przewrotnością.

Bitamina przedłuży Wam długi weekend. Trio przyjedzie wzbogacone o doskonałych muzyków - razem przekształcili oni język sampli w żywypulsujący organizm, którego serca bicie zabiera nas w podróż z której nie ma już powrotu.

Duit rusza właśnie w trasę koncertową z zespołem po największych miastach w Polsce, promując swoje ostatnie wydawnictwo "Now I'm Here" w MOST Records.

  folkiem     ktorym     najlepszej     najciekawszych     sceny     ekip     muzyki     realizuje     krakowa     zapraszamy     konsekwentnie     klubowej     alternatywnej     zjawisk     techno     ulubionych     sukcesem     polaczenie     przepis     naszych     jedna     miejsca     idzie     indie     ramie     szpitalnej     ktory